מה זה OkCupid: אפליקציית ההיכרויות מוסברת

OkCupid היא אחת מאפשרויות אפליקציית ההיכרויות בשוק. הנה מה שאתה צריך לדעת על זה ואיך זה עובד. OkCupid היא אפליקציית היכרויות חינמית לאנשים המחפשים למצוא מישהו מיוחד. הפלטפורמה, שהושקה בשנת 2004, מציעה מספר פיצ'רים ייחודיים המבליטים אותה מאתרי היכרויות ואפליקציות מקוונות אחרות.

 

במאמר זה, נסביר מה זה OkCupid ואיך זה עובד. אנחנו גם נספר לכם על כמה מהתכונות שלו, כדי שתוכלו להחליט אם זו אפליקציית ההיכרויות מומלצת המתאימה לכם.

מה זה OkCupid?

OkCupid היא אפליקציית היכרויות פופולרית המאפשרת לך ליצור פרופיל ולמצוא התאמות על סמך העדפותיך. תוכל גם לענות על שאלות על עצמך כדי שהתאמות פוטנציאליות יוכלו ללמוד עליך יותר. OkCupid הוא בחינם לשימוש, אבל כמו רוב אפליקציות ההיכרויות האחרות, הוא מציע שירות מנוי בתשלום שנותן לך גישה לתכונות נוספות.

 

OkCupid זמין ב-iOS וב-Android. ניתן לגשת אליו גם דרך האתר שלו.

איך OkCupid עובד?

OkCupid עובד בדומה לטינדר ובאמבל. אתה יוצר פרופיל עם התמונות שלך ומידע על עצמך. לאחר מכן, אתה מגדיר את ההעדפות שלך עבור התאמות פוטנציאליות. OkCupid יראה לך התאמות פוטנציאליות על סמך ההעדפות שלך, ואתה יכול לבחור לעשות לייק, Super Like, הודעה או להעביר לכל אדם.

 

אתה יכול להעלות עד 10 תמונות לפרופיל שלך, ואתה יכול גם לענות על שאלות על עצמך כדי לעזור להתאמות פוטנציאליות ללמוד עליך יותר.

מה זה OkCupid מבחינת תכונה?

 

ל-OkCupid תכונות רבות הדומות לאפליקציות היכרויות אחרות: בוסט, סופר לייק, גלה וכו'. עם זאת, תכונה ייחודית אחת היא התכונה "חי". תכונה זו פועלת כמו התכונה החיה של אינסטגרם – אתה יכול להתחיל שידור חי או להצטרף לזה של התאמה פוטנציאלית ולבקש להופיע.

 

תכונה נוספת שמייחדת את OkCupid היא תכונת ה"IQuid". תכונה זו מאפשרת לך לענות על שאלות על עצמך כדי שהתאמות פוטנציאליות יוכלו ללמוד עליך יותר. אתה יכול גם לראות את התשובות שההתאמה הפוטנציאלית שלך נתנה לאותן שאלות. זוהי דרך מצוינת להכיר מישהו לפני שאתה שולח לו הודעה.

 

OkCupid מקבץ התאמות פוטנציאליות למספר כרטיסיות או "ערימות": מומלץ, בחירה של קופידון, % התאמה, דרכון, מקוון, בקרבת מקום וסופר לייקים.

אלו ב"מומלצים" הן התאמות שהאלגוריתם של OkCupid חושב שתאהב בהתבסס על הפרופיל שלך ותשובות לשאלות.

 

בחירת הקופידון שלך היא התאמה שאלגוריתם OkCupid בחר רק בשבילך. בחירות קופידון משתנות מדי יום. ערימת % ההתאמה מציגה התאמות פוטנציאליות שיש להן את המשותף ביותר איתך, יחד עם אחוז ההתאמה.

 

ערימת ה"דרכון" מאפשרת לך לראות התאמות פוטנציאליות מרחבי העולם מבלי שתצטרך לשנות את מיקומך. מקוון מראה לך התאמות פוטנציאליות שנמצאות כרגע או שהיו מקוונות לאחרונה, "קרוב" מראה לך התאמות פוטנציאליות שקרובות למיקום הנוכחי שלך, בעוד ש"סופר לייקים" הן התאמות פוטנציאליות שאהבת.

כמה קל למצוא התאמה ב-OkCupid?

זה מאוד תלוי מה אתה מחפש ועד כמה אתה פעיל באפליקציה. אם אתם מחפשים מערכת יחסים רצינית, ואתם מוכנים ליישם טיפים המשפרים את פרופיל ההיכרויות שלכם, סביר להניח שתמצאו התאמה ב-OkCupid.

 

תשלום עבור תכונות הפרימיום שלו הופך את מציאת השידוך למהיר הרבה יותר. עם זאת, אתה עדיין יכול למצוא התאמות מבלי לשלם עבור מנוי. כל משתמש יכול לאהוב כ-10 פרופילים ביום, שבהם הוא יכול להשתמש כדי לציין עניין בהתאמה פוטנציאלית.

 

OkCupid גם נותן לכל משתמש סופר אחד בחינם כמו בכל שבוע, שבו אתה יכול להשתמש כדי לשלוח פתק להתאמה פוטנציאלית לפני שהם עשו לייק בחזרה. אם אתה רוצה להיות מסוגל לעשות לייק או SuperLike יותר התאמות פוטנציאליות, תצטרך לשלם עבור תכונות הפרימיום שלה.

מציאת התאמה ב- OkCupid

OkCupid מקל על מציאת התאמה. אתה יכול לעשות לייק, לשלוח הודעה או להעביר לכל אדם. אם אתה אוהב מישהו, והוא מחבב אותך בחזרה, תתאים לך ותוכל להתחיל לשוחח.

 

אם אתה מחפש מערכת יחסים, סביר להניח שתמצא אחד ב- OkCupid. עם התכונות הרבות והמשתמשים הפעילים שלה, אתה בטוח שתמצא התאמה העונה על הקריטריונים שלך.

דברים שאתה צריך לדעת על OKCupid לפני שאתה נרשם

כשזה מגיע להיכרויות מקוונות, אתה צריך להיות מוכן להתמודד לא רק עם רמאים ואנשים מטופשים, אלא גם עם חברות מפוקפקות. כדי לעזור לך לקבל החלטה מושכלת, הנה כמה דברים שאתה בהחלט צריך לדעת על אתר ההיכרויות OKCupid לפני שאתה נרשם.

 

  1. זהו האתר המשתלם ביותר מבין אתרי ההיכרויות המקוונים המובילים.
  2. זה מאפשר לך לשלם כדי להטעין את הפרופיל שלך באופן זמני.
  3. מערכת ההתאמה שלו נפגעה.
  4. חברים רבים משתמשים באתר במשך שנים.
  5. שירות הלקוחות שלה משאיר הרבה מה לרצות.
  6. חבריה מדווחים שהפרופילים שלהם נמחקים לפתע.
  7. תכונת החידוש האוטומטי שלו מסמנת חברים.
  8. המבחנים שלו עשויים לגרום לך לחשוב פעמיים לפני שתענה.
דילוג לתוכן