איך לדעת אם יש לו רגשות אליי

12 סימנים לדעת אם יש לו רגשות כלפייך

גברים, בניגוד לנשים, מתקשים להגיד בקול רם מה הם מרגישים. גבר יכול להיות מאוהב בך אבל אולי אפילו לא יגיד את זה.

זה עשוי בוודאי להיות לא פשוט עבורך להבין לאן הקשר הזה הולך, והאם אתם על אותו קו. חוסר התקשורת יכול לגרום לבלבול ולפעמים לאי הבנות.

מדוע גברים אינם מבטאים את הרגשות שלהם במילים? למה זה כל כך קשה עבורם?

בואי נחזור לרגע שבו בנים מתחילים להתפתח ולגדול.

בחברה שלנו, מצפים מבנים לא לבכות, ולא להתלונן בעיות 'קטנות'. הם צריכים לגדול קשוחים וחזקים, מוכנים להתמודד עם כל מצב – כמו גבר אמיתי. עבור רוב האנשים, כשאתה גבר, מצופה ממך להיות גברי, ואסור לך להיות רגשני או רך מדי.

זו אחת הסיבות לכך שגברים מסוימים לא יכולים או לא מצליחים להודות ברגשות כלפיך.

כמו כן, יש גברים שהם פשוט ביישנים וחוששים לקבל דחייה. זו עוד סיבה שהם מתקשים לתקשר את הרגשות שלהם כלפיך.

אז איך בכל זאת ניתן לראות כשלבחור יש רגשות עזים כלפיך? איך גבר מבטא את רגשותיו?

גברים בוחרים לבטא את מה שהם מרגישים באמצעות מעשים ושפת גוף. ניתן לקרוא מה גבר מרגיש כלפיך דרך המעשים שלו, השינויים בהתנהגות, ותגובות הפנים ושפת הגוף שלו.

אם תכירי את הסימנים המרמזים שיש לו רגשות עזים כלפיך, לא תצטרכי לחכות שהוא יגיד את זה בקול רם. תוכלי לדעת מה הוא מרגיש או מנסה לומר במעשיו. הבאנו לך כאן 12 סימנים המראים בבירור שיש לו רגשות כלפיך.

כיצד גבר מראה שיש לו רגשות כלפייך

 1. הוא בוהה בך הרבה

אחד הסימנים שיש לו רגשות כלפיך הוא שהוא לא מצליח להסיר ממך את העיניים. בכל הזדמנות שתהיה לו, הוא יסתכל עלייך.

המבט שלו יהיה אינטנסיבי, עמוק ומלא רגשות. אם תתפסי אותו, הוא עלול אפילו לחייך ולהסמיק. עמוק בפנים, הוא מהרהר איך הוא מרגיש כלפייך ואיך הוא יכול להראות לך כמה את משמעותית עבורו.

 1. הוא תמיד רוצה להיות קרוב אלייך

  גבר שיש לו רגשות כלפייך ינסה להיות קרוב אלייך. הוא עשוי לבחור לשבת קרוב אליך, או למצוא תירוץ אחר לגרום לכם להתקרב. הוא ינצל כל הזדמנות ליצור איתך מגע.

 1. הוא מראה לך את הצד הפגיע שלו

אם יש לו רגשות כלפיך והוא סומך עליך, הוא יתחיל להראות לך את הצד הפגיע שלו. הוא אפילו יפתח אליך. גבר שיש לו רגשות עזים כלפיך יטה להוריד את חומות ההגנה שלו ולהיות פחות מתגונן בנוכחותך.

 1. הוא מסמס, מתקשר, ומשוחח איתך כל הזמן

בין אם הכרתם במקרה או באפליקציית היכרויות מומלצת, אחד הסימנים שיש לו רגשות עזים כלפיך הוא שהוא מנסה כל הזמן לתקשר איתך. הוא בודק מה שלומך על ידי הודעות טקסט או שיחות טלפון. הוא עשוי אפילו לשוחח או לשלוח לך הודעה כשהוא מתעורר, ולהודיע לך שאת הראשונה שהוא חשב עליה כשהוא התעורר. אם יש לו חדשות טובות, סביר להניח שאת תהיי הראשונה לדעת.

 1. הוא מתנהג בטיפשות כשהוא איתך

גברים לא כל כך טובים בעיבוד הרגשות שלהם. עבור חלקם, כשהם מתחילים להתאהב בבחורה, הם מתחילים להתנהג מוזר. הם לא עושים זאת בכוונה, הם מבולבלים ומנסים לעבד את רגשותיהם כך שהם עלולים לפעמים להיות מביכים ואפילו להתנהג בטיפשות.

 1. הוא כל הזמן מחמיא לך

אם גבר כל הזמן משבח אותך ונותן לך מחמאות, זה אחד הסימנים שיש לו רגשות כלפייך. מחמאות הן הדרך של גבר להראות לך איך הוא מרגיש. הוא עשוי לשבח את ההישגים שלך, את האמונות שלך בחיים, את האינטליגנציה שלך, וכמובן את היופי שלך. מכיוון שכבר יש לו רגשות, הוא ישים לב ויעריך כל פרט שבך.

 1. הוא מרגיש קנאה

יש כמה סימנים מעניינים ועובדות על אהבה ואחד הסימנים הברורים ביותר שיש לו רגשות עזים כלפיך הוא שהוא מביע קנאה. גברים לא כל כך מדברים על הרגשות שלהם, אבל המעשים שלהם אומרים הרבה. אם יש לו רגשות כלפיך, הוא לא יוכל לשלוט בתגובתו כשהוא רואה מישהו אחר מנסה למשוך את תשומת לבך.

 1. הוא מגונן ודואג לך, אפילו בפומבי

לבחור שיש לו רגשות אמיתיים למישהי יהיה אכפת ממך, אפילו בפומבי. הוא יפתח עבורך את דלת המכונית, יביא לך את הקפה שלך, או כל מעשה אבירי אחר שיציג אותו כג'נטלמן אמיתי שיש לו רגשות כלפיך. את תרגישי את זה במחוות שלו.

הוא ייצא מגדרו כדי לעזור לך, להקל עליך ולהיות שם כשאת זקוקה לו.

 1. הוא מפתיע אותך במתנות

אחת המחוות המתוקות ביותר של גבר מאוהב היא מתנות בלתי צפויות. אלו לא צריכות להיות מתנות יקרות. זה יכול להיות כוס קפה, קאפקייק, זר פרחים או אולי קופסה של השוקולדים האהובים עליך. אם גבר פתאום מרעיף עליך מתנות בלתי צפויות, יש סיכוי גדול שיש לו רגשות כלפיך.

 1. הוא יכול לבלות איתך בלי לעשות כלום

האם הוא מנסה להיות איתך למרות שלא קבעתם לעשות משהו ספציפי? זה יכול להיות ערב רגוע שבו אתם פשוט מדברים או אוכלים, או צופים בסרטים אבל עדיין נהנים. זכרי שאפילו שקט הוא מהנה כשאת עם האדם שאת אוהבת.

 1. הוא מאפשר לך להיכנס לעולמו

את תדעי שלגבר יש רגשות כלפיך כשהוא מנסה לאט לאט לכלול אותך בחיים ובתוכניות שלו. זה כבר לא קשור לבילוי או דייט.

את תשימי לב כמה הוא מנסה להזמין אותך לעולמו. תפגשי את החברים, המשפחה שלו, אפילו חבריו לעבודה. הוא יראה לך את התחביבים שלו, המקומות האהובים עליו וכל מה שקשור אליו.

 1. הוא זוכר פרטים עליך

כולנו יודעים שגברים תמיד שוכחים תאריכים או פרטים חשובים. זו אחת הבעיות הנפוצות ביותר של זוגות. אם הוא זוכר את הצבע האהוב עליך, את מותג הקפה, את העוגה, ואפילו את התוכנית האהובה עליך – זה אומר שאת חשובה לו.

בשורה התחתונה

בכל מערכת יחסים מגיעים לשלב שבו אנחנו רוצים לדעת לאן מתקדמים מכאן. נכון, גברים לא במיוחד מדברים על הרגשות שלהם, אבל אין את יכולה פשוט לחפש את הסימנים המראים שיש לו רגשות כלפיך. כך תוכלי להימנע ממשחק הניחושים וההנחות. בחני את המעשים של הגבר שלך והביני מה הוא מנסה להגיד לך.

דילוג לתוכן