אתרי הכרויות לאקדמים מומלצים

זו לא בושה להגיד את זה: אם השקעתם את שעות הלימוד הנדרשות כדי לקבל תואר מתקדם, יש סיכוי טוב שאתם מחפשים בן זוג שגם השקיע לא פחות זמן מכם בהשכלה. אבל אם לא נמשכתם לסטודנטים שישבו לידכם בכיתה, כנראה שהמצב גם לא ישתנה בעתיד. לכן, אם אתם מחפשים רווקים בעלי השכלה גבוהה כמוכם, עליכם לחשוב מחוץ לקופסה.

כיום קיימים לא מעט אתרים ואפליקציות להכרויות עבור רווקים אקדמאים, וזו ההזדמנות לתת לטכנולוגיה לקשר אתכם לאנשים על סמך תחומי עניין משותפים ותכונות משותפות שיעלו את הסבירות להתאמה ויצירת מערכת היחסים שאתם מחפשים.

במילים אחרות, אם אתם נמשכים לאנשים חכמים ומשכילים כמוכם, אז אתר הכרויות לרווקים בעלי השכלה גבוהה תקל עליכם למצוא את אחד או האחת שמתאימים עבורכם. כדי לעזור לכם לבחור את האתר המתאים בשבילכם, אספנו עבורכם רשימה של אתרי ההכרויות מהטובים ביותר לאנשים בעלי השכלה גבוהה. כמו כן, הכנו לכם מדריך עם כמה טיפים שיסייעו לכם להעלות את אחוזי ההצלחה שלכם באתרי ההכרויות.

השוואת אתרי הכרויות לאקדמים

אקדמאים
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.7
 • אתר הכרויות המיועד לאקדמאים וקרייריסטים.
 • מנוע חיפוש מתקדם המאפשר סינון על פי מגוון רחב של אפשרויות 
 • אלגוריתם מפוקח המאפשר סביבה בטוחה ונעימה
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.6
 • מעל כחצי מיליון משתמשים רשומים באתר
 • תמונות עוברות בדיקה ידנית של צוות האתר על מנת לוודא את אמיתות הפרופיל  
 • "משחק התאמות" המאפשר למצוא התאמות רלוונטיות בקלות
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.3
 • אתר הכרויות המיועד לאנשים המחפשים זוגיות לטווח ארוך
 • מגוון תכונות ואפשרויות מתקדמות המסייעות למציאת הפרטנר המתאים
 • צ׳אט לייב עם אפשרות סינון להתכתבות עם גולשים זמינים באתר 
אמינות
מומלץ
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 8.5
 • אתר הכרויות לכל מטרה וסוג של קשר
 • אפשרות להוספת וידאו ופתיח קולי בפרופיל שיאפשרו לכם להציג את עצמכם
 • מנגנון פיקוח של אמיתות המשתמשים על מנת להבטיח אמינות ורצינות  
אמינות
מומלץ
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 7.9
 •  מאות אלפי פרופילים רשומים באתר מהארץ ומכל העולם
 • שיטת אימות פרופיל מוקפדת על מנת לשפר את רמת האמינות ובטיחות המשתמשים
 • אתר הכרויות לכל מטרה וסוג של קשר
אמינות
מומלץ
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 8.7
 • שיטת אימות פרופילים המורכבת מ 4 שלבים כדי לוודא שהמשתמשים אמיתיים ורציניים
 • אפשרות לחיפוש מהיר ופשוט וגם חיפוש מורחב המאפשר למצוא התאמה ספציפית
 • שירות לקוחות מקצועי בטלפון, במייל ובצ'אט לייב
אמינות

מה מייחד אתרי הכרויות לרווקים משכילים?

 • אפשרות לסנן תוצאות חיפוש לפי רמת השכלה
 • שפע של רווקים מכל האוניברסיטאות והמכללות
 • אפשרות לכתוב על עצמכם ללא הגבלת תווים
 • שאלוני הכרויות!

אפשרות לסנן תוצאות חיפוש לפי רמת השכלה

אפליקציית הכרויות לאקדמאים רווקים איכותית תאפשר לכם לסנן פרופילים על סמך רמת ההשכלה של המשתמשים. לא כל אדם בעל השכלה גבוהה יהיה בעל תואר שני, שלישי או דוקטורט, אבל סינון החיפוש שלכם אחר מישהו עם תואר שני ומעלה יעלה לכם את הסיכויים משמעותית למצוא מישהו שמעריך השכלה גבוהה כמוכם. תוכלו למצוא אנשים ממעמד גבוהה גם בהכרויות עשירים או הכרויות שוגר דדי.

שפע של רווקים מכל האוניברסיטאות והמכללות

בתור סטודנטים לשעבר בעצמנו נכחנו לראות את כמות האנשים שניסו למצוא זוגיות במוסד האקדמי בו למדו, אבל למה להסתפק במוסד אחד אם אתם יכולים לשוטט ברחבי כל המוסדות האקדמים בישראל ביעילות, במהירות ומבלי לצאת מהבית?

אפשרות לכתוב על עצמכם ללא הגבלת תווים

אתם משכילים משמע אתם לא חוששים לקרוא יותר משתי פסקאות! יש גבול כמה הפרצוף יכול לשחק תפקיד, וברור שאתם מחפשים משהו מעבר לפנים יפות, לכן אנחנו ממליצים כאן על אתרי הכרויות לאקדמאים שיאפשרו לכם לספר על עצמכם בהרחבה בשונה בהכרויות דיסקרטיות. כמובן שחשוב לשמור על ענייניות ולא להתפזר, אבל תמיד טוב לדעת יותר מידי מאשר פחות מידי, הרי שידע זה כוח.

אל תחששו לפרט מדוע ההשכלה חשובה לכם, וכיצד היא משפיעה על חייכם החברתיים. נצלו את המרחב שניתן לכם כדי לאפשר למחזרים פוטנציאליים לדעת את תחומי העניין שלכם – אקדמיים ואחרים.

שאלוני הכרויות

למלא שאלונים כאלה עשוי להרגיש קצת ילדותי עבור מישהו עם תואר שני או דוקטורט, אבל במקום לבזבז שעות בגלילה ומעבר מפרופיל לפרופיל, הקדישו כמה דקות בתשובה לכמה שאלות שיעזרו לאלגוריתמים ולכם לצמצם את החיפוש ולהביא לתוצאות מותאמות יותר אישית לכם. אם חשוב לכם בחור דתי נמליץ לכם לחפש אתרי הכרויות לדתיים.

טיפים להעלאת אחוזי ההצלחה באתרי הכרויות לאקדמאים

החליטו מראש איזו דינמיקה אתם מחפשים

עם כל כך הרבה אנשים שמנסים ליצור התאמה, אתם צריכים להיות מגובשים לגבי מה שאתם מחפשים. ישנם אנשים שמחפשים אהבה אמיתית, בעוד שהרבה אחרים מחפשים הכרויות מזדמנות ללילה מהנה או סוינגרס.

תנו לחוכמה שלכם לבוא לידי ביטוי

אם אתם מחפשים מישהו אינטלקטואלי, הראו למחזרים הפוטנציאליים שאתם מסוגלים לעמוד באתגר. שתפו את תחומי העניין, תחומי ההתמחות או הלימוד שלכם, ואפשרו לפנויים ופנויות אחרים לדעת שאתם שווים את הזמן שלהם. שתפו מה אתם קוראים עכשיו, לומדים או מקשיבים לו, והשתמשו בזה בתור נושא אפשרי לשיחה עם אחרים.

מומלץ לעדכן את המידע הזה מעת לעת. אם קראת משהו חדש ותשמחו לפתח עליו שיחה עם מישהו, כתבו על זה בפרופיל שלכם! זה סקסי להיות נלהבים לגבי נושא מרתק.

אבל אל תהיו מתנשאים

אין דבר שהוא יותר מוריד מאשר יהירות. תנו לחוכמה שלכם לבוא לידי ביטוי, אבל בצניעות. השתמשו באינטיליגנציה שלכם כדי להזמין אנשים לשוחח אתכם, לא להרתיע אותם. אל תתיימרו לדעת הכל, גם אם אתם מחפשים הכרויות 50 פלוס, אפשר להיות גם חכמים וגם צנועים. תמיד טוב להתחיל שיחה, אם תגלו שזה לא מתאים, היפרדו בנימוס ועברו לאדם הבא.

כתבו בפרופיל דברים שיעזרו לאחרים לפתח אתכם שיחה

זה יכול להרגיש אליטיסטי לציין בפרופיל שלכם שאתם מעוניינים באנשים בעלי השכלה גבוהה. במקום לציין זאת בגאון, נסו להכניס שאלה שוברת קרח שמזמינה לשיחה עמוקה יותר. שיחות חולין עדיין חשובות, אבל בחירת נושא מעניין יכולה לעשות את כל ההבדל. אין שום דבר רע בלשאול מישהו מה הסרט האהוב עליו, אבל לשאול שאלה יותר ניואנסית תביא לתגובה יותר ניואנסית, בתקווה שגם אינטלקטואלית.

ראש פתוח

ההגדרה שלכם לבעל השכלה גבוהה עשויה להיות שונה מזו של מישהו אחר. דוקטורט יכול להיות סימן לאינטליגנציה, אולם יש המון מוחות מבריקים שהתחייבו ללמידה לכל החיים שאינם מובילים לסטטוס הזה. אבל אם אתם זקוקים להוכחה על הנייר, יש מקום גם לזה.

שקלו את האפשרות למערכות יחסים בשלט רחוק

אם נכנסתם לעולם האקדמיה המקצועית אנחנו לא צריכים לספר לכם שהרבה יהיו מוכנים לחצות אוקיינוסים בשביל לעבוד במשרה משמעותית. לכן, אלא אם כן אתם מעוניינים לצאת עם קולגה, יש סבירות לא רעה שתאלצו להרחיב את החיפוש שלכם למעבר לאזור החיוג שלכם.

צפו שמערכת היחסים תתבשל על אש נמוכה יחסית

הגיוני שלשניכם לו"ז עמוס וצפוף, אלא אם גם אתם וגם השותף הפוטנציאלי שלכם השלמתם את כל המטרות האקדמיות והמקצועיות שלכם, מה שמאוד לא סביר אם האהבה ללמידה והתפתחות בוערת בכם. לכן סביר להניח שלקשר שלכם יקח זמן להתפתח. היו מוכנים לתקופת היכרות ארוכה יותר מאשר בתרחיש הכרויות רגיל.

שימו את הדיעות הקדומות בצד

איך נראה אדם "חכם"? לא כל רווק בעל השכלה גבוהה נראה כמו ספרן. לביולוג ימי ומפתח תוכנה לא יהיה את אותו חוש הומור. בתור אנשים שקראו לא מעט ספרים אתם בוודאי יודעים שלא ניתן לשפוט אם ספר הוא טוב לפי הכריכה שלו.

שאלות נפוצות לגבי שימוש באפליקציות הכרויות לרווקים ורווקות בעלי השכלה גבוהה

האם אתרי הכרויות אלו מאמתים את המידע של המשתמשים שלהם?

חלק כן, חלק לא. העצה הטובה ביותר היא להפעיל שיקול דעת כשזה מגיע לאימות תוכן הפרופיל של מישהו. בכל מקרה לא מזיק לעשות "גוגל" על הדייט שלכם.

מה האיזון הנכון בין הנכחת ההשכלה שלי בפרופיל לבין שאר תחומי העניין שלי?

אתם לא שולחים קורות חיים למעסיק, אתם מעוניינים בדייט. בעוד שגם אתם וגם שאר המשתמשים מחפשים פנויים בעלי השכלה גבוהה, אל תשכחו להראות לעולם מי אתם מעבר להשכלה שלכם. בדיוק כמו באתרי הכרויות מומלצים אחרים, אתם תרצו לשתף מהם התחביבים שלכם, הסרטים וסגנון המוזיקה האהובים עליכם, ובאופן כללי לתת הצצה לאישיות שלכם. אם אתם נמשכים אל אותו המין שלכם תוכלו למצוא בקלות התאמה באתרי הכרויות גייז מומלצים או בהכרויות קוקסינלים.

האם יהיה קשה למצוא התאמה אם השכלה גבוהה מהווה בשבילי תנאי להתאמה?

ככלל, ככל שהקריטריונים ספציפיים יותר, למשל כמו גיל בהכרויות 40 פלוס, כך האפשרויות מצטמצמות יותר. אם אתם משכילים מאוד ומחפשים מישהו באותה רמה אקדמאית, זה עלול לקחת קצת יותר זמן, אבל יש דברים ששווה להמתין להם.

דילוג לתוכן