אתרי היכרויות בטלפון מומלצים

קווי צ'אט בטלפון הם אחת משיטות ההיכרויות הנוחות ביותר שיש. אתם יכולים להכיר מגוון של רווקים ורווקות מהספה בסלון שלכם! כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להרים את הטלפון שלכם ולחייג את המספרים.

משם, יוצגו בפניכם שלל התאמות פוטנציאליות בקרבת מקום שתוכלו להכיר אותם בדייטים בטלפון.

התהליך בדרך כלל הרבה יותר מעניין ופשוט מלהחליק פרופיל אחרי פרופיל באפליקציות, והרבה פחות מתיש מלשלוח הודעות בנאליות למספר בלתי מוגבל של משתמשים ללא קבלת מענה.

השוואת אתרי היכרויות בטלפון

ladiesfrist
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.9
 • מיועד לאנשים המחפשים קשר רציני או קליל ולא מחייב 
 • אלגוריתם מפוקח ומשוכלל המאפשר סביבה בטוחה ונעימה
 • אתר היכרויות המעניק לנשים את האפשרות לעשות את הצעד הראשון
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.8
 • אתר היכרויות לאנשים המחפשים קשר קליל, אינטימי ולא מחייב
 • מפגשים מזדמנים ודיסקרטיים
 • מגוון רחב של משתמשות מכל הארץ

מהם קווי צ'אט בטלפון?

קווי צ׳אט בטלפון הם למעשה קווי טלפון המאפשרים לכם להכיר ולדבר עם זרים באמצעות הטלפון שלכם. שירותים אלה היו נפוצים בתחילת שנות ה-90, עד תחילת שנות ה-2000, וכיום חזרו להיות פופולרים.

היכרויות בטלפון מספקים לכם דרך אינטימית יותר להתחבר לאנשים אחרים באמצעות שיחה קולית, במקום לשוחח איתם באמצעות הודעות דרך אפליקציה או התכתבות בצ׳אט באתר היכרויות.

תוכלו למצוא אנשים המשתמשים בשירות לכל מטרה, בין אם לקשר רציני, קשר קליל ולא מחייב או אפילו חברות.

איך השירות עובד? רוב שירותי ההיכרויות בטלפון בנויים כך שהם מאפשרים לכם:

 • להאזין לתיבות קוליות אישיות
 • לשלוח הודעות קוליות אונליין למשתמשים
 • לבצע שיחות אחד על אחד עם משתמשים אחרים שמחוברים כרגע למערכת.

יתרונות בהיכרויות בטלפון

מה הופך קווי צ'אט לטובים יותר מאפליקציות היכרויות?

רוב המתקשרים לקווי הצ׳אט בטלפון מסכימים שהכרויות בטלפון עדיפות על אתרי היכרויות, אפליקציות, והיכרויות בחיים האמיתיים. מה שעושה את זה הרבה יותר טוב הוא העובדה שאתם יוצרים קשרים אמיתיים עם אנשים אמיתיים.

המשתמשים בשירותי היכרויות בטלפון לא יכולים להסתתר מאחורי תמונת או תוכן פרופיל מומצא. אתם למעשה מדברים עם מישהו ויוצאים לדייט טלפוני. היכרויות בטלפון מורידות את הלחץ מדייט ראשוני פנים מול פנים ומהניסיון להרשים את הצד השני בעת התכתבות בצ׳אט.

דיסקרטי ואנונימי

בשירותי היכרויות בטלפון, אינכם צריכים להציג תמונות שלכם ולציין את שמכם האמיתי, את מיקומכם או פרט מידע אחר שעשוי לחשוף את זהותכם.

אתה יכול להכיר אלפי אנשים ולהביע את עצמכם מבלי לדאוג שמישהו עשוי להכיר אתכם. רק כאשר אתם מרגישים בנוח עם מישהו/י, תוכלו לקבוע איתם לדייט פנים מול פנים או לעשות צ׳אט בוידאו.

תהליך מהיר יותר

אין צורך לבזבז את זמנכם בשליחת הודעות בלי סוף כדי לנסות ליצור התאמות עם אנשים.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להקליט מודעה או תיבה קולית ובה אתם מציינים מה אתם מחפשים והאנשים שרוצים את אותם הדברים ישלחו הודעה קולית לתיבת הדואר הנכנס שלכם.

צרו קשר אמיתי ממהתחלה

קשה מאוד ליצור רושם ראשוני טוב ולהתחבר בהתכתבות בהודעות טקסט, במיוחד כאשר אנחנו לא שומעים את הטונציה של האדם אשר כותב את ההודעות הללו.

הקול שלנו והטונציה שאנחנו משתמשים בה אומרים הרבה עלינו. בשירותי היכרויות בטלפון אתם משוחחים עם האדם בדיוק כמו בדייט הראשון, וכך יכולים לדלג על שלב 

ההתכתבויות בניסיון להרשים את הצד השני ולהציג תחושה של מישהו שאתם לא.

תהיו אתם

היפרדו לשלום ממילוי פרופילים ושאלונים ארוכים, במיוחד כאשר רוב המשתמשים באפליקציות היכרויות גם ככה לא יגיעו מעבר לתמונת הפרופיל שלכם.

שירות היכרויות בטלפון מציע לכם דרך לספר לאנשים את כל מה שיש לכם להציע במודעה קולית קצרה ופשוטה כדי שאנשים יוכלו לתת לכם את ההערכה שמגיעה לכם!

אין תשלום דמי מנוי

על מנת להשתמש בשירותי היכרויות בטלפון בדרך כלל אין תשלום של דמי מנוי חודשיים או התחייבות לזמן מנוי מסוים. התשלום מתבצע על פי דקת שיחה כלומר אם אתם לא משתמשים בשירות, אתם לא משלמים דבר. 

פרופילים אמיתיים

בניגוד לפרופילי אתרי היכרויות אשר לעיתים עשויים להיות מזוייפים, עשויים להכיל מידע חלקי או להציג תמונות ערוכות או לא עדכניות שאינן מייצגות את המשתמש מאחורי הפרופיל, קשה לזייף קול כך שהשירות מעניק לכם הצצה לאדם שבצד השני של הקו ויכול לתת לכם תחושה ראשונית אם הוא מעניין אתכם או לא.

טיפים להיכרויות בטלפון

קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם להעלות את סיכויי ההצלחה שלכם בהיכרויות בטלפון.

 1. ודאו שאתם נמצאים במקום עם קליטה טובה

אין דבר גרוע יותר מלהתחיל שיחה שמתנהלת מצוין ואז היא נקטעת באמצע בגלל קליטה חלשה. אז לפני שאתם נכנסים לשיחה עם מישהו/י פוטנציאלי, וודאו שאתם נמצאים במקום עם קליטה טובה, או השתמשו בטלפון קווי.

 1. הישמעו חיוביים ובמצב רוח טוב בטלפון

בטלפון לא ניתן לראות את הבעות הפנים שלכם. לכן, ישנה חשיבות עליונה לתת מקום לגוון הקול השמח והמחויך שלכם כך שהצד השני יוכל להרגיש אותו.

 1. צרו אווירה נינוחה בטלפון

הגיעו לשיחה רגועים ונינוחים ועיזרו גם לצד השני להרגיש כך בשיחה. הבהירו להם לאורך השיחה שאתם נהנים מההזדמנות להכיר אותם טוב יותר. העניקו מחמאות לכישורי השיחה שלהם שיעזרו להם להרגיש בנוח. לדוגמה, אם הם שואלים אתכם שאלה על עצמכם, אמרו, "זו שאלה טובה!". זכרו, שהאנרגיה שאתם יוצרים בשיחה, זו האנרגיה שתקבלו בחזרה.

 1. פרטו את התשובות שלכם

כשאתם רק מתחילים להכיר מישהו, תשובות קצרות בדרך כלל לא מאפשרות זרימה של השיחה ולא יעזרו לכם במיוחד להתקדם בהיכרות. כאשר הדייט הפוטנציאלי שלכם שואל אתכם שאלה, השתמשו בהזדמנות כדי לעזור להם להכיר יותר מי אתם! לדוגמה, נניח והוא או היא שואלים אתכם איך עבר היום שלכם. אתם יכולים להשיב משהו בסגנון, "היה יום מצוין! תודה ששאלת. אכלתי ארוחת צהריים עם חברה מהעבודה, ישבנו לאכול סושי ביחד. איך עבר היום שלך?" תשובה זו מספקת לאדם בצד השני של הקו מידע לגביכם: אתם אוהבים מסושי, אתם אוהבים לשבת לאכול עם חברים, והכי חשוב, אתם מרגישים פתוחים לדבר איתו/ה ולשתף אותם במה קורה בחייכם!

 1. הכינו רשימת שאלות מעניינות

כאשר אתם שואלים את הדייטים הפוטנציאליים שלכם שאלות, אתם מראים להם שאתם מתעניינים בהם. בנוסף, זה יעזור לכם להכיר אותם טוב יותר. שאילת שאלות גם תפחית רגעים של שתיקות מביכות.

 1. זה לא ראיון

אפשרו לשיחה להישאר ידידותית ורגועה. זו לא חקירה, ואתם עלולים לגרום לצד השני לדחות אתכם אם השיחה מתחילה להישמע כאילו אתם מתחקרים אותם לראיון. שאלו שאלות, אבל תנו לדייט הפוטנציאלי שלכם לעשות את אותו הדבר. שאלות ותשובות משני הצדדים יכולות לעזור לשמור על רעננות וזרימת השיחה.

 1. דעו מתי השיחה אמורה להסתיים

השיחה הראשונה לא צריכה להימשך הרבה זמן. אם אתם מרגישים שהגעתם לנקודת סיכום מצוינת של השיחה וזה זמן טוב לסיים אותה, סיימו את השיחה בנימוס. אל תעשו עניין לגבי מועד השיחה הבאה שלכם – אם הדברים הלכו טוב, ככל הנראה אתם תדברו שוב מתישהו. אל תתנו לצד השני הרגשה שאתם תלותיים מדי.

 1. דברים אחרונים שכדאי להימנע מהם

אל תלעסו מסטיק, ואל תאכלו תוך כדי דיבור. כמו כן, אל תדברו עם הדייט הפוטנציאלי שלכם בזמן שהטלוויזיה פועלת ברקע. שימו לב שהצד השני לא מרגיש כאילו אתם עושים משהו אחר בזמן שאתם מדברים איתו בטלפון. העניקו לאדם את תשומת הלב המלאה שלכם וגרמו לו להרגיש שאכפת לכם.

האם זה בטוח להשתמש בקווי צ'אט בטלפון?

שירותי היכרויות בטלפון בדומה לאתרי היכרויות דיסקרטיות, בטוחים לשימוש, אך חשוב לנקוט במשנה זהירות. בדומה לאתרי היכרויות או אפליקציות, ישנם סיכונים כאשר אתם מכרים אנשים דרך הטלפון. עקבו אחר אמצעי הזהירות הבאים:

 • שמרו את שמכם האמיתי לעצמכם (לפחות בהתחלה).
 • לעולם אל תתנו לזרים את כתובת הבית או העבודה שלכם
 • אל תמסרו כל מידע פיננסי שלכם
 • במידה ואתם קובעים להיפגש פנים מול פנים, בחרו מקום ציבורי כמו בית קפה או פארק.

שירותי היכרויות בטלפון מובילים

חיפוש אחר אהבה או סטוץ בטלפון זה אולי לא רעיון חדש לגמרי, אבל זה רעיון שזכה לקבל חיים חדשים בעולם של היום.

הוא מספק לכם אינטימיות אבל גם שובבות טהורה שרק שיחות קוליות יכולות לאפשר, משהו שלא יהיה מתאים או אפשרי ברוב אפליקציות ההיכרויות.

הבאנו לכם כאן כמה משירותי ההיכרויות בטלפון הבטוחים והמובילים בישראל. הצטרפו לשירותים והתחילו להכיר אנשים מעניינים המחפשים את אותו הדבר כמוכם.

אנחנו מנתחים

אנחנו מעריכים

אנחנו מבקרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן