ג'יי דייט – סקירה מלאה

גיי דייט סקירה

קהל יעד: אתר היכרויות ליהודים דתיים, מסורתיים ושומרי מצוות שמחפשים קשר רציני

כשזה מגיע להיכרויות בין יהודים, יהיו שיחשיבו את Jdate בתור אתר ההיכרויות המוביל לאלו שמחפשים אהבה וקשר לטווך ארוך. אם היהדות היא חלק בלתי נפרד מכם ואתם מעוניינים למצוא זוגיות עם בן/בת זוג בעלי אמונה וגישה לדת משותפת, זה המקום בשבילכם.  ג'יידייט מנגישים לכם מגוון רחב של משתמשים מכל רחבי העולם בשירות היכרויות ידידותי למשתמש.

ביקורת אתר היכרויות ג'יי דייט - יתרונות מול חסרונות, פיצ'רים מיוחדים ועוד

איך Jdate עובד?

השירות של Jdate פועל בגישה מסורתית מאוד להיכרויות אונליין, לפיה המשתמשים יוצרים פרופילים ומחפשים התאמות עם משתמשים אחרים, כאשר התקשורת ההתחלתית מתקיימת באמצעות הודעות. באתר יש לכם אפשרות לסרוק את המשתמשים באופן אקראי ולהתרשם מהפרופילים השונים, או ליצור סינון במנגנון החיפוש בהתאם להעדפות ולצרכים שלכם. אתר ההיכרויות JDate מופנה לא רק לקהל בישראל אלא ליהודים בכל העולם, כך שאם אתם מטיילים, עושים רילוקיישן, או עובדים בחו״ל, תוכלו להשתמש בשירות על מנת למצוא משתמשים באזורכם.

כמו כן, ל-Jdate יש אפליקציה מצויינת לנייד עבור iOS ואנדרואיד. האפליקציה פשוטה לשימוש ומאפשרת לכם לחפש, ליצור התאמות ולשוחח בצ'אט עם משתמשים מכל מקום.

פיצ׳רים מיוחדים:

יתרונות מול חסרונות

יתרונות

חסרונות

העקרונות המובילים של ג'יי דייט:

כמו כן, ל-Jdate יש אפליקציה מצויינת לנייד עבור iOS ואנדרואיד. האפליקציה פשוטה לשימוש ומאפשרת לכם לחפש, ליצור התאמות ולשוחח בצ'אט עם משתמשים מכל מקום.

כל תהליך ההרשמה ל-Jdate אורך דקות ספורות, גם אם לא תבחרו לדלג על מענה לשאלות המורחבות היותר. אבל קחו בחשבון שתהליך יצירת הפרופיל שלכם יושלם רק בתנאי שתעלו תמונה שלכם. אין צורך לחכות שהפרופיל שלכם יאושר כמו בחלק מאתרי הכרויות הקיימים בשוק. לאחר שהשלמתם פרטים בסיסיים והעלתם לפחות תמונה אחת, הפרופיל שלכם מוכן והוא יפורסם באתר.

בעולם האמונה והדת קיימים זרמים שונים ופרספקטיבות שונות, ובהתאם לכך קיימות באתר מגוון אפשרויות לבחירה להזדהות. התווית לא אמורה להגדיר אתכם ולהכניס אתכם לנישה מסויימת כמו לאפשר לאנשים השונים להבין ברמה כזו או אחרת איזה אורח חיים אתם מנהלים ובאיזו רמת הדיקות אתם שומרים על הדת. דוגמאות לאפשרויות לבחירה שניתן לבחור באתר:

  • שמרני
  • יהודי תרבותי
  • חסידי
  • אורתודוכסי מודרני
  • אורתודוקסי (בעל תשובה)
  • אורתודוכסי (פרום)
  • רפורמי
  • מסורתי
  • מוכן להתגייר
  • אחר

כן, ראיתם נכון, קיימת אפשרות של "מוכן להתגייר" ולא מעט אנשים מסמנים אותה. היא מיועדת עבור אלו שחוקרים את היהדות ואיך היא משתלבת בחייהם ומאמינים שהם מוכנים לעבור את תהליך הגיור, במיוחד אם מדובר במציאת אהבת נפש תוך כדי התהליך.

כמו כן, בפרופיל המשתמשים תוכלו למצוא מה הצד השני מחפש, מהם תחומי העניין שלהם, מה היו מעדיפים לעשות בפגישה הראשונה, אילו שפות הם דוברים ועוד.

Jdate מאפשרים למשתמשים גם למלא האם הם שומרים מצוות, האם הם שומרים כשרות, ובאיזו תדירות הם הולכים לבית הכנסת. כמובן שקיים טווח רחב מאוד של תשובות, נחשפנו למשתמשים המציינים שהם מבקרים בבית הכנסת מטעמי מסורת, ומבקרים בו בימי חג בלבד, ומשתמשים שמצהירים על עצמם שהם מבקרים בבית הכנסת מספר פעמים ביום. 

העדפות גילוי

תוכלו להבחין בקלות שבאתר ההיכרויות Jdate אמנם קיימת פונקציית חיפוש בסיסית אך יש אפשרות להוסיף העדפות מתקדמות כמו מוצא אתני, הרגלי תפילה בבית כנסת, שמירת כשרות, נכונות להעתקת מקום המגורים, ועוד. השירות יציג בפניכם את מי שהכי יתאים לכם לפי התיאור שהגדרתם. 

רכישת מנוי

מנוי חינמי מאפשר לכם רק לצפות ולחפש פרופילים באתר כך שלמעשה השימוש באתר ג׳יי-דייט מחייב רכישת מנוי פרימיום על מנת להתחיל להתכתב עם משתמשים. בנוסף, רכישת מנוי מעניקה לכם תכונות נוספות כמו: אפשרות לראות אילו אנשים סימנו שאהבו את הפרופיל שלכם או ביקרו בפרופיל שלכם, אפשרות לצפות באופן אנונימי בפרופילים, אישור קריאה (בדומה ל-V הכחול בוואטסאפ, תוכלו לדעת אם משתמשים אחרים קראו את ההודעות שלכם), ועוד. אם אתם מעוניינים לשמור על דיסקרטיות ולא לחשוף את הפרופיל שלכם לכל המשתמשים באתר, תחת הגדרות התצוגה של הפרופיל שלכם תוכלו לסמן את אפשרות ״הסתרת הפרופיל מהחיפוש ומההתאמות״.

קיימים 3 מסלולים לרכישת מנוי:

199.90₪ לחודש יחיד 

139.90₪ לחודש – בהתחייבות ל-3 חודשים 

89.90₪ לחודש – בהתחייבות ל-6 חודשים

אמנם מחירי המנוי נחשבים בטווח הגבוה יותר בשוק אך זה מעיד על איכות משתמשים גבוהה יותר. רכישת המנוי ב-Jdate מסייעת לשמור על האתר נקי מפרופילים מזויפים. בסיס החברים הם יהודים בעלי חשיבה למערכות יחסים רציניות, שלא מחפשים לבזבז את זמנם.

מהו שיעור ההצלחה של Jdate?

סקר עצמאי מצא ש-52% ממערכות היחסים היהודיות באינטרנט התחילו ב-Jdate. למרות ש-Jdate לא מפרסמים את שיעור ההצלחה המדויק שלהם, יש להם קהילה יהודית עשירה ופעילה של מיליוני משתמשים. האתר פעיל מאז 1997 ומאז הקמתו, Jdate זכה לתשומת לב רבה. הוא הוצג בעיתון הניו יורק טיימס, בלומברג, The Hill, ואף זכה בפרס Weebly לרשתות חברתיות בשנת 2006. הוא הפך לאתר ההיכרויות המוביל ליהודים ברחבי העולם.

דילוג לתוכן