אתרי הכרויות לדתיים מומלצים

אם הגעתם לכאן זה סימן שאתם פועלים באופן אקטיבי למציאת הזיווג המיועד לכם. ריכזנו לכם כאן רשימה של אתרי הכרויות המיועדים ספציפית לדתיים ובעלי זיקה לדת, ממסורתיים ועד חרדים, זאת במטרה לעזור לכם בסיעתא דשמיא למצוא את האחד או האחת שאיתם תקימו את ביתכם ומשפחתכם.

אנו ממליצים לכם להירשם בחינם לאתרי ההכרויות שמנינו עבורכם כאן, ולהיחשף למגוון רחב של דתיים ודתיות המעוניינים בקשר רציני, ליצור עימם קשר ולמצוא את הזיווג המושלם. לחלק מהאתרים ניתן להירשם באופן אנונימי, לאלו שחשוב להם לשמור על דיסקרטיות.

טיפים בסיסיים ליצירת פרופיל ברמה גבוהה:

 1. קודם כל תדאגו לתמונת פרופיל מחמיאה. התמונה היא הרושם הראשוני שאתם יוצרים.
 2. אנחנו ממליצים לכם לשים בכל אתר הכרויות תמונת פרופיל אחרת וכך, לפי הפרופיל שיקבל את מספר הפניות הגדול ביותר, תוכלו לדעת איזו תמונה מבין כולן היא המוצלחת ביותר.
 3. כתבו על עצמכם בפירוט, נסו לתאר את עצמכם באופן שישקף אתכם עד כמה שאפשר, ועשו הגהה על מה שכתבתם! שגיאות כתיב יורידו משמעותית את כמות הפניות שתקבלו.
 4. רצוי להירשם לכמה שיותר אתרי הכרויות על מנת שהסטטיסטיקה תשחק לטובתכם. כל אתר שתירשמו אליו יביא לכם יותר חשיפה וכך יהיה יותר סיכוי שתמצאו את האדם שאתם מחפשים.

השוואת אתרים ואפליקציות הכרויות לדתיים

ladiesfrist
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.4
 • אתר הכרויות של דתיים ומסורתיים לקשר רציני
 • חיפוש לפי השקפה דתית, כיסוי ראש ותדירות תפילה
 • הרשמה מהירה ואנונימית דרך פייסבוק
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.3
 • מיועד ליהודים דתיים וחרדים המחפשים זוגיות רצינית
 • מנוע חיפוש מתקדם עם שלל פרמטרים לסינון והתאמה קלה
 • הרשמה מהירה ופשוטה תוך פחות מדקה
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.1
 • אתר הכרויות לדתיים ומסורתיים המחפשים קשר רציני
 • מסנני חיפוש על פי השקפה דתית, שמירת מצוות ועוד
 • הרשמה פשוטה ואנונימית באמצעות הפייסבוק
 
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.8
 • משתמשים איכותיים לקשר רציני ואהבה
 • אפשרות לשיחות צ׳אט בוידאו ושליחת אימוג׳ים
 • מתאים לכולם: רווקים, גרושים, חילונים, דתיים, חרדים
אמינות
מומלץ
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 8.5
 • ניתן לתקשר עם אנשים בכל מקום בעולם
 • קיימת אפליקציה לנייד הנתמכת גם בטלפוני אנדוראיד וגם באייפון
 • פרופילים מאומתים מקבלים תג מיוחד ועדיפות באתר
אמינות

כיצד לשפר את אחוזי ההצלחה באתרי הכרויות לדתיים

הכרויות אונליין הן כבר מזמן לא רק לחילוניים, ומעבר לכך, ישנם אתרים המיועדים במיוחד לדתיים מכל הזרמים! אם נושא ההכרויות באינטרנט חדש לכם זה יכול להרגיש זר או מבלבל, אבל עם הזמן תראו שזה מאוד ידידותי למשתמש ואנחנו כאן כדי לעזור לכם לפתוח את הפרק הזה ברגל ימין.

הבאנו לכם כאן כמה עצות וטיפים על מנת לשפר את סיכויי ההצלחה שלכם ואת החוויה שלכם בהכרויות אונליין החל מהכנת פרופיל ברמה גבוהה, איך להעלות את הסיכויים במציאת הזוגיות האידיאלית עבורכם, ועד ההתנהלות בפגישה העתידית שלכם.

מצאו את אתר ההכרויות המתאים לכם אישית

היום ברוך השם קיימים לא מעט אפליקציות ואתרי הכרויות לדתיים, מנינו בפניכם כאן את המובילים מביניהם. אנו ממליצים לכם ליצור פרופיל ביותר מאחד, להתנסות בכמה, אם לא אפילו בכולם, ולראות מי מהם הוא זה שמתאים לכם יותר.

באתרים השונים, מעבר לכך שיש אנשים שונים, יש גם מנועי חיפוש שונים עם אלגוריתמים ומסננים שונים, ולכל אתר יש את האנרגיה שלו. אם אתם לא מרגישים בנוח עם אחד, אל תעצרו והמשיכו לאתר הבא, אנחנו בטוחים שתמצאו אחד לטעמכם.

אם חשוב לכם להכיר מישהו או מישהי לפי רמת השכלה,  תוכלו לחפש באתרי הכרויות לאקדמאים.

הכלל הראשון במציאת השידוך המושלם

הכלל הראשון במציאת הזוגיות המושלמת לנו הוא הכלל הראשון בכל נושא בחיים: לפעול באמונה שלמה ולדעת שהשם שומר עלינו ומוליך אותנו בדרך שהוא בוחר תוך כדי שעלינו לעבור את השיעורים שעלינו לעבור עד ההגעה אל הנחלה.

אם הלב שלנו לא מלא באמונה, והנשמה שלנו מוסחת במחשבות מסיחות, הדרך שלנו תתארך ותסתרבל ונמצא את עצמנו תועים בדרכים עוקפות. 

ועכשיו לצד הטכני יותר - הכנת פרופיל ברמה גבוהה

בעת הכנת הפרופיל באתר הכרויות לדתיים, בזמן שאנחנו מציגים את עצמינו ובוחרים את המילים שיתארו אותנו בצורה הטובה ביותר, אנחנו תוך כדי גם עוברים תהליך של בחינה עצמית ולומדים על עצמנו.

תהליך הלמידה העצמית יהיה איכותי יותר ומהיר יותר אם תעזרו באנשים שמכירים אתכם הכי טוב, אוהבים אתכם ורוצים לטובתכם. כך תגיעו לאמת לגבי עצמכם מהר יותר ותוכלו להבין איזה רושם אתם יוצרים ומה החוזקות והחולשות שלכם.

אל תתביישו להראות את הפרופיל שיצרתם לקרובים שלכם ותבקשו מהם משוב ודרכים לשפר אותו, בין אם לנסח דברים טוב יותר, או להסיר או להוסיף מידע עליכם.

לא סתם בשידוך אורתודוקסי אנחנו נברר את הפרטים על הצד השני דרך השכנים, החברים ובני הדודים. ננסה לגשת למקורות המידע שלא יחששו לומר את האמת על הבנאדם. אם עברתם את גיל ה-20, תוכלו למצוא התאמה בהכירויות 30 פלוס.

אז תעשו לעצמכם בעצם את אותו הדבר מתוך מטרה להשתפר – כך תעצימו את החזק בכם, ואם תרצו תוכלו לשפר את מה שטעון שיפור. שהרי אף אחד הוא לא מושלם ולכולנו יש מה לשפר בעצמנו ולפעמים שינוי קטן מביא לתוצאה גדולה.

כתבו את האמת על עצמכם

על מנת ליצור זוגיות טובה רצוי וכדאי לשאוף לרמת שיח דומה המבוססת על מכנה משותף גבוה, ובחירת בן או בת זוג ברמת ההתאמה הטובה ביותר. לפעמים, דווקא מתוך הרצון העמוק להגשים את כל אלו, נוצר מן דחף להימצא חן בעיני הצד השני.

הבעיה היא שהרבה פעמים זה גורם לנו להציג את עצמינו בגוון אחר, שלא נאמר אפילו לכתוב דברים לא ממש נכונים על עצמנו, גם אם אלו זוטי דברים כמו לנסות להציג את עצמנו כמלומדים יותר ממה שאנחנו באמת.

חשוב להיות כנים ולהציג את עצמכם כפי שאתם באמת, שהרי עדיף שיאהבו אתכם כמי שאתם ולא כמי שאינכם.

ישנה חשיבות רבה בלמצוא מכנה משותף ותחומי עניין זהים, אך עליהם להגיע ממקום כנה ולא מזויף בכדי ליצור את הבסיס הטוב ביותר לזוגיות נאמנה, חזקה ויציבה.אם אתם מבוגרים ומחפשים שותף לחיים, תוכלו לנסות אתרי הכרויות לגילאי ה-50 פלוס.

עשו תיאום ציפיות לגבי האדיקות הדתית

חשוב שרמת ההקפדה על הדת שלכם תהיה זהה או קרובה. כמה שפחות פער יאפשר בסיס יציב יותר להקמת בית ומשפחה משותפים.

לכן אנו ממליצים לשאול שאלות על הדת משום שזה נושא אשר ידוע שמשותף לשניכם, לא נושא אישי מידי שחצוף לשאול עליו בפגישה ראשונה, אך במקביל נושא חשוב מאוד לסנכרון במערכת היחסים שלכם.

אין צורך להסביר עד כמה רמת ההקפדה או ההחמרה בדת יכולה להשפיע על חיי היום יום, על החינוך של הילדים שיבואו בהמשך בעזרת השם ואפילו על בחירת מקום המגורים!

היו גמישים לגבי הגדרת האחד או האחת שלכם עד כמה שאתם יכולים

לכולנו יש איזושהי דמות בראש שאנחנו חושבים שהיא האידיאלית עבורנו. החל מהנראות החיצונית, הגובה, צבע השיער, חוש ההומור, תחומי העיסוק, אופי ביישן או מוחצן והרשימה לא נגמרת.

עם זאת, הרבה מאוד מהפעמים, הנפש התאומה שלנו לא דומה כלל לזו שדמיינו או ציפינו שתהיה. לכן, אנשים שמקובעים על סגנון מסוים של אישיות או נראות הרבה פעמים מפילים את עצמם ומפספסים את ההתאמה המושלמת שהקב"ה שלח להם.

אז כן, יש דברים כמו ערכים ועקרונות שלא נרצה לוותר עליהם, אבל כל מה שאפשר להתגמש לגביו – תתגמשו!

אל תמהרו לשפוט אדם אם הוא מתאים עבורכם או לא, תנו תמיד הזדמנות אמיתית מהלב. כמו חלק בפאזל שאנחנו מנסים למצוא ולא מצליחים, והדרך היחידה לדעת איזה חלק הוא באמת מתאים הוא לנסות לחבר בינו לבין האחר, משום שמראית העין מבלבלת.

נכון שיש אפשרויות סינון שונות ומגוונות במנועי החיפוש באתרים השונים, אבל נסו להזין בהם רק את מה שבאמת קריטי עבורכם, ומעבר לכך נסו לקבוע כמה שיותר פגישות עם אנשים שונים כדי למצוא את האחד או האחת האידיאליים עבורכם.

אל תכנעו ללחץ מהסביבה

מזל טוב, יצאתם לדייט, שניים או יותר ונראה שיש פוטנציאל לא רע לבניית בית נאמן בישראל. לא למהר! תנו לקשר להתפתח בקצב שלכם ואל תתנו משמעות רבה מידי לאמא שלוחצת לא לשפוט מהר מידי ולקבוע פגישה נוספת, או לאבא ששואל עוד כמה זמן ימשיך הקשר הזה בלי חתונה, וגם לא לחברים שדוחפים את האף ונותנים עצות מבלי שביקשתם.

ככל שתתייחסו יותר לאמירות השונות ולהתערבות הסביבתית בקשר שלכם, כך תהיו פחות קשובים לעצמכם ולתחושות הבטן שלכם.

המצב הזה יחבל לכם בקשר, לא משנה מה מצבו וכמה זמן הוא נמשך, משום שהאמת נמצאת בליבכם בלבד ורק אתם יודעים אם טוב לכם או לא ומה עליכם לעשות כדי להתקדם מכאן לאן שאידיאלי לכם אישית להתקדם!

לכן, לא משנה מי האדם העומד מולכם ומה הניסיון שלו במערכות יחסים, קודם כל – לפני הכל, הקשיבו לתחושות הבטן שלכם, ולאינטואיציות שלכם.

טיפ אחרון – אל תתנו לעבר להרוס לכם

יש לאנשים נטייה לפגוע, ולעתים מאחורי המקלדת זה קל יותר. אל תוותרו והמשיכו לנסות לקבוע פגישות, תוך כדי שאתם שומרים על שיח מכבד. אפילו אם יצא שחוויתם קשר שהותיר אתכם פגועים, או שאדם מסוים בגד באמון שלכם עד כדי כך שקשה לכם לסמוך על אנשים עכשיו. 

אל תתנו לעבר שלכם ולפצעים הישנים שלכם לבוא בגישה סובייקטיבית כלפי האדם החדש שעומד מולכם.

זכרו שאותו אדם שעומד מולכם רוב הסיכויים שלא דומה לאלו שהיו בעברכם והעבירו אתכם את אותם שיעורים. הדרך להתנהל עם כל אדם היא שונה, וכל אחד הוא אחר. כדאי לפתוח כל מערכת יחסים בדף נקי מכתמי העבר.

שיהיה לכם בהצלחה ואנחנו מאחלים לכם בסיעתא דשמיא שתקימו בקרוב בית כדת משה וישראל.

דילוג לתוכן