אתרי הכרויות סווינגרס מומלצים

הכרויות ומפגשים עם אנשים חדשים יכולים להיות מהנים מאוד אך לא פעם מעלים חששות וחרדות. על מה נדבר? האם יהיו שתיקות מביכות? מי משלם על מה? מה יצפו מאיתנו?

ואם מכניסים את עניין הסווינגרס למשוואה, מקבלים רשימה חדשה לגמרי של תהיות מה-אם לדאוג לגביהן כמו למשל השוואות גוף, תקשורת בין בני זוג, סגנונות משחק ועוד. כדי להקל על החששות שלכם, הבאנו לכם כמה טיפים שיעזרו להבטיח שהדברים יעברו בצורה חלקה ושכולכם תהנו!

השוואת אתרי הכרויות סווינגרס

הכי טוב למטרת סקס

zbeng -הכרויות זבנג
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.9
 • הרשמה חינם!
 • אתר הכרויות לאנשים המחפשים קשר קליל, אינטימי ולא מחייב
 • מפגשים מזדמנים ודיסקרטיים
 • מגוון רחב של משתמשות מכל הארץ
אמינות

הכי טוב לקשר דיסקרטי

מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.8
 • אתר להכרויות לחוויות מרגשות, סטוצים וקשרים לטווח קצר
 • צ׳אט לייב עם גולשים זמינים באתר 
 • משחק התאמות על פי תמונת פרופיל
אמינות

הכי טוב לקשר קליל

מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.2
 • הרשמה חינם!
 • אתר הכרויות לכל מטרה וסוג של קשר
 • אפשרות להוספת וידאו ופתיח קולי בפרופיל שיאפשרו לכם להציג את עצמכם
 • מנגנון פיקוח של אמיתות המשתמשים על מנת להבטיח אמינות ורצינות  
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.3
 • ממשק משתמש ידידותי ופשוט
 • אפשרות לראות אנשים שזמינים בסביבתכם
 • לשונית הצעות דייטים/שיחות ממשתמשים מחוברים
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.3
 • מיועד לדתיים ומסורתיים המחפשים זוגיות קשר מאתגר
 • אלגוריתם מפוקח ומשוכלל המאפשר סביבה בטוחה ונעימה
 • אתר הכרויות המעניק לנשים את האפשרות לעשות את הצעד הראשון
אמינות

דברו על זה קודם

קודם כל עם בן/בת הזוג שלכם על איזה סוג של דייט אתם רוצה לצאת, איזה סוג של זוג שניכם מחפשים, ובעיקר – מה אתה רוצה להשיג מהניסיון או החוויה. שוחחו על גבולות ועל מה שניכם מרגישים איתו בנוח. כמו כן, הקפידו ליצור לכם רמזים מילוליים ולא מילוליים ביניכם כדי לוודא שאתם תמיד באותו ראש לאורך כל החוויה. לתקשורת והבנה יש חשיבות עליונה בכל הנוגע להכרויות סוינגרס.

איפה לפגוש זוגות

דרך מצוינת להכיר זוגות אחרים היא במועדון סוינגרס, במסיבה או אונליין או באתרי הכרויות מומלצים. בפגישה פנים מול פנים יכולה להיווצר כימיה שפשוט לא מתרגמת כל כך טוב באינטרנט. אם כי, הסיכוי לפגישה עם זוג שמעוניין באופן מקרי במסיבה או במועדון נוטה להיות נמוך יותר מאשר מפגש ראשון מתוכנן לארוחת ערב/בר. חיפוש אחר קשר באירוע אישי שבו אתם לא מכירים אנשים אחרים יכול להרתיע מעט ולכן הרבה סווינגרים מעדיפים להתחיל את החיפוש שלהם באינטרנט ובאתרי הכרויות סקס.

יש הרבה אתרי הכרויות סווינגרים לגיטימיים באינטרנט אם אתם מעוניינים ללכת בדרך הזו. חלקם מכוונים למפגשים מזדמנים יותר וחלקם מתמקדים יותר בדייטים ובבניית חברויות. פרופילים מלאים יותר מספקים רמזים שעוזרים לכם להבין את האישיות ואורח החיים של בני זוג, מה הם מחפשים ואם הם יהיו התאמה טובה עבורכם.

פרופיל ההכרויות שלכם

פרטו על עצמכם אך יחד עם זאת היו כנים. הקדישו זמן ליצירת פרופיל ההכרויות הטוב ביותר עבורכם כזוג. היו פתוחים לגבי סוג ההסדר שאתם מחפשים. השתמשו בתמונה מחמיאה שמראה את שניכם במיטבכם, אך וודאו שהיא עדכנית והיא מהווה ייצוג אמיתי של איך שאתם נראים כעת.

אל תפחדו גם לעשות את הצעד הראשון. אל תשבו ותחכו שזוגות אחרים ישלחו לכם הודעה. עיינו בפרופילים של אחרים ושלחו הודעות לזוגות שמעניינים אתכם (וספרו להם למה אתם מעוניינים בהם!). לעשות את הצעד הראשון באינטרנט יכול להיות מפחיד בהתחלה, אבל זה נעשה קל יותר ויספק תוצאות טובות בהרבה מאשר פשוט לחכות שאנשים יפנו אליכם.

קחו את הזמן שלכם בבחירת זוג

ערכו את המחקר שלכם והיו סלקטיביים לגבי הזוג או האדם איתו אתם יוצאים, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שלכם. אם אתם רוצים להשיג את החוויה הטובה ביותר, אז אל תתפשרו עד שתמצאו זוג ששניכם אוהבים וסביר להניח שתסתדרו איתו. לצאת לדייט עם אנשים שאתם לא כל כך נמשכים אליהם ואין לכם שום דבר במשותף איתם זה לא כיף בכלל לאף אחד מהצדדים. אם אתם מתכתבים באינטרנט קודם, קראו מה הם כתבו בפרופיל שלהם, הכנסו לערוצי המדיה החברתית שלהם ובחנו את התמונות שלהם. כך תוכלו ליצור לכם דייט שתתרגשו לקראתו אם הם באמת מושכים בעיניכם.

תכננו מראש

כאשר החלטתם על זוג, התחילו לדבר ביניכם על לאן אתם עשויים לצאת ומה אתם עשויים לעשות. דייט הסוינגרס הראשון צריך להיות כיף לכולם ולהציע הזדמנות להכיר אחד את השני קצת יותר טוב. הרבה אנשים שונאים דייטים בארוחת ערב כי הערב עשוי להיות ארוך במיוחד, אבל ארוחת הערב גם עשויה להעניק לכם מספיק זמן לשוחח ולהרגיש אחד את השני. פעילויות כמו החלקה על הקרח, באולינג וטעימות יין טובות כדי להיפטר מכל המתח והמבוכה הראושנית מכיוון שהן מספקות נושאים מובנים לשיחה. ריקוד הוא גם בילוי נהדר שיאפשר לכולכם לבחון את הכימיה, אבל מוזיקה רועשת עשויה להקשות על יצירת שיחה.

תכננו לטוב ולרע. אם הכל ילך כשורה, האם תצטרכו חדר במלון? או שתעדיפו להמשיך למקום אחר? אם זה הלך גרוע, האם יש לכם תוכנית מילוט? זו סיבה טובה להימנע משיט בסירה, הופעות חיות ודברים אחרים שלא קל לעזוב ולהיעלם.

צרו תוכנית מילוט

אם דברים משתבשים או אם אתם פשוט מרגישים שזה לא מתאים, הקפידו ליצור איתות עם בן/בת הזוג שלכם כדי שהם ידעו שאתם רוצים לעזוב בהקדם האפשרי. זה יכול להיות קצת מביך אם קורה כזה מצב, אבל החיים רק לעתים רחוקות הולכים לפי התוכנית אז תמיד כדאי ליצור תוכנית חירום.

זכרו כי אתם צריכים להרגיש חופשיים לעזוב בכל עת. אינכם מחויבים מינית לאף אחד. כל שעליכם לעשות הוא להודות לזוג השני על הדייט ולומר להם שאתם הולכים הביתה. הסכמה לדייט אינה הסכמה לפעילות מינית. כל התהליך הזה נועד בשביל הנאתכם אז אל תעשו שום דבר שאתם לא מרגישים איתו בנוח.

אל תיקח דחייה באופן אישי

יכול להיות שתמצאו את עצמכם במצב ההפוך בו הזוג השני מתרץ ורוצה לעזוב עוד לפני שהחל אקשן כלשהו. זו לא תמיד פשוט לקבל דחיה במיוחד אם חשבתם שהדברים הולכים כשורה. דחייה היא חלק ממשחק הדייטים. נסו לא לקחת את זה אישית. אתם לא תתאימו לכולם וזה בסדר. רוב הסיכויים שהסיבות קשורות אליהם יותר מאשר אליכם.

שמרו על בריאותכם והקפידו על היגיינה

 השתמשו תמיד באמצעי מניעה. הגנו על עצמכם ועל בני הזוג שלכם והקפידו על סקס בטוח.

כמו כן, שימו לב להיגיינת הסווינגרס שלכם. התקלחו והתגלחו לפני כדי לוודא שאתם נקיים. אם אתם מתכוונים להיות סופר קרובים למישהו הלילה, ודאו שאתם מטופחים ומוכנים לשלב שהבגדים ירדו.

ארזו תיק סוינגרס עם כל ציוד המין ואמצעי המניעה שלכם כדי שתהיו מוכנים אם הרגע הזה יגיע.

בדקו איך בן/בת הזוג שלכם מרגיש/ה בחוויה

לא משנה כמה אתם נהנים מהדייט, חשוב לוודא שבן/בת הזוג שלכם מרגיש/ה אותו הדבר. אם אתם לא יכולים למשוך אותם לרגע שקט בצד ולברר מה איתם, אז החליטו על איזשהו איתות סוינגרס סודי או מילת קוד כדי לשתף אחד את השני על החוויה שלהם ואיך הם היו רוצים להתקדם מכאן.

ודאו שאתם בטוחים שבן/בת הזוג שלכם מתעניין/ת בסיטואציה לפני שאתם מסכימים להזמנה לסקס או כל דבר אינטימי אחר. ודאו שאתם בטוחים שבן/בת זוגכם מעורב/ת בזה לפני שתסכימו למשהו.

אל תחשבו על זה יותר מדי

אחרי כל זה, אנחנו אומרים "אל תחשבו על זה יותר מדי"? הרשו לנו להבהיר. אל תבזבזו שעות לפני הדייט שלכם בייסורים על מה ללבוש לדייט או לחשוב על נושאים לדבר עליהם. תלבשו משהו נחמד שיגרום לכם להרגיש בנוח ופשוט תנו לשיחה לזרום בטבעיות. אם תיווצר כימיה עם הדייט שלכם, סביר להניח שזה יקרה בכל מקרה.

נסו להגיע לדייט סווינגרס במחשבה שאתם רק הולכים להיפגש וליהנות עם כמה חברים חדשים. אם זה מוביל למשהו אחר, אז מעולה. הרשו לעצמכם להירגע וליהנות בלי לחץ של ציפיות.

הבוקר שאחרי

אם הכל הלך כשורה, אולי תרצו ליהנות עם החברים החדשים שלכם באופן קבוע. לפעמים קשה לדעת אם הם מרגישים אותו הדבר.

יהיה זה רעיון טוב לשלוח הודעת טקסט, להגיד תודה על הערב הנעים ולומר להם כמה שניכם נהניתם ממנו. אם הם מגיבים, אתם יכולים להשתמש בהתלהבות שלהם או בחוסר התלהבות כדי להעריך אם אתם חושבים שהם יהיו מוכנים לצאת לדייטים נוספים בעתיד. אם התגובה נראית חיובית, אתם יכולים לשלוח הודעה בחזרה למשהו בסגנון "אנחנו צריכים לעשות את זה שוב מתישהו."

אם החוויה לא הייתה משהו עבור אף אחד מכם או שהיה לכם כיף אבל פשוט לא מעוניינים להיפגש שוב, אל תרגישו שאתם חייבים כלום לאף אחד.

זה בהחלט מקובל להודות להם על הדייט אבל תהיו כנים ותגידו שאתם לא מתאימים או שאתם לא מחפשים שום דבר מעבר לסטוץ כרגע. אתם גם לא צריכים לענות לכל הודעת טקסט. בסופו של יום, זה היה רק ​​דייט אחד וכולכם הסכמתם שזה היה מפגש מזדמן.

אם קורה ההיפך והם לא רוצים לראות אתכם שוב, אל תתנו לזה להוריד לכם את מצב הרוח. עדיין היה לכם ערב מהנה ויש עוד הרבה זוגות בחוץ שאולי יתעניינו יותר בסידור כזה. סווינגינג שמח!

ניתוח

אנחנו מנתחים

הערכה

אנחנו מעריכים

מבקרים

אנחנו מבקרים

דילוג לתוכן