הכרויות זבנג – סקירה מלאה

zbeng -הכרויות זבנג

קהל יעד

אתר היכרויות לאנשים המחפשים קשר קליל ולא מחייב או מפגשים מזדמנים וחוויות סקס מרגשות.

למה זבנג?

אתר ההיכרויות זבנג הוא בין אתרי ההיכרויות המותאמים ביותר לישראלים שובבים שמצאנו עד כה.

נראה שזבנג, להבדיל מאתרי היכרויות אחרים, בא בגישה ישירה ועניינית יותר, או כמו שהישראלים אומרים – תכלס. באים תכלס להכיר להנאה, בלי התפלספויות, בלי לאבי דאבי  – ישר ולעניין.

אתר שלא מנסה להתייפייף ומאפשר לשים את כל הרצונות, התשוקות והפנטזיות באופן חופשי וגלוי על השולחן.

אם אתם מחפשים פלטפורמה שתקשר אתכם לאנשים כמוכם שמעוניינים לגלות כמה רחוק הם מסוגלים לקחת את חיי המין שלהם, או שמעוניינים להשתחרר וליהנות, זה כנראה המקום עבורכם.

ביקורת אתר היכרויות זבנג - יתרונות מול חסרונות, פיצ'רים מיוחדים ועוד

מדובר במרחב נטול שיפוטיות, והאתר מעודד את המשתמשים לחשוף את הפנטזיות והפטישים באמצעות מילות מפתח לבחירה אשר יופיעו בפרופיל שלכם. האתר אינו מחייב לשים תמונה כך שזה מאפשר לכם להתחבר עם אנשים בדיסקרטיות מלאה. ככה בעצם יש לכם חופש מוחלט לפעול איך שאתם רוצים ולפתוח הכל מול המשתמשים השונים מבלי להתבייש, ורק כאשר אתם מרגישים בטוחים עם אדם מסוים, תוכלו לשלוח לו תמונות שלכם.

להבדיל מאתרי היכרויות אחרים, באתר זבנג כל אחד יכול לפתוח משתמש בלי תנאי קבלה ובוודאי שאין שום אכיפה לגבי האם אתם פנויים / רווקים / גרושים / כל סטטוס אחר, זה העניין שלכם בלבד. הגישה כאן היא מאוד פשוטה – להנות ולהשתחרר. 

סטוצים? חילופי זוגות? משחקי שליטה? להכל יש מקום, וכל מחשבה קינקית הופכת ללגיטימית. בין אם אתם רווקים שובבים או במערכת יחסים ובא לכם לגוון, באתר הזה לא שואלים שאלות.

פיצ׳רים מיוחדים

יתרונות

חסרונות

העקרונות המובילים של זבנג

ניתן לראות שצוות תפעול וניהול האתר מכיר את קהל המשתמשים שלו ואת רצונותיו השונים לפי אופן עיצוב האתר. אפשרויות החיפוש לא דומות לאתרים אחרים; בתור התחלה תוכלו לסנן את החיפוש שלכם לנשים / גברים / זוגות / טרנסים וכו', להבדיל מהחיפוש הסטנדרטי של אתרים אחרים שבדרך כלל מסתפק בלפצל את החיפוש לעניין בנשים / גברים בלבד.

באתר זבנג מבינים שהנרשמים לאתר מחפשים חוויה שונה, לכן הפרופילים והאתר עצמו מונגשים ובנויים באופן שיקל על כולם להבין מה כל אחד לחפש ולמצוא התאמה מהר.

תוך דקות בודדות תוכלו למצוא את עצמכם משוטטים באתר כמשתמשים רשומים, מחפשים אחר הריגוש שאתם מעוניינים לחוות. אם תרפרפו קצת בפרופילים השונים תוכלו להבחין בקלות שהמשתמשים פעמים רבות יציגו את עצמם ברוח האתר, כלומר בצורה מאוד תמציתית ותכלס – "קצת עלי, זה מה שאני מחפש/ת, מה עושה לי את זה…", אבל זה בדרך כלל יספיק לכם בשביל להבין אם יש פוטנציאל להתאמה ביניכם לבין אותו משתמש.

באתר תיתקלו במשתמשים קינקיים יחסית, אם זה בזוג שמעוניין לעשות שלישיה או גבר שמעוניין לצפות באשתו עם מישהו אחר, בנשים שמחפשות גבר דומיננטי, אנשים שמחפשים להשתעשע בצ׳אט בוידאו, או נשים שאוהבות גברים בבגדי נשים בלבד. האתר מכיל ומכבד את כולם על כל רצונותיהם (כל עוד הכל נעשה בהסכמה הדדית ובשיקול דעת כמובן), ומאוד תומך בכנות וישירות המותאמת לעולם המודרני בו הכל פועל בקצב מהיר מאוד.

ולאלו מכם שבכל זאת מעוניינים בערך מוסף, מעבר לגלילה אינסופית וצפייה במשתמשים השונים, אתר ההיכרויות זבנג מספק מספר מאמרים שמטרתם לצייד אתכם בכלים וטיפים ולעזור לכם להשיג את מה שאתם מחפשים.

משום שהרוב המוחלט של המשתמשים הם דיסקרטיים, רוב התמונות מוסתרות או חסומות לצפייה וזה הופך את חוויית מציאת הפרטנר למסורבלת, אך זבנג מצאו לזה את הפיתרון ומאפשרים לסנן את תוצאות החיפוש כך שיוצגו רק פרופילים שתמונת הפרופיל שלהם גלויה.

תוכלו לקבל טעימה מהאתר גם מבלי להירשם, לראות משתמשים שונים שמחוברים לאתר באותו הרגע, לתמונות של משתמשים שונים, לראות כמה אנשים דירגו אותם ואם אהבו או לא אהבו אותם. תוכלו גם לראות את המשתמשים החדשים ביותר, את הגיל שלהם ומהיכן הם.

שימו לב שגם הפרופילים שחשופים בפניכם, חלק מהתמונות ומהמידע בהם יהיה מצונזר ויהיה עליכם להירשם על מנת להיחשף להכול, אך האתר בהחלט מאפשר גישה מספקת של תוכן בשביל להבין אם הסגנון של זבנג מתאים לכם או לא. 

ההרשמה לאתר היא חינמית ומהירה במיוחד, אך קיים גם מנוי בתשלום אשר למעשה די הכרחי בשביל באמת להשיג חוויה מלאה מהשימוש באתר. המנוי מאפשר לשלוח הודעות לנשים, מספק גישה חופשית לכולם לכתוב לכם הודעות, מאפשר שיחות וידאו, ומעניק לכם יותר חשיפה. 

קיימים 3 מסלולי תשלום עבור המנוי:

99₪ לחודש לתשלום חודשי
79₪ לחודש בהתחייבות ל-3 חודשים
59₪ לחודש בהתחייבות ל-6 חודשים

אז אם אתם מחפשים חוויה נועזת, זה המקום הנכון עבורכם, כי כאן להבדיל מבאתרי היכרויות סטנדרטיים מצפים להצעה קינקית והגשמת הפנטזיות. כמו שזבנג מתארים באתר שלהם בצורה הכי טובה: להשתחרר, ליהנות, לחיות.

 
דילוג לתוכן