לוקסור היכרויות (luxur) – סקירה מלאה

לוקסור

קהל יעד: אתר היכרויות לגברים אמידים ונשים איכותיות לכל מטרה

אין זה סוד שאנשים מחפשים לצאת עם מישהי או מישהו ברמה שלהם. פרטנר שיהיה מסוגל לתת ערך שווה והדדי למערכת היחסים. אנשים טועים לחשוב שצריך שלשני הצדדים יהיה ערך שווה באותם תחומים, למשל יפים, חכמים, מוכשרים או אמידים באותה המידה, אך לא בהכרח כך הדבר. אם כבר, מחקרים גילו שככל שבני הזוג משלימים אחד את השני כך רמת ההתאמה ביניהם עולה, וכי אין צורך ששני בני הזוג יהיו זהים או בעלי נתונים חופפים. ככל שהרמה האנושית עולה כך קשה יותר למצוא את אותם פרטנרים פוטנציאליים. בדיוק לשם כך נועד אתר ההיכרויות לוקסור.

ביקורת אתר היכרויות לוקסור (luxur) - יתרונות מול חסרונות, פיצ'רים מיוחדים ועוד

אתר ההיכרויות לעשירים לוקסור מיועד בדיוק עבור אותם גברים ונשים ברמה הגבוהה ביותר שמעוניינים למצוא פרטנרים ראויים. הרמה מתבטאת במצב הכלכלי, בנראות, ברמת הנימוסים, ברמת ההשכלה, בטיפוח העצמי ועוד. בהתאם לרמה האנושית – כך הרמה של אתר ההיכרויות. לוקסור יצרו מועדון אקסקלוסיבי אשר הנרשמים אליו מקבלים הטבות שונות כמו הנחות או כניסה חינם לאטרקציות שונות. למעשה האתר מקדם את העקרונות שמאחוריו הוא עומד – לחיות את החיים ברמה הגבוהה ביותר.

הסיבה שאתר ההיכרויות לוקסור מצליח כל כך, מעבר למועדון הלקוחות המצוין, היא החומר האנושי המשובח של המשתמשים שלו. באופן מכוון דמי החבר הינם גבוהים משמעותית יותר לעומת אתרי היכרויות אחרים, וזאת במטרה ליצור מסננת גם של איכות המשתמשים (אדם שמסוגל לשלם את דמי החבר זה מעיד משהו על הסטטוס שלו) וגם מסננת המנפה את כל אלו שלא רציניים לגבי הכוונות שלהם. כך אתר ההיכרויות לוקסור מאפשר לאותם אנשים איכותיים מאוד לגשת בקלות לאנשים באותה רמת איכות, ומזקק את רמת איכות המשתמשים בצורה הטובה ביותר.

מדובר בפלטפורמה חיונית והכרחית לאותו קהל אנשים איכותי משום שהסבירות שאותם אנשים שנמצאים בלוקסור, להבדיל ממשתמשים באתרים אחרים, יפגשו פרטנרים פוטנציאליים ראויים, ברמה כל כך גבוהה בחיי היום יום שלהם היא נמוכה מאוד, במיוחד עם אורח החיים האינטנסיבי שלהם. להבדיל מהאדם הרגיל, קהל הלקוחות של לוקסור לא ימצא את מה שהוא מחפש בבתי קפה, פאבים שכונתיים ומסיבות. לוקסור מנגיש את הבלתי מושג והופך את הנדיר לבר השגה. 

בשביל ליצור פלטפורמה כל כך איכותית, קיימת אכיפה מוקפדת מאוד מאחורי הקלעים של האתר, אשר שומרת בקנאיות על טיב האיכות של המשתמשים השונים בפלטפורמה, ומושקעים משאבים רבים בכך שכולם אכן יעמדו בסטנדרטים של האתר. קשה מאוד ליצור פרופיל מזוייף, וגם במידה ומישהו צלח, סביר להניח שתוך זמן קצר הנהלת האתר תעלה על זה והוא יוסר בזכות אותה אכיפה קפדנית. באתר ההיכרויות לוקסור מתייחסים לכל דיווח במלוא היחס מתוך מטרה לשרת את הלקוחות בצורה הנאמנה ביותר.

חוויית ההיכרות בלוקסור שונה בתכלית בהשוואה לשאר אתרי ההיכרויות הקיימים בארץ. כאן כל משתמש יודע בדיוק עם איזה ערך הוא מגיע, מה יש לו להציע ומחפש את האדם שישלים אותו. על מנת לשמור על המוניטין ופרטיותם של חברי האתר והמועדון, ניתנת האפשרות ליצור משתמשים דיסקרטיים המאפשרים התנהלות קלה ונוחה יותר. לאנשים אשר אינם רשומים לאתר אין גישה לראות או לחפש משתמשים כך שמה שקורה במועדון, נשאר אך ורק בתוך מועדון ולא דולף החוצה. מי שיעשה חיפוש בדף הבית של לוקסור, יראה שהם לא מפרסמים את עצמם באמצעות חשיפת חלק מהמשתמשים באתר כפי שנהוג באתרי היכרויות אחרים. 

יתרונות מול חסרונות

יתרונות

חסרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן