ליידיס פירסט – Ladies First | סקירה מלאה

ladiesfrist

קהל יעד: מיועד לאנשים המחפשים זוגיות רצינית וקשר לטווח ארוך

אתר ההיכרויות ליידיס פירסט הוא אתר חינמי אשר הוקם בשנת 2014 ומטרתו מוצגת בגדול בדף הבית והיא למצוא זוגיות רצינית לטווח ארוך כמה שיותר מהר.

איך האתר עובד? בהתאם לשמו – Ladies First – האישה יכולה לפנות ולכתוב לגברים באופן חופשי, והגברים יכולים להשיב לפניותיהן.

גבר המעוניין לפנות לאישה שלא פנתה אליו קודם יכול לכתוב לה רק אם הצליח לעבור מבחן המכיל 4 שאלות אמריקאיות שבחרה האישה.

השאלות יכולות להיות בסגנון שאלות של ידע כללי, שאלות המשקפות בקיאות במידע המופיע בפרופיל של אותה אישה, או שאלות שהאישה ניסחה בעצמה.

מספר השאלות שיש לענות נכונה על מנת לעבור נבחר על ידי האישה. גבר אשר נכשל במבחן ולא השיב נכון על מספר השאלות הנדרש, יוכל להיבחן שוב רק לאחר שבוע מהיום בו נכשל במבחן.

ביקורת אתר היכרויות ליידיס פירסט - יתרונות מול חסרונות, פיצ'רים מיוחדים ועוד

מה שעומד מאחורי כל זה הוא למשוך לאתר גברים המעוניינים להשקיע ולחזר אחר האישה, ולבוא בגישה רצינית יותר, מתוך ניסיון להעלות את הסיכויים ליצירת מערכת יחסים זוגית ממושכת. בנוסף, כך הנשים תדענה שכל פניה שהן מקבלות על ידי גבר, נעשתה באופן מושקע, אישי כלפיהן ומתוך רצון אמיתי להכיר ספציפית אותן, ולא איזו הודעה גנרית שנשלחה במקביל למספר נשים לא ידוע.

האתר הגיע לתוצאות מרשימות באופן מוכח והוציא למעלה מ- 3,000 זוגות בשבע השנים האחרונות, ותיעד כבר למעלה מ-2,000 חתונות של זוגות שהכירו דרך האתר. מה שנקרא – אתר היכרויות לרציניים בלבד. אנשים אשר אינם מעוניינים בזוגיות ומחפשים אינטראקציות מסוג אחר – זה לא האתר בשבילם.

מנהלי האתר מגדילים לעשות ורושמים שחור על גבי לבן כי מי שיתגלה שזוגיות היא אינה מטרתו באתר יושעה באופן מיידי – מה שהם בהחלט לא מהססים לעשות: כבר בשנת 2018 נחסמו כל יום מעל 10 משתמשים אשר נרשמו באתר שלא למטרת היכרות לקשר רציני.

פיצ׳רים מיוחדים:

יתרונות מול חסרונות

יתרונות

חסרונות

העקרונות המובילים של Ladies -First:

על אף שמתחברים לאתר כל יום אלפי משתמשים, מנהלי האתר מקפידים על אכיפה קפדנית ומצהירים בגאווה כי בבעלותם אלגוריתם הפיקוח הכי משוכלל בעולם למניעת פרופילים מזוייפים והונאות.

בשביל לבדוק את רמת האכיפה, יצרנו פרופיל למטרת זו בלבד, ותוך זמן קצר אכן הפרופיל נחסם לשימוש ונדרשנו להעלות תמונות ומידע נוסף אם ברצוננו שהחסימה תוסר. נראה שבהחלט מושקעת אנרגיה רבה ליצירת מרחב בטוח וחוויית היכרות נעימה עד כמה שניתן, וישנה חשיבות עליונה לתקשורת מכבדת ונעימה.

האתר, מתוך כבוד למשתמשים שלו, לא מאפשר בקלות לצפות בפרופילים השונים לאנשים שאינם רשומים לאתר. מתוך כוונה הגיונית לחשוף את המשתמשים הרציניים שלו לאנשים רציניים בלבד המשוטטים באתר בהתאם לעקרונותיו המקודשים.

תוכלו להשתמש באתר לגמרי בחינם, ולמי שמעוניין, קיימת אפשרות לרכוש מנוי פרימיום לקבלת שירות מורחב, חשיפה גדולה יותר, הנחה במחיר הכניסה לאירועים של הקהילה, סימון ׳אהבתי׳ ללא הגבלה, והדרכה אישית כיצד לשדרג ולשפר את הפרופיל שלכם. קיימים 3 מסלולי תשלום למנוי הפרימיום:

79.90₪ לחודש יחיד

69.90₪ לחודש בהתחייבות ל-3 חודשים

59.90₪ לחודש בהתחייבות ל-6 חודשים

מנהל האתר, ברק שלם, יצר למעשה קהילה גדולה של פנויים ופנויות להם הוא מספק ערך מוסף רב, החל ממאמרים שימושיים שנכתבו במיוחד עבור האתר, מדריך להצלחה עם גברים או נשים המסופק בחינם לכל חברי האתר ליידיס פירסט, ועד לאירועים המתקיימים לפנויים ופנויות ביוזמת האתר כמו טיולים, מפגשי ספיד דייטינג וכדומה. בסה״כ נראה שצוות האתר מאד מנסה להפגיש בין רווקים ורווקות גם מעבר לגבולות הצ׳אט הפשוט באתר.

כמו כן, האתר מספק תמיכה ממומחים כמו מאמני זוגיות, מדריכי סדנאות, ויועצי מיניות אשר מציעים את שירותם וניתן לפנות אליהם דרך האתר, במייל או בטלפון. נראה שיש כאן רשת של אנשים שבאמת אכפת להם והם מנסים לעזור למשתמשים במסע שלהם למציאת זוגיות ואהבה.

בנוסף, האתר מאפשר לכולם לצפות בדיונים שונים שמעלים משתמשי האתר בנושאים מגוונים ומשתמשים אחרים יכולים לענות. ניתן לראות את התאריך בו נכתבו התשובות השונות, ועל אף שקיימים נושאים של דיונים שעלו לפני שנים, רבים מהם עדיין רלוונטיים גם היום.

שאלות מעניינות שעלו שנחשפנו אליהן היו למשל: "האם העובדה שחשוב לי שהגבר שלי יהיה גבוה ממני הופך אותי אוטומטית לשטחית?", "מהן 2 הסיבות העיקריות עבורכם, מלבד למראה חיצוני, שיגרמו לכם לא לרצות להמשיך לדייט נוסף?", "מהן שלוש התכונות שהכי חשובות לכם בגבר או אישה?"

תכונה נוספת שתמצאו באתר היא האפשרות לחיפוש שותפים למטרות שונות. בין אם אתם מעוניינים למצוא שותפים לספורט, ריקודים, נגינה, תחביב משותף, טיולים, בילויים ואף הורות משותפת, תוכלו לפרסם מודעה עם הפרטים לגבי מה שאתם מחפשים ובאיזה אזור בארץ ולקבל פניות מאנשים רלוונטים.

דילוג לתוכן