מזלות מתאימים שיוצרים זוגות מושלמים

אם אתה מאוד אוהב אסטרולוגיה, ייתכן שאתה כל הזמן בוחן אילו סימנים תואמים לשלך. אתה יודע, כמו אילו מזלות יהפכו את החברים הטובים ביותר (ורק חברים)? או אילו יתנו לך את בן הזוג הכי נלהב? עם מי תתעמת? וממי כדאי לברוח רחוק?

יש הרבה שאלות שכולנו שואלים כדי למצוא את המישהו המיוחד בחיינו, בין אם זה חבר או בן אדם משמעותי, ואתה יכול לפנות לכוכבים כדי לקבל תשובות. בין אם אסטרולוגיה היא דבר אמיתי או לא, אנשים רבים נשבעים בה, או לפחות סקרנים כיצד היא עובדת.

כולנו יכולים להיעזר במעט עזרה במחלקת האהבה מדי פעם, אז למה לא לראות מה הכוכבים מספרים? אם אתה מעוניין ללמוד עם איזה מזל אתה צריך לצאת, יש לך מזל. אספנו רשימה של 12 הסימנים האסטרולוגיים שהופכים את הזוגות הטובים ביותר.

1. טלה ודלי

אף פעם אין רגע משעמם בין מזל טלה למזל דלי, מה שהופך את מערכת היחסים שלהם למרגשת ביותר. שני השלטים הם הרפתקנים בטירוף, אז הם תמיד מוכנים לכל דבר – בחדר השינה ומחוצה לו. הם נהנים לנסות דברים חדשים ומקפידים ליהנות בתהליך. הם אוהבים במיוחד לעשות דברים ביחד כצוות.

בעוד שזוגות אחרים עשויים להתעייף אחד מהשני, שני אלה נשארים חזקים ותמיד נהנים להיות אחד בחברת השני. אבל שניהם יודעים את החשיבות של להסתובב עם חברים ולבלות קצת סולו.

2. מזל שור וסרטן

מזל שור וסרטן משיגים זה את זה ברצינות. שני המזלות הללו עובדים היטב אחד עם השני מכיוון שהם מקיימים קשר הדוק הן פיזית והן רגשית. הם מבינים אחד את השני מבפנים ומבחוץ, מה שעוזר לאפשר לקשר שלהם להצית עוד יותר ככל שהקשר גדל.

יש גם הערכה רבה אחד לשני, שכן שני השלטים מעריכים את מי שהוא השני ומה יש להם להציע. הזוג הזה הוא עוצמתי כי כל אחד מהם יודע איך להשלים את השני בקלות, מה שיוצר אהבה ארוכת טווח שקשה להשיג.

3. מזל תאומים ודלי

לתאומים ולדלי יש קשר נפשי ורגשי מטורף. הם משיגים אחד את השני עד תום, כאילו הם מכירים זה את זה שנים גם אם עברו רק חודשים (או שבועות). שני השלטים האלה הם גם גדולים על יצירתיות ורעיונות, שהם אוהבים להקפיץ זה את זה ללא הרף: "האם נלך להרי הרוקי מחר?" "בוא נשתה רגלי צפרדע לארוחת ערב!"

הם אמנם מאוד מכוונים אחד עם השני ונהנים לבלות כמה שיותר זמן ביחד, אבל הם גם נהנים מהעצמאות שלהם. אבל נראה שזה לא מפריע למערכת היחסים, מכיוון ששניהם מבינים את החשיבות של לבלות בנפרד כדי לגרום ללב להתחבב.

4. סרטן ודגים

סרטן ודגים הם שני סימני מים קרירים ובאופן אינסטינקטיבי יש להם קשר קוסמי מסיבי אחד. הם עובדים היטב יחד כי כל אחד יודע בדיוק מי השני והם גאים בכך. לסימנים הללו יש גם תחושה חזקה מאוד של עצמם, מה שגורם להם בקלות ליצור קשר מוצק שיכול להימשך.

כדי לשפר עוד יותר, יש להם תכונות אינדיבידואליות מאוד תואמות שמשתלבות היטב יחד. מזל דגים עוסק בחיבור עם אחרים, בעוד שסרטן מוקדש לטיפוח הסובבים אותם. זה מאפשר לשניים לעבוד היטב. התוצאה הסופית היא חיבור נפשי עמוק שלא נלקח ממנו בקלות.

5. אריה וקשת

התשוקה גבוהה בין מזל אריה למזל קשת, מכיוון ששני הסימנים נהנים מהחיים וגם אוהבים אחרים שמרגישים אותו דבר. שניהם נלהבים ממה שהם רוצים מהעולם הזה ומעודדים מאוד לעזור לאחר להשיג כל מטרה או חלום. שניהם הם סימני אש ויש להם הבנה עמוקה של האחר, מה שעוזר להם להסתדר כל כך בקלות.

זה הזוג שכל כך כיף, כולם נוהרים להיות סביבם. אתה מכיר את הטיפוס: הזוג המדויק שרצית להיות במשך שנים. התשוקה שיש לשני הסימנים האלה לחיים, לאהבה וזה לזה משכרת להפליא.

6. מזל בתולה ומזל שור

מכיוון ששניהם הם סימני אדמה, מזל בתולה ומזל שור ממש פגעו בזה. נוחים ומעשיים בחיי היומיום שלהם, מערכת היחסים שלהם מגניבה, רגועה ואסופת. שני המזלות האלה הם גם כנים וכנים, מה שהופך אותם לאנשים מדהימים שאפשר להתקרב אליהם, במיוחד במערכת יחסים רצינית וארוכת טווח.

לא תמצאו שני סימנים אחרים המסורים זה לזה כמו מזל בתולה ומזל שור. יש להם לא רק הרבה יושרה, אלא יש להם גם את אותם מאפיינים וערכים. זה מאפשר להם להבין באמת אחד את השני עד תום.

7. מאזניים ותאומים

מערכת יחסים בין מזל מאזניים לתאומים עוסקת בקשר אינטלקטואלי חזק. שניהם סימני אוויר ועמוק לתוך גירוי נפשי. המוח הוא דבר מאוד מעניין וסקסי עבורם, והם נהנים ללמוד עליו יותר ככל שעובר הזמן.

סימנים אלו מספקים גם הבנה והערכה רבה לאחר, מה שהופך אותם להתאמה מצוינת. ובאשר להרמוניה, הם יודעים איך לעבוד על זה. זוג כזה נהנה לשמור על השקט בתוך מערכת היחסים שלהם על ידי מתן ידידות, ידע והבנה אחד לשני.

8. עקרב וסרטן

לפעמים שיש שני אנשים נלהבים במערכת יחסים לא עובד. עם זאת, אם אדם אחד הוא עקרב והשני הוא סרטן, זה יכול להיות מושלם. שני סימני המים האלה הם עזים בכל הנוגע לרגשות, אבל נראה שזה רק עושה אותם אפילו יותר תואמים.

מזל עקרב וסרטן ניזונים אחד מהתשוקה של זה, מה שמאפשר להם לעבוד היטב בזוגיות. הם גם מסורים מאוד אחד לשני ומספקים מערכת תמיכה נהדרת. שניהם חולקים מוסר דומה מאוד והם דואגים זה לזה ולסובבים אותם.

9. קשת וטלה

קשת וטלה הם שניהם סימני אש, אז אתה יכול לצפות לתשוקה לוהטת רצינית בין השניים, מה שיוצר זוג דינמיט. יש להם כמויות מטורפות של אנרגיה להכניס למערכת היחסים, שרק מתחזקת ככל שהיא ממשיכה לפרוח. ושניהם מעריכים את ההתלהבות הפרועה של זה מהאדם האחר ומהחיים סביבם.

בעוד שבמקרים מסוימים הפכים מושכים, שני הסימנים הללו מראים שהיותך דומים יותר יכול לקרב אותך אפילו יותר. זהו זוג שיכול להתגבר על כל מה שהחיים זורקים להם, והם יעשו את זה יחד עם איזה פיק רציני בצעד שלהם.

10. מזל גדי ומזל שור

יש סיבה ששני הסימנים הללו דווחו כבעלי כימיה רבה יותר מכל הסימנים האסטרולוגיים האחרים. למזל גדי ולשור יש משהו שהכי רק חולמים עליו בהקיץ: הערצה אינסופית. שתי ציפורי האהבה האלה יהיו ביחד לנצח ולמעשה ייהנו אחת מחברת זו עד הסוף.

הסיבה שהקשר ביניהם כה הדוק היא כי הם מחזיקים את הכבוד והאהבה הכנים זה לזה שרק חברי נפש אמיתיים יכולים להציע. ההערצה שלהם לזולת כמעט מטרידה, אבל גם נוגעת ללב להפליא.

11. מזל דלי ותאומים

מזל דלי ותאומים הם שניהם סימני אוויר שיש להם קשר פסיכולוגי קטלני. וזה הולך עמוק – ממש עמוק, כמו לסיים את המשפטים אחד של השני. מערכת היחסים שלהם כמעט מיסטית כי היא כזו שאף אחד אחר לא יכול להבין. הרי רק הם יודעים מה עובר להם בראש, וזה של זה.

הם מקבלים מה שמתאים להם ולא אכפת להם שאחרים לא יראו את זה. ולמרות שלשני הסימנים הללו יש תחושה חזקה של אינדיבידואליות, הם לא נותנים לזה לפגוע במערכת היחסים שלהם. למעשה, זה רק מחזק אותו. אבל בסופו של דבר, השניים האלה בוחרים לצעוד דרך החיים בהליכה שלובי זרוע כי הם מעדיפים להיות ביחד מאשר בנפרד.

12. דגים ועקרב

זוג נוסף שמאוד אינטואיטיבי זה לזה הוא מזל דגים ועקרב. שני המזלות האלה יכולים להיכנס זה לראש של זה ולדעת מה הם חושבים כמעט כמו אם הם חושבים את זה בעצמם. אבל הם לא עוסקים רק באינטלקט; לשניהם יש רעב להבין את גופו ונפשו של האחר וללמוד מה גורם לאדם השני לתקתק.

הם רוצים לדעת הכל על האחר כי הם מחזיקים בכבוד כה גבוה לשלט השני. התשוקה היא בשמיים עם הזוג הזה, והם לא מפחדים מלהיות רומנטיים, לא משנה כמה עיסתיים ומוגזמים.

 

דילוג לתוכן