מזל סרטן – מה האופי והיחודיות שלו

זה לא פשוט לפתח שיחה עם בחור כשאת לא יודעת עליו הרבה. גם לטובים ביותר קורה שהשיחה מתחילה לקרטע אחרי שלב ההצגה העצמית, ובלב רועד נאבקים למצוא את המילים. עבור הביישניות בינינו זה יכול להיות מצב מביך אבל אל דאגה! הכנו בשבילך רשימה של נושאי שיחה שאפשר פשוט לפתח כמעט בכל סיטואציה כך שתוכלי לשבור את הקרח ולהכיר את הבחור טוב יותר.

מה מיוחד במזל סרטן? -כל התכונות שצריך לדעת

סרטן הוא המזל האסטרולוגי הרביעי בגלגל המזלות. טווח התאריכים של מזל סרטן הוא בין ה-21 ביוני ל-22 ביולי. הוא קשור ליסוד המים, המשקף את הטבע הרגשי של הסרטנים.

סרטן הוא מזל מורכב ורב-שכבתי שנשלט על ידי הירח, וזו הסיבה שהם ידועים כאנשים אינטואיטיביים, רגשיים ועמוקים.

מזל זה נתפס לעתים קרובות כמטפח (או מלך הנתינה) של גלגל המזלות, מכיוון שיש להם רצון טבעי לדאוג לאחרים ולספק נחמה. לעתים קרובות הם ידועים בקשרים החזקים והעמוקים שלהם עם משפחה, חברים ואהובים. תוכלו להכיר מישהו מזל סרטן באתרי היכרויות מומלצים.

אחת מתכונות המפתח של סרטן היא הרגישות החזקה שלהם. לעתים קרובות הם נמצאים בקשר עמוק עם הרגשות שלהם ויש להם יכולת חזקה להזדהות עם אחרים.

סרטן הוא מזל אינטואיטיבי ביותר והוא מסוגל לחוש את הרגשות של הסובבים אותו. יש להם יכולת מולדת לקרוא אנשים ולעתים קרובות יכולים לחוש כשמשהו לא בסדר.

זה יכול לפעמים לגרום להם להיראות במצב רוח מעורער או להיות מסוגרים, אבל זה פשוט שיקוף של הצורך שלהם לעבד את הרגשות שלהם ולהתחבר עם אחרים ברמה עמוקה יותר.

רגישות זו יכולה גם להפוך אותם לפגיעים ולגרום להם לאכזבה. למרות האופי הרגשי שלהם, הסרטנים ידועים גם במראה החיצוני הקשוח שלהם, שעלול לגרום להם להיראות בלתי נגישים לאחרים.

הסיבה לכך היא שלעתים קרובות הם מציבים חומות כדי להגן על הפגיעות הרגשית שלהם, מה שמקשה על אחרים להתקרב אליהם.

סרטן הוא גם סימן חזק ועמיד מאוד. הם מסוגלים להתמודד עם מצבים קשים בחן ובכבוד, והיכולת שלהם לדאוג לאחרים מאפשרת להם לעתים קרובות להציע תמיכה ונחמה בזמנים של קושי.

השילוב הזה של רגישות וכוח הופך את הסרטן לחבר ולפרטנר אידיאלי, שכן הם מסוגלים להציע גם תמיכה רגשית וגם עזרה מעשית בעת הצורך.

סרטן יכול להיות גם מאוד עקשן לפעמים ואינו פתוח בפני שינויים. לעתים קרובות יש להם זיקה חזקה לעברם ולסביבתם המוכרת, והם עשויים לנעול את עצמם בפני רעיונות חדשים או שינויים בסביבתם.

זו פשוט הדרך שלהם לשמור על היציבות והביטחון שהם צריכים בחייהם.

למרות החיצוניות הקשוחה שלהם, סרטן הוא גם סימן סנטימנטלי ונוסטלגי עמוק. לעתים קרובות הם מחזיקים בזיכרונות ובפריטים שיש להם ערך סנטימנטלי. האהבה הזו לנוסטלגיה וסנטימנטליות הופכת גם את הסרטן למזל יצירתי מאוד ויש לו כישרון טבעי לאמנויות.

יש להם הערכה עמוקה ליופי ולעתים קרובות הם נמשכים לעיסוקים יצירתיים כמו ציור, כתיבה או מוזיקה. אנרגיה יצירתית זו מאפשרת לסרטן לבטא את רגשותיו בצורה ייחודית ומשמעותית, ולעתים קרובות הם מוצאים מפלט בעיסוקיהם האמנותיים.

לסרטנים יש לרוב קשר חזק לטבע והם מוצאים שלווה ונחמה בבילוי בחיק הטבע. הם עשויים ליהנות מגינון או טיולים רגליים, או למצוא חיבור עמוק לים ולפעילויות הקשורות למים. החיבור הזה לטבע הוא עוד דרך שבה הסרטן מפגין את הנתינה ומבטא את רצונו לטפל ולהגן על הסביבה ועל בעלי החיים.

מבחינת מערכות יחסים, סרטן הוא מזל רומנטי ביותר. הם מחפשים קשר עמוק ומשמעותי עם בן הזוג שלהם, והם מעריכים אמון ונאמנות מעל הכול. כשהם מוצאים את האדם הנכון, הם מסורים להפליא ויעשו הכל כדי להגן ולטפל ביקיריהם. עם זאת, סרטן יכול להיות גם די רגיש ונוטה לחוסר ביטחון, מה שעלול לפעמים להוביל לשינויים במצב הרוח ולהתפרצויות רגשיות.

הסרטנים ידועים באופיים המטפח והאכפתי. לעתים קרובות הם שותפים נותנים ותומכים, ויש להם רצון עז לגרום למערכת היחסים שלהם לעבוד. למרות זאת, הם יכולים גם להיות מאוד דורשים רגשית ודביקים כלפי בני הזוג שלהם. לסרטן חשוב למצוא איזון בין הצורך שלו בתמיכה רגשית לבין הצורך של בן הזוג במרחב ובעצמאות.

סרטן הוא גם מזל שקשור עמוק לביתו ולמשפחתו. הם מייחסים ערך גבוה ליציבות וביטחון, ולעתים קרובות הם מאושרים ביותר כשהם מוקפים באנשים אהובים. החיבור החזק הזה למשפחה יכול גם להפוך את הסרטן לאדם ביתי מאוד, והם לעיתים יעדיפו לבלות את זמנם בבית במקום לחקור את העולם.

לסרטן יש לעתים קרובות הערכה עמוקה לשורשים המשפחתיים שלהם והם עשויים להרגיש משיכה חזקה לשימור מסורות וערכים משפחתיים. סרטן עשוי למצוא נחמה בזיכרונות של יקיריהם או במקומות מעברם.

הערכה זו למסורת ולהיסטוריה יכולה להפוך את סרטן למספר סיפורים מצוין, מכיוון שלעתים קרובות יש להם שפע של סיפורים משפחתיים ואנקדוטות לחלוק עם אחרים.

 

מבחינת קריירה, סרטן מתאים היטב לקריירה הכוללת טיפול באחרים. יש להם רצון טבעי לעזור ולתמוך באחרים, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור קריירה בתחום הבריאות, עבודה סוציאלית או ייעוץ.

הם גם מתאימים היטב לקריירות באמנויות, מכיוון שיש להם כישרון טבעי ליצירתיות ולביטוי עצמי.

 

סרטן הוא גם סימן מאוד עצמאי. הם מונעים על ידי האינסטינקטים והרצונות שלהם, והם לא מפחדים ללכת בדרך שלהם בחיים ונוטים להיות הסמכות של עצמם. עצמאות זו משולבת לרוב עם תחושת אינטואיציה חזקה, המאפשרת לסרטן לקבל החלטות בביטחון ובאמון באינסטינקטים שלו.

2. ספרי לו על אירוע מגניב שאת מתה ללכת אליו

בררי קודם במה הוא עוסק ומה התחביבים שלו, וחפשי אירועים בנושאים שעשויים לעניין אותו. שתפי אותו לגבי אירוע שמתקיים בקרוב, ושאת מתכננת ללכת. רוב הסיכויים שהוא ישאל אם הוא יכול להצטרף אלייך, וכך בקלאס ובאפס מאמץ יצרת את הדייט הראשון שלכם!

3. שאלי אותו אם יש לו תוכניות לסוף השבוע

  1. אם אין לו תוכניות, הזמיני אותו אלייך לסרט או הציעי לו לבלות איתך בבית קפה. אם הוא מעוניין בך הוא בוודאות יקפוץ על ההזדמנות.

    כך תוכלו להכיר אחד את השני טוב יותר, בתקווה שזה יוביל למפגשים נוספים.

4. שאלי שאלות על תחומי העניין שלו

נכון שאת נהנית לדבר על דברים שאת אוהבת? כך גם גברים. לשאול אותו על התחביבים שלו או על דברים שמעניינים אותו זו דרך מצוינת לשבור את הקרח. זה גם יעזור לך להבין אם שניכם נמצאים באותו ראש.

זה לא משנה אם יש לכם תחומי עניין משותפים או לא, לשאול אותו מה הוא עושה בזמנו הפנוי זו התחלה נהדרת לשיחה.

5. שחקו במשחק 'מה היית מעדיף'

זה אמנם טיפשי אבל יעיל. הרעיון הוא שאת שואלת את הבחור איזו משתי בחירות הוא היה מעדיף ואז לנהל שיחה על למה ואיך.

למשל לשאול אותו "מה היית מעדיף, לאהוב ולאבד מישהי או לעולם לא לאהוב בכלל?" או דוגמה נוספת "היית מעדיף להיות עשיר או ממש חכם?"

תאפשרי לו לשאול גם אותך שאלות בסגנון וכך תכירו אחד את השני טוב יותר.

6. אם את בבר, שאלי אותו לגבי המשקה שהזמין

את קולטת חמוד בבר, רוצה לדבר איתו, אבל מתקשה להתחיל את השיחה? האלכוהול כאן להציל אותך! שאלי אותו איזה משקה הוא שותה, אם הוא טוב, ומה הוא ממליץ לך להזמין.

משם תוכלו להמשיך לדבר למשל על המקום שאתם יושבים בו ולאחר מכן לעבור לשאלות אישיות. אם את רוצה לקחת את זה צעד קדימה, בקשי לגימה מהמשקה שלו. קחי לגימה, ושמרי על קשר עין.

7. שאלי אותו על השאיפות שלו

אם את רוצה לקבל הצצה אל מעמקי נשמתו, שאלי אותו על השאיפות שלו. שאלי שאלות אישיות כמו מה הוא תמיד רצה להיות כשיגדל או מה הוא היה עושה בחיים אם כסף לא היה מהווה בעיה?

שאלות בסגנון הזה יכולות לעזור לו להיפתח אלייך ולאפשר לך להכיר אותו טוב יותר. כמו כן, לעולם אל תהיי שיפוטית או ביקורתית. זה רק יעצבן אותו.

8. שאלי אותו על העבודה שלו

לעבודה יש ​​חלק גדול בחיינו – אנו עובדים בממוצע תשע שעות ביום, רוב ימי חיינו. אל תשאלי רק מה תפקידו. שאלי אותו שאלות נוספות כמו איך נראה יום טיפוסי, מה הוא הכי אוהב במה שהוא עושה וכו'.

את יכולה גם לספר לו על העבודה שלך, האתגרים שאת מתמודדת איתם, הדברים שאת עושה בעבודה וכו' כדי למצוא מכנה משותף.

9. דברו על אוכל

אם יש נושא אחד בעולם שכולם אוהבים לדבר עליו זה אוכל! שאלי אותו אילו סוגי מטבחים הוא אוהב, אם הוא יודע לבשל,​​הדבר הכי מוזר שהוא אכל וכו'. שתפי גם על עצמך.

אולי אפילו תעזו לאתגר אחד את השני וללכת לאכול יחד משהו שמעולם לא ניסיתם.

10. דברו על מוזיקה או סרטים

איזה סוג של סרטים או מוזיקה הוא אוהב? מה הסרט האחרון שהוא צפה בו? עם מי הוא הלך? האם הוא נהנה? על איזה שיר הוא חורש? שאלות כאלו יכולות להתחיל שיחה שיכולה להימשך שעות.

אולי שניכם יכולים אפילו ללכת לסרט או להופעה ביחד אם שניכם אוהבים את אותו הז'אנר.

11. דברו על מה שאתם רוצים בעתיד שלכם

ככל שתיפתחי אליו יותר, כך הוא יפתח אליך יותר. ספרי לו על הדברים שאת רוצה להשיג בחיים, המטרות שלך והחלומות שלך. ספרי לו מה מפחיד אותך ועם אילו כישלונות התמודדת. לאחר מכן, שאלי אותו על תוכניותיו לעתיד.

תגלו שחלק מהמאבקים שהתמודדתם איתם דומים, וזה יעזור לשניכם להתחבר ולהתקרב.

12. שאלי אותו על טיולים שחווה

האם הוא אוהב לטייל? יש כל כך הרבה שאלות שאפשר לשאול שהוא ישמח לענות. איפה הוא טייל? מה הוא אהב או לא אהב במקומות שהוא ביקר בהם? מהו המקום האהוב עליו מכל המקומות בהם היה? האם הוא אוהב לטייל לבד או בקבוצה? דרך השאלות האלה תוכלי לגלות עליו הרבה ולשמוע סיפורים על חוויות טובות שעבר.

13. שאלי אותו על חיית המחמד שלו

אם יש לו חיית מחמד, שאלי אותו על זה. זה נושא שלבעלי חיות מחמד אף פעם לא נמאס ממנו. הם מעריצים את חיות המחמד שלהם ולעולם לא נמאס לדבר עליהן! תשאלי איך קוראים לחיה, כמה זמן היא בחייו, איזה דברים כיפיים הם עשו ביחד וכו'.

לרוב האנשים, לא משנה כמה הם ביישנים או מופנמים, יהיו לפחות כמה דברים להגיד על כל אחד מהנושאים האלה. ברגע שתמצאי נושא שהוא מתעניין בו, התעכבי עליו והמשיכי לדבר עליו למשך זמן מה. שאלי שאלות נוספות על כל מה שנוח לו לדבר עליו.

חשוב לוודא שהבחור מרגיש בנוח לדבר איתך. השלב הראשוני יכול להיות קשה, אבל אם תתנו לשיחה לזרום בטבעיות, אין סיכוי שהוא לא ייהנה. כמו כן, זו הזדמנות להכיר אותו טוב יותר ולאפשר לו להכיר אותך. אז נצלי את אוסף נושאי השיחה שלנו בצורה שמבטאת אותך וצרי שיחה קלילה וכיפית. בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן