מפגשים דיסקרטיים

יש איזו תחושת חופש מוחלט כאשר נפגשים עם מישהו או מישהי ויודעים שלא משנה מה, הזהות שלכם לא תיחשף.

לרגע אחד לשים בצד את האובססיה שלנו לשמור על המוניטין, ולעשות מה שבא לנו בלי החשש שזה יחבל לנו בקריירה, במעמד החברתי או במערכת היחסים שלנו. אנחנו כבולים כל כך לכל אותם סטנדרטיים חברתיים, שהחופש במפגשים דיסקרטיים מאפשר לנו להוציא צדדים שחבויים מאחורי כל כך הרבה חומות ומגבלות, שאפילו אנחנו לא ידענו שהם נמצאים בנו.

אבל בשביל להגיע לתחושת השחרור הזאת ולהשתחרר מכל החששות והמחסומים אתם צריכים לדעת שסגרתם את עצמכם מכל הכיוונים ולא השארתם שום קצה חוט, כך שלא תהיה טיפת היסוס שמא יתפסו אתכם או שזהותכם תיחשף.

יצרנו עבורכם רשימה של מספר אתרים איכותיים ובטוחים שיאפשרו להם להכיר ולהיפגש בצורה דיסקרטית לחלוטין ללא חשש.

מפגשים דיסקרטיים -איך לעשות את זה נכון ולא להיתפס

zbeng -הכרויות זבנג
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.9
 • אתר היכרויות לאנשים המחפשים קשר קליל, אינטימי ולא מחייב
 • מפגשים מזדמנים ודיסקרטיים
 • מגוון רחב של משתמשות מכל הארץ
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.3
 • אתר להכרויות לחוויות מרגשות, סטוצים וקשרים לטווח קצר
 • מגוון תכונות ואפשרויות מתקדמות המסייעות למציאת הפרטנר המתאים
 • צ׳אט לייב עם אפשרות סינון להתכתבות עם גולשים זמינים באתר 
אמינות
שובבים
מומלץ
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 8.5
 • אתר היכרויות לכל מטרה וסוג של קשר
 • הרשמה פשוטה תוך מספר דקות
 • סינון ובדיקת פרופילי משתמשים על מנת להבטיח קהל איכותי
אמינות

חששות נפוצים ממפגשים דיסקרטיים:

        פריצה למכשיר הנייד – היופי באתרים ואפליקציות למפגשים דיסקרטיים הוא שהם בנויים בצורה כזו שקל להסוות אותם, כך שלא תצטרכו לחשוש שהפלאפון שלכם יתגלגל לידיים הלא נכונות, ויתגלו כל הסודות הכמוסים שלכם.

        חשיפה על ידי אנשים שמכירים אתכם – החשש להיתקל באנשים שמכירים אתכם הוא ידוע ומוכר. לכן האתרים למפגשים דיסקרטיים דואגים להגן עליכם ועל הזהות שלכם, ולאפשר לכם את לבחור מתי לחשוף את הפנים שלכם מול האדם שאתם מתכתבים איתו. אם יש לכם תחושה שאתם מדברים עם מישהו שאתם מכירים אתם יכולים לבקש ממנו לשלוח לכם תמונה לפני שאתם נחשפים בפניו.

מי בדרך כלל מעוניין במפגשים דיסקרטיים?

במיוחד בעידן של היום שכל כך קשה לשמור על הפרטיות שלנו, נוספות עוד ועוד סיבות להיפגש באופן דיסקרטי, בין אם כי מדובר באנשים שמעוניינים לנהל רומנים, אנשים שחשוב להם לשמור בסוד את ענייני ההיכרויות שלהם כי הם נמצאים בארון, אנשים שרוצים להגשים פנטזיות קינקיות, או אנשים שפשוט מעוניינים לחוות חוויה פרטית שתישאר עמם בלבד.

אבל בדרך כלל, מאחורי רוב הפרופילים הקיימים בפלטפורמות למפגשים דיסקרטיים יהיו אנשים:

 • נשואים שרוצים לגוון

פלטפורמות היכרויות דיסקרטיות נועדו לשרת ולספק בעיקר את הצרכים של אנשים נשואים שרוצים לנהל רומן מהצד. אפליקציית ההיכרויות הדיסקרטית הזו לאנשים נשואים מותאמת לצרכים שלהם עם כמה תכונות מהנות במיוחד. כמובן, האפליקציה או האתר היכרויות מוודאים שהיחסים בין המשתמשים נעשים תחת הסכמה מלאה ושאף אחד לא מנוצל לרעה באמצעות אותן פלטפורמות.

 • זוגות נשואים שמעוניינים להוסיף פלפל לחיי המין שלהם

בין אם זה הבעל שאוהב לצפות מהצד באשתו נהנית עם גבר אחר, האישה שמעוניינת להוסיף אישה למשוואה ולעשות שלישיה עם בעלה, אנשים שמעוניינים לעשות חילופי זוגות וכו׳. יש הרבה זוגות נשואים שבמקביל למונוגמיה או לחיים הנאמנים אחד לשני, מתבלים את חיי המין שלהם בידיעת ובהסכמת שני הצדדים.

 • זוגות פוליאמורים בארון

לא כל זוג שנמצא במערכת יחסים פתוחה מעוניין שכולם ידעו שהם במערכת יחסים פתוחה. לכן, הרבה פעמים הם יפעלו בצורה דיסקרטית כדי להימנע מרכילות מיותרת.

 • להט"ב בארון

היכרויות דיסקרטיות של להט"בים בארון היא גם אחת הסיבות לכך שנישת ההיכרויות הזו מתקיימת. גברים ונשים מהקהילה שמחפשים הנאה רומנטית ומינית אבל לא מעוניינים להיחשף, כל אחד וסיבותיו, יממשו את התשוקות שלהם מבלי לחשוף את זהותם.

איפה נפגשים?

במפגשים דיסקרטיים כמעט אף פעם הצדדים לא יציאו את ביתם כאופציה למקום מפגש.

הפתרון האידיאלי לקיום מפגשים דיסקרטיים יהיה בחדרים או צימרים המושכרים לפי שעה או במקומות נידחים כמו חורשות, חוף הים, פארקים, ואפילו מפגשים ברכב.

הכל תלוי באיזו אווירה אתם מעוניינים ליצור – רומנטית, נעימה, ומפנקת? או אולי משהו חפוז ומרענן בחוף הים?

אופציה נוספת היא חדרי קונספט, למשל לחובבי BDSM שמעוניינים באביזרים יוצאי דופן, אשר גם הם בדרך כלל מושכרים לפי שעה.

דברים שחשוב לשים לב אליהם

כניסה פרטית – חשוב לוודא שלמקום בו אתם נפגשים יש כניסה פרטית ודיסקרטית שתאפשר לכם להימנע מלהיתקל בכל מיני אנשים ופרצופים שאתם לא מעוניינים שיראו אתכם במקום.

חניה פרטית – כמו שחשובה כניסה דיסקרטית, כך גם חשוב שתהיה חניה דיסקרטית, במיוחד אם יש לכם רכב מיוחד או שאנשים יודעים לשייך את הרכב שלכם אליכם.

תדאגו תמיד קודם כל לשמור על עצמכם – אחת התכונות החשובות ביותר שאתם צריכים לחפש באתר למפגשים דיסקרטים היא היכולת של האתר לשמור על המידע שלכם בטוח ומאובטח. זה לא משנה אם אתם רווקים או נשואים, מלצרים או מנכ״לים, האתר צריך לדאוג לפרטיותכם כך שתוכלו להתמקד רק בהנאה מהשימוש שלכם בו.

היזהרו מאנשים שאולי ירצו לנצל אתכם – רמאים וחשבונות מזויפים נמצאים בכל מקום, ופלטפורמות למפגשים דיסקרטיים אינן חסינות ב-100% מפני הנוכלים האלה. יהיו גברים ונשים מזויפים שיצטרפו בכוונה לפלטפורמות כדי להונות אנשים. אם אתם מרגישים שמישהו מנסה לנצל אתכם, רוב הסיכויים שאתם צודקים. למדו איך לזהות את הרמאים והנוכלים ולהגן על עצמכם. כמו כן, מומלץ לקבוע שיחת וידאו לפני המפגש על מנת לאמת את הזהות של האדם מאחורי הפרופיל שאתם מדברים איתו.

אמצעי תשלום – הדרך היחידה לשלם מבלי להשאיר זכר אחריכם היא במזומן. מקומות המשכירים למפגשים דיסקרטיים יציבו בדרך כלל תיבה מיוחדת דרכה מועברים הכספים כך שהאורח ומקבל התשלום לא רואים זה את זה.

הרשמו לאתרים למפגשים דיסקרטיים והשתחררו מאזיקי המוסכמות החברתיות, מהגבולות שבראשכם ומהמחסומים שבליבכם.

דילוג לתוכן