אתרי הכרויות לבעלי מוגבלויות מומלצים

בין אם אתם נכנסים לעולם ההכרויות בפעם הראשונה או חוזרים אליו, ייתכן ששאלתם את עצמכם חלק מהשאלות הללו.

במאמר זה הבאנו לכם כמה טיפים להכרויות אונליין עבור אנשים בעלי מוגבלויות, כמו גם רשימה של כמה מאתרי ההכרויות המומלצים ביותר לאנשים עם מוגבלות, על מנת להקל על תהליך ההכרויות שלכם ולעזור לכם למצוא את סוג הזוגיות שאתם מחפשים.

השוואת אתרי הכרויות לבעלי מוגבלויות

הכי טוב לקשר קליל

zbeng -הכרויות זבנג
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.8
 • הרשמה חינם!
 • אתר הכרויות לאנשים המחפשים קשר קליל, אינטימי ולא מחייב
 • מפגשים מזדמנים ודיסקרטיים
 • מגוון רחב של משתמשות מכל הארץ
אמינות

הכי טוב לקשר רציני

מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.9
 • הרשמה חינם!
 • מיועד לאנשים המחפשים קשר רציני או קליל ולא מחייב
 • אלגוריתם מפוקח ומשוכלל המאפשר סביבה בטוחה ונעימה
 • אתר הכרויות המעניק לנשים את האפשרות לעשות את הצעד הראשון
אמינות

הכי טוב לגייז

גאווה - Gahava​​

מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.2
 • הרשמה חינם!
 • אתר הכרויות המיועד לקהילה הגאה
 • משחק התאמות אהבתי/לא אהבתי ליצירת התאמות במהירות
 • אלגוריתם מפוקח המעניק סביבת הכרויות בטוחה ונעימה
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.3
 • ממשק משתמש ידידותי ופשוט
 • אפשרות לראות אנשים שזמינים בסביבתכם
 • לשונית הצעות דייטים/שיחות ממשתמשים מחוברים
אמינות

הכרויות הן רכבת הרים של רגשות. בעוד שתהליך היציאה לדייטים באופן כללי הוא מורכב, הוא עשוי להיות מאתגר במיוחד עבור אלה מאיתנו עם מוגבלויות.

לדאגות האופייניות של רוב האנשים כשהם מוצאים את עצמם בעולם ההכרויות, כמו "האם הוא יתקשר אליי? למה היא לא עונה להודעות שלי? מה אם לעולם לא אמצא מישהו?", מתווספות חששות כמו האם להראות או לא להראות את המקל או כיסא הגלגלים בתמונות באתרי ההכרויות, ומתי (ואיך) לספר לבן/ת זוג פוטנציאלי/ת על מצבי.

עולם הדייטים עבור אנשים בעלי מוגבלות עשוי לעתים קרובות להיות מפחיד ומרתיע. מהם אתרי ההכרויות הטובים ביותר לבעלי מוגבלויות? איך נפגשים עם רווקים ורווקות בעלי מוגבלויות? האם קיימים אתרי הכרויות ספציפית לאנשים בעלי מוגבלות? איך יוצאים לדייט עם אדם בעל מוגבלות? האם קיימים אתרי הכרויות לאנשים בעלי צרכים מיוחדים? כיצד לספר לדייט שלי על המוגבלות שלי?

טיפים להכרויות אונליין עם אנשים בעלי מוגבלויות

היו כנים לגבי המוגבלות שלכם

הפרופיל שלכם נותן את הטון למערכת יחסים המבוססת על כנות ואותנטיות. פרסמו תמונות עדכניות ומזמינות שמציגות את התכונות הטובות ביותר שלכם, ומדגישות כמה מתחומי העניין שלכם.

אינכם חייבים לחשוף פרטים ספציפיים, אבל מוגבלויות מאוד גלויות יהיו ברורות כשתיפגשו עם הדייט שלכם.

אין כללים לגבי הזמן הנכון או המקום לחשוף את המוגבלות שלכם. במקרה שמדובר בנכות נפשית שאינה נראית לעין, אולי לא תראו צורך לחלוק את המידע הזה עם אנשים שאולי לעולם לא תפגשו איתם יותר.

אבל אם במקרה שלכם למשל אתם משתמשים בקביעות במכשיר המסייע להליכה כמו כיסא גלגלים או הליכון, עדיף שתכללו אותו בתמונות שלכם מכמה סיבות:

 • כך תוכלו לסנן את האנשים השטחיים וצרי האופקים מההתחלה ולא לבזבז את זמנכם.
 • אם תפרסמו תמונות של איך אתם באמת נראים, לא יהיו הפתעות כשתיפגשו ותוכלו לפתח שיחה עם פחות מבוכה.
 • אין מה להתבייש במוגבלות שלכם. אם מההתחלה אתם לא עושים מזה עניין גדול, גם הדייט שלכם לא יתמקד בה.

לאנשים לא בהכרח תהיה בעיה עם המוגבלות, אבל הם עשויים להיות מופתעים כשתיפגשו אם לא ידעו על כך מראש.

אם תציינו זאת מבעוד מועד, בין אם בפרופיל שלכם או במהלך ההתכתבות שלכם בצ׳אט, תוכלו להכין את שניכם למפגש ותבנו בסיס של אמינות במערכת היחסים שלכם.

שדרו ביטחון עצמי - אל תתמקדו במוגבלות שלכם

אם כבר מדברים על להיות כנים, הקפידו להפגין ביטחון עצמי כשאתם נמצאים בדייט. אולי אתם לא מרגישים בטוחים בעצמכם מבפנים, אבל זו חוויה נפוצה. כולנו מרגישים קצת חסרי ביטחון כשאנחנו נכנסים לעולם ההכרויות.

הרימו את הראש, צרו קשר עין, חייך והימנעו מלהתנצל כשאתם מדברים. תדאגו ללבוש בגדים שגורמים לכם להרגיש מצוין. ביטחון עצמי הוא תכונה מושכת. המוגבלות שלכם היא לא מה שמאפיין אתכם בתור בן אדם, יש לכם הרבה מה להציע.

עיקר השיח בדייט שלכם צריך להיות עליכם (ועל הדייט שלכם). אם הדייט שלכם מעוניין לדבר רק על המוגבלות שלכם, נסו לכוון את השיחה לנושאים אחרים שיעזרו לכם ולהם להכיר אחד את השני טוב יותר.

אתם יכולים אפילו להכין רשימת שאלות מעניינות מראש שתוכלו לשלוף בכל פעם שאתם רואים לנכון.

אל תיקחו את זה אישית

אם הם לא מתקשרים אחרי מה שחשבתם שהיה דייט מדהים, קל להניח שזה בגלל המוגבלות שלכם. אבל יכולות להיות 101 סיבות אחרות להיעלמות שלהם, לרבות מהן כנראה אין שום קשר אליכם.

דחייה היא מבאסת וזה יכול להיות אחד החלקים הכי קשים בדייטים לא לדעת מה השתבש או למה מישהו לא הרגיש את אותו ניצוץ שאתם הרגשתם. יש לכם המון מה להציע ואם תמשיכו לצאת ולהכיר עוד ועוד אנשים, האדם הנכון בסופו של דבר יגיע.

תנו לשיחה להתפתח באופן טבעי

נסו לא להילחץ לגבי הזמן הנכון לספר לדייט שלכם על המוגבלות שלכם. סביר להניח שזה יעלה באופן טבעי כשתתחילו לפטפט ולהכיר אחד את השני.

בפרופיל באתרי ההכרויות, אתם יכולים לתת רמזים לגבי המוגבלות שלכם בחלק של תיאור תחומי העניין שלכם כדי שיוכלו לשמש כנושאים לפיתוח שיחה. נסו לצמצם את ההסברים שלכם למינימום ולהשתמש בהומור במידת האפשר.

אף אחד לא רוצה שיעור בגנטיקה או באפידמיולוגיה של המוגבלות שלכם. זכרו, דברו פחות והקשיבו יותר. הראו שאתם מתעניינים בצד השני.

כאשר זוגות רואים עתיד פוטנציאלי אחד עם השני, השיחות שלהם מתפתחות באופן טבעי והופכות אינטימיות יותר. זה קורה בדרך כלל אחרי כמה דייטים כאשר הבחנתם שיש גם כימיה וגם ערכים משותפים.

זה הזמן לדבר באופן טבעי על המצב שלכם בצורה חיובית, ולהתמקד יותר באיך אתם מתגברים על האתגרים ומנסים ליצור את את החיים הטובים ביותר יחד על אף הקשיים.

לעולם אל תתפשרו

זכרו, אתם לא רק מחפשים מישהו שיקבל אתכם ואת המוגבלות שלכם. אתם רוצים מישהו שמעריץ אתכם, שחולק ערכים דומים עמכם ושאתם מרגישים טוב עם עצמכם כשאתם בסביבתו. אל תסתפקו בפחות!

בחרו מקום מפגש נגיש

אוקיי, אז שלחתם הודעה למישהו מעניין והוא מציע להיפגש לדייט פנים מול פנים.

בנוסף לדאגות הקבועות לגבי מה ללבוש ואם יהיה לכם על מה לדבר, לאלו מאיתנו עם מוגבלות יש חששות הגיוניים נוספים, כמו "מה אם לא יהיה במקום תא שירותים לנכים?" ו"איך אסביר למה אני לא יכול לעלות במדרגות?"

כפי שיודע כל משתמש מנוסה בכיסא גלגלים, התניידות בעיר עשויה להיות משימה לא פשוטה כלל. כאשר אתם נפגשים עם מישהו/י לדייט, אנו מציעים לבחור מיקום נוח שאתם יודעים שיכול להתאים לצרכים של שניכם.

כך תוכלו למקד את תשומת הלב שלכם בהיכרות עם הדייט שלכם, במקום להתמודד עם מחסומים סביבתיים פוטנציאליים.

רוב האנשים עם מוגבלויות יודעים שהפרטים הקטנים ביותר לכאורה יכולים להשפיע לרעה על רמת הנוחות והחוויה של האדם.

אתם יכולים למנוע את הבלתי צפוי על ידי יצירת רשימה של כמה מקומות מועדפים לצאת אליהם שאתם יכולים להציע לדייט שלכם בעת תכנון המפגש. היו פרואקטיביים והכינו שיעורי בית לפני הדייט.

התקשרו מראש ובקשו שולחן קרוב לכניסה או לשירותים במידת הצורך. אם יש לכם קשיים במוטוריקה עדינה, נסו להימנע ממקומות כמו מסעדות סושי שבהם תרגישו צורך להסביר מדוע אינכם יכולים להחזיק את מקלות הצ'ופסטיקס.

נסו את אתרי ההכרויות לבעלי מוגבלויות

הכרויות אונליין הופכות את החיים של אנשים בעלי מוגבלויות להרבה יותר קלים. מציאת דייטים חדשים הפכה לנגישה יותר מאי פעם. ישנם אתרי הכרויות לאנשים בעלי מוגבלויות והם מהווים נקודת התחלה מצוינת במסע שלכם.

תוכלו למצוא מגוון רחב של אנשים עם גישה ותחומי עניין משותפים שנמצאים בקרבתכם. הירשמו והתחילו להתכתב עם אנשים שמושכים לכם את העין.

ניתוח

אנחנו מנתחים

הערכה

אנחנו מעריכים

מבקרים

אנחנו מבקרים

דילוג לתוכן