אתרי הכרויות לנשואים מומלצים

לא משנה מי אתם, מה הרקע שלכם ואיזה צרכים אתם מעוניינים לספק, ריכזנו עבורכם את אתרי ההכרויות לנשואים הטובים ביותר שקיימים בארץ נכון לעכשיו, בהם תוכלו למצוא מענה לכל הרצונות שלכם ולהגשים את הפנטזיות הכמוסות שלכם. 

השוואת אתרים ואפליקציות הכרויות לנשואים

zbeng -הכרויות זבנג
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.8
 • אתר הכרויות לאנשים המחפשים קשר קליל, אינטימי ולא מחייב
 • מפגשים מזדמנים ודיסקרטיים
 • מגוון רחב של משתמשות מכל הארץ
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.1
 • אתר להכרויות לחוויות מרגשות, סטוצים וקשרים לטווח קצר
 • צ׳אט לייב עם גולשים זמינים באתר 
 • משחק התאמות על פי תמונת פרופיל
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.9
 • מיועד לאנשים המחפשים קשר רציני או קליל ולא מחייב 
 • אלגוריתם מפוקח ומשוכלל המאפשר סביבה בטוחה ונעימה
 • אתר הכרויות המעניק לנשים את האפשרות לעשות את הצעד הראשון
אמינות

באתרי הכרויות מומלצים לנשואים תמצאו מגוון רחב של אנשים אשר נמצאים בשלבים או סיטואציות שונות במערכת היחסים שלהם, בין אם אנשים שנמצאים בהליכי גרושין מתמשכים ומעוניינים להמשיך הלאה בחייהם ולפתוח דף חדש תוך כדי, או אנשים פרודים שנמצאים פורמלית במערכת יחסים שאין לה עתיד ומעוניינים למצוא אהבה חדשה.

אנשים נוספים שהאתר רלוונטי עבורם הם אלו הנשואים אך אינם מאושרים ומערכת היחסים שהם נמצאים בה לא עונה להם על הצרכים, אך מסיבות כאלו או אחרות אינם מעוניינים או יכולים לפרק את החבילה, בין אם מסיבות כלכליות או כי יש ילדים בתמונה.

ישנם זוגות שהסכימו בדלתיים סגורות שהם מוכנים לאפשר לבני הזוג שלהם ליצור אינטראקציות מיניות עם אחרים, או מחפשים חילופי זוגות על מנת להצית מחדש את תשוקה, כל זוג והחוקים והגבולות אשר קבעו לעצמם.

ובנוסף כמובן יש אנשים, שעד כמה שהם אוהבים את הפרטנרים שלהם, הם פשוט מעוניינים לגוון מבלי לסכן את מערכת היחסים שלהם, לסבך דברים או ליצור דרמות שניתן לחסוך.

למה כדאי לאנשים נשואים להירשם לאתרי הכרויות מקוונים?

סוף סוף יש לאנשים נשואים פלטפורמות שמאפשרות להם למצוא רומנים או מערכות יחסים מחוץ למערכות היחסים המחייבות שלהם, בסביבה בטוחה ומאובטחת בה המשתמשים יכולים ליצור קשר עם רווקים או אנשים נשואים אחרים בעלי דעות דומות לשלהם, להיות עצמם ולשתף את הסיפורים, החוויות, המחשבות והרגשות שלהם ללא חשש משיפוט או לעג.

האם זה בטוח עבור אנשים נשואים להשתמש באתרי הכרויות מקוונים?

כן, בהחלט. לאתרי הכרויות טובים המיועדים לאנשים נשואים יש רמות אבטחה מהטובות והמתקדמות ביותר כדי להגן על ההמשתמשים שלכם מפני פריצות לנתונים. עם זאת, חשוב  לוודא שאתם נשמרים מפני רמאים שמשתמשים בחשבונות מזויפים, כי תמיד יש כאלה בכל אתר ואפליקציית הכרויות.

איך בחרנו את אתרי ההכרויות הטובים ביותר לזוגות נשואים

 1. מוניטין – כשבוחנים אתרים עבור אנשים נשואים, חשוב לבדוק את המוניטין שלהם, כמה זמן הם קיימים ומה המשתמשים השונים אומרים עליהם.
 2. איכות המנויים – אתר הכרויות טוב, ובמיוחד כזה לאנשים נשואים, חייב שיהיה בו מגוון רחב ועשיר של משתמשים כדי לשפר את הסיכויים שלכם למצוא התאמה טובה. בנוסף, חשוב שיהיו הרבה חשבונות פעילים באתר כדי שקהילת המשתמשים לא תהיה קטנה מידי.
 3. אנונימיות הכרויות דיסקרטיות היא המפתח בהכרויות לאנשים נשואים. לכן כל האתרים עליהם אנחנו ממליצים מאפשרות למשתמשים לשמור על דיסקרטיות וליצור משתמשים אנונימיים
 4. אבטחה – יש חשיבות גבוהה מאוד לרמת אבטחת האתרים ורמת ההגנה שהם מספקים עבור המידע האישי שאתם מזינים בהם, כך שלא ידלפו החוצה ויגרמו לכם לנזקים. 

לכן הקפדנו לבדוק ולשים לב שכל אחד מהאתרים הללו מסוגל לעמוד מאחורי ההבטחות שהוא מספק לתת למשתמשים את מה שהוא מתחייב. אם תתנהלו נכון באתרים הללו תגלו שיש לכם חופש אמיתי להיכנס לעולם ההכרויות מחדש.

טיפים להעלאת סיכויי ההצלחה ופעילות בטוחה באתרי הכרויות לנשואים

תהיו כנים לגבי מה שאתם מחפשים – בין אם אתם רוצים קשר רציני או הרפתקה של לילה אחד, אם תציינו בפרופיל בצורה ברורה מה אתם מחפשים זה יחסוך לכם המון זמן ואנרגיה על התכתבות עם אנשים לא רלוונטיים. ככה תקבלו יותר פניות רלוונטיות, ויהיה לכם יותר קל למצוא את מה שמתאים לכם. 

אל תמסרו את שמכם האמיתי – לפחות לא על ההתחלה. אתם רוצים לדעת שהמידע האישי שלכם בטוח, ובעניין הזה רצוי שתסמכו על עצמכם בלבד, ולא על שום מערכת אבטחת מידע או על האנשים שאתם מתכתבים איתם דרך האתר, לא משנה כמה מקסימים הם יכולים להיות.

כך גם לגבי מקום העבודה האמיתי שלכם, כתובת המגורים שלכם או המייל האמיתי שלכם (צרו אחד במיוחד לניהול הרומנים שלכם). בנוסף, שימו לב שבתמונות שאתם מעלים אין תמונה של הרכב שלכם עם לוחית הרישוי או איזשהו מידע שיכול לקשר אליכם.

במידה ואתם מעוניינים בקשר רציני, רק לאחר שנפגשתם עם אדם מסוים, ונראה לכם שאתם יכולים לסמוך עליהם וליצור איתם מערכת יחסים ממושכת, שקלו לשתף אותם בפרטים האמיתיים עליכם. סביר להניח שהם יגלו הבנה לגבי הסתרת המידע עד לאותו הרגע משום שאתם נמצאים במצב דומה.

כתבו כותרת פרופיל שמושכת את תשומת הלב של המשתמשים – הכותרת (או המשפט הראשון) של הפרופיל שלכם היא הדבר הראשון שרואים כאשר צופים בפרופיל שלכם, אז היא צריכה להיות מספיק מרתקת בשביל למשוך את תשומת הלב.

נסו להתבלט על פני משתמשים אחרים. הרבה פעמים כשאנשים נרשמים לאתרים להכרויות המיועדים לאנשים נשואים, בהם הפרופילים הם דיסקרטיים, הם לא יודעים מה לכתוב וכותבים דברים לא רלוונטיים או לא אטרקטיביים וזה גורם לגולשים האחרים פשוט לדלג על הפרופיל שלהם ולהמשיך הלאה לפרופיל הבא.

תיאום ציפיות – כאשר אתם מתכתבים עם מישהו, מומלץ לתאם ציפיות כבר מההתחלה. היו כנים גם לגבי מערכת היחסים שאתם מחפשים, זה בסדר אם אתם מחפשים רומן נטול רגשות, אתם לא היחידים! וכנ"ל אם אתם מחפשים מערכת יחסים המבוססת בעיקר על רגשות.

כמו כן, שתפו אם אתם מחפשים ריגושים או התנסויות חדשות או אם יש לכם פנטזיות ספציפיות שבא לכם לממש. באתרים להכרויות מהסוג הזה נמצאים אנשים במצבים דומים לשלכם, לכן מומלץ לוודא שאתם באותו ראש.

שדרגו למנוי בתשלום – לרוב האתרים שאנחנו ממליצים עליהם כאן, אם לא לכולם, יש מסלול חינמי שמציע שירות עם תכונות מוגבלות או תקופת ניסיון בחינם. כך או כך תוכלו לחוות את האתרים ולהבין מה הערך שלהם ומה יש להם להציע.

בדרך כלל באתרים האלה המסלול בתשלום מספק שירות טוב יותר, ותוכלו לקבל חשיפה גדולה יותר ולמצוא באמצעותו התאמות איכותיות יותר. לכן,  כדאי לבדוק את האפשרות של שדרוג לחשבון פרימיום כדי ליהנות מאינטראקציה טובה יותר עם משתמשים אחרים.

ניתוח

אנחנו מנתחים

הערכה

אנחנו מעריכים

מבקרים

אנחנו מבקרים

דילוג לתוכן