אתרי הכרויות סאדו מומלצים

BDSM תמיד היה נושא מסקרן ומושך, והיום הוא חם מתמיד, ובכל זאת נחשב לנושא שלא מדברים עליו. אנשים שמעוניינים בסקס קינקי יתקשו לפתוח את הנושא בדייט הראשון, וגם בדייטים הבאים כי זה נושא נפיץ, ואם הצד השני לא בעניין, הוא עלול להגיב בהסתייגות ולהירתע מכם.

לכן, אנשים שמעוניינים בהכרויות סאדו לא ממש ימצאו את עצמם במסיבות רגילות, או באתרי הכרויות סטנדרטיים, כי שם החיפוש הרבה יותר מסורבל ואיתור האנשים הקינקיים יכול להיות אתגר מתיש. לכן הקינקיים שביננו ילכו בדרך כלל למועדוני BDSM, או למסיבות סקס שכוללות סאדו. העניין הוא שבדרך כלל אותם אנשים הולכים לכל המקומות האלו ומדובר בקהילה די מצומצמת.

החדשות הטובות הן שיש קהילה רחבה יותר באופן משמעותי באתרי הכרויות סאדו. אתרי הכרויות המותאמים במיוחד לאותם אנשים שמעוניינים בתיבול הקינקי בחיי המין שלהם הופכים את החיים למשמעותית יותר קלים כי כך אותו "נושא לא מדובר" הופך להיות מדובר כבר על ההתחלה, ולא רק מדובר – מקובל ו"נורמלי", משום שידוע מראש שהצד השני בעניין של BDSM בדיוק כמוכם, או אולי אפילו יותר קינקי מכם.

בשביל להקל עליכם, מנינו כאן את אתרי ההכרויות סאדו ברמה הגבוהה ביותר, עם קהל המשתמשים הכי איכותי.

השוואת אתרי הכרויות סאדו (BDSM)

הכי טוב למטרת סקס והגשמת פנטזיות

zbeng -הכרויות זבנג
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.9
 • מתאים לגברים ונשים המעוניינים בקשר למטרת סאדו BDSM.
 • הרשמה חינם.
 • מציאת התאמה במהירות.
 • שמירה על דיסקרטיות.
 • אתר הכרויות לאנשים המחפשים להגשים פנטזיות (משחקי שליטה).
 • מפגשים מזדמנים ודיסקרטיים.
 • מגוון רחב של משתמשות מכל הארץ.
אמינות

הכי טוב לקשר דיסקרטי

מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.1
 • אתר להכרויות לחוויות מרגשות, סטוצים וקשרים לטווח קצר
 • צ׳אט לייב עם גולשים זמינים באתר 
 • משחק התאמות על פי תמונת פרופיל
אמינות

הכי טוב לקשר מחייב

מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 8.5
 • הרשמה חינם!
 • אתר הכרויות לכל מטרה וסוג של קשר
 • אפשרות להוספת וידאו ופתיח קולי בפרופיל שיאפשרו לכם להציג את עצמכם
 • מנגנון פיקוח של אמיתות המשתמשים על מנת להבטיח אמינות ורצינות  
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.3
 • ממשק משתמש ידידותי ופשוט
 • אפשרות לראות אנשים שזמינים בסביבתכם
 • לשונית הצעות דייטים/שיחות ממשתמשים מחוברים
אמינות

אבל איך ניגשים, מהן השאלות הנכונות ומתי נכון לשאול אותן?

אז להלן גם כמה טיפים שיאפשרו לכם למצוא בקלות יותר את האדם הנכון לחלוק איתו את הצד הקינקי שבכם, ולהפוך את הפנטזיות שלכם למציאות:

1. מנפו נכון את מנוע החיפוש

אם יש משהו שקשה להבין דרך תמונות או פרופילים מקוונים זה איך הצד השני במיטה. גם באתרים המיועדים להכרויות סאדו תופתעו לגלות שאלו שמשדרים קינקיות בתמונות הם לאו דווקא קינקיים יותר מאלו שמסתתרים מאחורי תמונות "נורמטיביות" יותר.

אז במקום לחפש את הסימנים הקטנים או לעשות עבודת בילוש ולנסות לאתר רמזים, יש לכם את האפשרות לעשות חיפוש באתרים השונים, לדוגמה כמו פטישים ספציפיים, פרטנרים דומיננטיים, הצלפות וכו'. בקיצור, תנו למנוע החיפוש לעשות את העבודה בשבילכם.

2. אנחנו יודעים שיש לכם ראש פתוח, אבל נסו לפתוח אותו אפילו יותר

רוצים לצלול עמוק יותר לתוך העולם הקינקי המדהים הזה? נסו להשתחרר ממה שאתם מכירים, ובמקום לנסות למצוא את הקינקיות המוכרת, נסו לצאת מאזור הנוחות ולהיות עם ראש פתוח גם לדברים פחות מוכרים או שלא יצא לכם להתנסות בהם.

אם תצליחו, תוכלו למצוא את עצמכם נפגשים עם אנשים קינקיים שיש להם פנטזיות מיניות דומות לשלכם אך בגוון מעט אחר, או אנשים שיגלו לכם עולמות חדשים בתוך נישת ה-BDSM שימצאו חן בעיניכם. 

בנוסף, יכול להיות שיש דברים שאתם מכירים אך נמנעתם מלנסות, כמו שעבוד למשל, ואם תתנו לזה צ'אנס תגלו שזה מדליק אתכם יותר ממה שחשבתם. חדרי הצ'אט הם מקום מעולה להתחיל להכיר אנשים עם נקודות מבט שונות לגבי סאדו. אם תאמצו את הגישה הזו תוכלו להרחיב, לא רק את החוויות ואת תחומי העניין שלכם, אלא גם את מגוון השותפים הפוטנציאליים שלכם.

3. תדאגו לעדכן את הפרופיל שלכם אחת לכמה זמן

זה טיפ שרלוונטי לכל מי שכבר לוקח חלק ממעגל ההכרויות אונליין, ומי שחדש בתחום – זכרו את העצה הזו כי היא תשמש אתכם בהמשך. לא משנה כמה רחוק תקחו את הפרופיל שלכם, ואפילו אם תכללו בו עירום חלקי או תמונות נועזות אחרות, ולא משנה כמה אתם בטוחים שפרופיל יותר טוב מזה אין, יש יתרון רב למי שדואג לעדכן את הפרופיל שלו משתי סיבות עיקריות:

זה יעזור לכם להשיג שוב את תשומת הלב של המשתמשים שחלפו על פני הפרופיל שלכם, כי תהיה להם את האפשרות לבחון תמונות חדשות שלכם, והסיבה השנייה היא שכך האלגוריתם באתרים השונים יקלוט שאתם פרופיל פעיל ואיכותי ויש סבירות טובה שתקפצו ראשונים בתוצאות החיפוש.

4. שחקו קינקי אבל בטוח

זה טיפ אולי קצת סאחי אבל הכרחי. זה נכון שבכל אתר הכרויות אונליין חשוב להיות זהירים, אבל באתרי הכרויות סאדו במיוחד. לא בגלל המשתמשים, הם לא מסוכנים יותר מאשר באתרי הכרויות אחרים, אלא בגלל הדינמיקה המיוחדת שיש ב-BDSM המצריכה אמון רב של שני הצדדים.

חשוב שתהיה תקשורת טובה בין הצדדים ושתדעו שאתם יכולים לסמוך על הצד השני בעיניים עצומות (תרתי משמע). לכן אנחנו ממליצים לדון על הגבולות שמותר ואסור לחצות כבר בהתכתבויות באתר, ולהמשיך לדייט ראשון על דרינק כלשהו שיאפשר לכם להרגיש את האנרגיה שנוצרת ביניכם, ולא לשלוף את האזיקים מוקדם מידי.

5. תקשורת פתוחה

בהמשך למה שכתבנו בסעיף הקודם, תקשורת כנה ופתוחה היא הבסיס לקינקיות משובחת. ברגע שתדעו מה הפרטנרים שלכם אוהבים, ממה הם נהנים, מה יגרום להם להתחנן לעוד, ומה קו אדום בשבילם תוכלו להגשים את הפנטזיות אחד של השני ברמה הגבוהה ביותר.

במקביל, למרות ששניכם נותנים את ההסכמה לאותה אינטראקציה, מאוד קל להשאיר מפגשים כאלה עם טעם מר, ובדרך כלל זה ייגרם בעקבות אי הבנות. תוכלו למנוע את זה באמצעות תקשורת מצוינת ויצירת מרחב בטוח לשניכם.

נסו לשאול כמה שיותר שאלות על הגבולות של הצד השני, מתוך שאיפה אמיתית להגשים את הפנטזיות שלכם ושלהם במקביל. יכול להיות שתהנו למתוח את הגבולות אחד של השני, אבל תצטרכו להרוויח את זה באמצעות רכישת אמון הדדי, והיכרות טובה יותר אחד של השני.

6. גלו איכפתיות

זה לגיטימי להעלות את הדאגות והחששות שלכם, ולברר אם יש כאלו גם לצד השני, וזה אפשרי לעשות את זה מבלי לחבל באווירה הקינקית. ביטול הדאגות ויצירת מרחב בטוח תשרת את שניכם ותאפשר לכם ללכת רחוק יותר ולעשות דברים נועזים וקינקיים יותר אחד לשני.

לעולם אל תניחו מראש שאדם מסוים מוכן לקחת תפקיד מזוכיסטי. ההסכמה היא חיונית, בין אם אתם בצד השולט או הנשלט, התהליך הזה אמור להיות מכבד, משפיל ומהנה לשניכם, ואין דבר מרתיע יותר מאשר להילקח כמובן מאליו.

אנחנו מבינים את הדחף להיכנס לדמות כמה שיותר מהר, אבל חשוב שתביעו עניין אמיתי בצ'אט ולאחר מכן בדייט על ידי הקשבה למה שיש להם לומר על סקס או בכל נושא אחר. אל תזלזלו במה שהם עוסקים, ברמת ההשכלה שלכם או בהשקפותיהם אם הן שונות משלכם. אלו שנכנסים לתפקיד בטרם עת מעידים על עצמם שהם פשוט פחות טובים ב-BDSM ולא מבינים את הכללים והדינמיקה.

7. הציבו גבולות

כשהשיחה מגיעה להעדפות הקינקיות שלכם, שתפו בכנות על הגבולות שלכם, הסבירו מה אתם יכולים לספק ומה עושה לכם את זה. אל תנסו לרצות או להגיד דברים מטורפים רק כי זה מה שאתם חושבים שהצד השני רוצה לשמוע.

אם תבטיחו הבטחות שאתם לא יכולים או רוצים לקיים, ברגע האמת הצד השני יישאר מבולבל וסביר להניח שיחשוב שיש לכם בעיה ברמת הביצועים, אז תהיו כנים מההתחלה.

8. שימו לב שאתם לא מתקדמים מהר מידי

הרבה סאבים נפגעים מתוך ניסיון לרצות, אז גם אם אתם בצד הדומיננטי שימו לב שאתם לוקחים את הדברים בקצב הנכון, כי יכול להיות שבצד השני מנסים להרשים אתכם אבל בדיעבד מישהו יצא פגוע או עם טעם מר מהמפגש ויימנע מלהיפגש שוב.

גם בחדר בצ'אט, אל תאיצו בשיח, אין לחץ של זמן, מה שחשוב זו האנרגיה שנוצרת בין שניכם, ולפעמים הדבר הכי מדליק בעולם זה לא לקבל את כל מה שאתם רוצים מיד. טיזריות היא שם המשחק כאן.

ניתוח

אנחנו מנתחים

הערכה

אנחנו מעריכים

מבקרים

אנחנו מבקרים

דילוג לתוכן