אתרי הכרויות עשירים מומלצים

לאנשים איכותיים קשה למצוא את מה שהם מחפשים ולא צריך להתנצל על זה. קשר איכותי צריך להתבסס על הדדיות, בה כל אחד מביא לשולחן את הערך המוסף שלו, בתקווה שלשני הצדדים יש ערכים שונים אך זהים בערכם.

באתרי הכרויות לעשירים חוויית ההיכרות היא שונה בתכלית משאר אתרי ההכרויות על סוגיהם השונים. כאן כל אחד יודע עם איזה ערך הוא מגיע, יודע מה יש לו להציע ומה הוא רוצה לקבל בתמורה, מה שיוצר אינטראקציה חדה וברמה הגבוהה ביותר.

השאלה היא איפה מוצאים את אותו קומץ אנשים נדיר? וברגע שמוצאים, איך ניגשים? מה עושים?

בשביל זה אנחנו פה. תוכלו למצוא כאן רשימת אתרים איכותיים להכרויות בדיוק מהסוג הזה, ובנוסף הבאנו לכם כאן כמה טיפים מבוססים מהשטח, כדי שתוכלו להיות מוכנים עד כמה שאפשר למצוא את הזוגיות האידיאלית עבורכם.

השוואת אתרי הכרויות לעשירים

הכי טוב לקשר קליל

zbeng -הכרויות זבנג
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.8
 • הרשמה חינם!
 • אתר הכרויות לאנשים המחפשים קשר קליל, אינטימי ולא מחייב
 • מפגשים מזדמנים ודיסקרטיים
 • מגוון רחב של משתמשות מכל הארץ
אמינות

הכי טוב לקשר רציני

מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.9
 • הרשמה חינם!
 • מיועד לאנשים המחפשים קשר רציני או קליל ולא מחייב
 • אלגוריתם מפוקח ומשוכלל המאפשר סביבה בטוחה ונעימה
 • אתר הכרויות המעניק לנשים את האפשרות לעשות את הצעד הראשון
אמינות

הכי טוב לגייז

גאווה - Gahava​​

מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.2
 • הרשמה חינם!
 • אתר הכרויות המיועד לקהילה הגאה
 • משחק התאמות אהבתי/לא אהבתי ליצירת התאמות במהירות
 • אלגוריתם מפוקח המעניק סביבת הכרויות בטוחה ונעימה
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.3
 • ממשק משתמש ידידותי ופשוט
 • אפשרות לראות אנשים שזמינים בסביבתכם
 • לשונית הצעות דייטים/שיחות ממשתמשים מחוברים
אמינות

כך תעלו את סיכויי ההצלחה שלכם באתרי הכרויות לעשירים:

הירשמו לאתרי הכרויות בעלי מוניטין מוכר וטוב

להבדיל מאנשים פשוטים שנרשמים לכל אתר הכרויות אפשרי כדי להרחיב את האפשרויות שלהם ומשום שאין להם באמת מה להפסיד, לכם יש – זמן, אנרגיה ומוניטין שאתם צריכים לשמור עליו. מעגל האנשים האיכותיים ביותר הוא מצומצם והם נמצאים במקומות היוקרתיים ביותר. אם ימצאו את הפרופיל שלכם באתרים מפוקפקים זה עלול לפגוע במוניטין שלכם. אנחנו ממליצים לכם להתחיל קודם כל באתרים שמנינו לפניכם כאן לפני שאתם מרחיבים את מסע ההכרויות אונליין שלכם לאתרים נוספים.

נסו לחשוב עם עצמכם איזה סוג של קשר אתם מחפשים בדיוק

האם זה קשר מחייב? האם זה קשר להנאה בלבד? האם אתם מעוניינים בחיבור רגשי? כל האפשרויות אפשריות, כאשר הרבה מאוד אנשים מחפשים קשר שהוא דווקא לא מחייב, אלא קשר קליל יותר המבוסס על הסכם הדדי המועיל לשני הצדדים. ככל שההסכם בין שניכם יהיה מפורט יותר כך יעלה הסיכוי שקשר שלכם יחזיק מעמד זמן רב יותר. 

קיימו תיאום ציפיות של מערכת היחסים שאתם מעוניינים בה

לא כל גבר עשיר מחפש את אותה הדינמיקה או את אותו סגנון של אישה, כמו שלא כל אישה בהכרח מחפשת את אותו סגנון חיים. יש המון סוגי נהנתנות וכל אחת נהנית יותר מדברים אחרים ומעוניינת בדינמיקה אחרת. ככל שתהיו ברורים יותר לגבי מה שאתם רוצים כך הסיכוי שתשיגו את זה יגדל.

מערכת יחסים טיפוסית מסוג "שוגר" (הכרויות שוגר דדי-שוגר בייבי) הוא הסדר בין גבר לאישה לבלות יחד כל עוד שניהם מסכימים על התנאים. יש הרבה יתרונות בסידור כזה הן עבור השוגר דדי והן עבור השוגר בייבי. הרבה פעמים משתמשים באתרי הכרויות לשוגר דדי יכתבו איזה סגנון של קשר הם מחפשים ומה הציפיות שלהם.

עבור כל שוגר דדי, הציפיות ממערכת יחסים כזו הן שונות. בניגוד לדעה הרווחת, אינטימיות פיזית היא לא תמיד חלק ממערכת יחסים עם שוגר דדי, למרות שרבים מהם בהחלט מצפים לכך בשלב מסוים. יחד עם זאת, מה שרוב השוגר דדיס מחפשים במערכת היחסים הזו היא חברה של אישה. בלי שום גבולות ובלי ציפיות לבלעדיות של נישואים, שני הצדדים יכולים פשוט לחיות את הרגע וליהנות.

אך בצעו גם תיאום ציפיות כלכלי

לא ניתן להכחיש את העובדה שרוב הנשים נכנסות למערכות יחסים עם שוגר דדי בעיקר בשביל רווח כספי – אחרת, הן פשוט יכולות להפוך לשוגר מאמא בעצמן. אז כמה כסף מתאים לכם לבת הזוג שלכם?

אין תשובה אחת נכונה בעניין הזה. סכום הכסף שתשקיעו תלוי בכמה אתם מרוויחים, באיזו תדירות אתם מתראים אחד עם השני, באיזו תדירות אתם יוצאים, איזה סוג בילויים אתם מעדיפים, כמה השוגר בייבי שלכם מבקשת וכמה אתם מרוצים מהקשר.

שתי הגישות הנפוצות ביותר לצד הפיננסי של להיות שוגר דדי או שוגר מאמא הן: הקצבת סכום עבור כל מפגש או הקצבה חודשית. על מנת לעלות את סיכויי ההצלחה של הקשר בטווח הארוך, כדאי לקיים תיאום ציפיות בין הצדדים כדי להימנע מאי נעימויות ואכזבה.

שמרו על הפרטיות שלכם מכל משמר

נכון שאתרי ההכרויות לעשירים מתגאים באבטחת הפרטיות שלכם, אבל אתם לא יכולים לסמוך על אף אחד מלבד עצמכם אז נסו להתנהל בצורה הבטוחה ביותר, במיוחד אם הדיסקרטיות חשובה לכם.

כנות היא שם המשחק כאן

בין אם תרצו או לא, האמת הולכת להיחשף במוקדם או במאוחר, ואם אתם רוצים להשיג זוגיות יציבה, טובה ואיכותית שימו את הקלפים על השולחן כבר מההתחלה. אל תציגו את עצמכם בתור משהו שאתם לא, סביר להניח שלא תצליחו לעבוד על הצד השני לאורך זמן והתוצאה הסופית תהיה שאתם תבזבזו לשניכם את הזמן.

שיח מכבד

זה שאתה עשיר זה לא אומר שאתה יכול לדבר בצורה מחפיצה או לא מכבדת. זה שאת יפה זה לא אומר שמישהו חייב לך משהו. קלאס זה שם המשחק. בשיא הכבוד והאלגנטיות. אם גיליתם שהצד השני הוא לא מה שאתם מחפשים היפרדו בנועם, תקשורת חצופה או פוגענית היא לא לרמה של המשתמשים באתרי ההכרויות האלה. כמו באתרי הכרויות לגילאי ה-50 פלוס.

נסו להימנע מתקשורת טכנית מידי

אנחנו יודעים שהמשתמשים באתרי ההכרויות לעשירים הם מאוד מכווני מטרה ויודעים מה הם רוצים, וסביר להניח שכך גם אתם, אבל מה שכולם מחפשים כאן בסופו של דבר הוא משהו רגשי, וקשה ליצור את זה באמצעות שיח טכני. אז נסו למצוא נושאי שיחה נעימים, גם אם כביכול הם לא מביאים לכם תועלת נכון לאותו רגע התחלתי, מתוך ניסיון ליצור אינטראקציה רגשית ואנושית עד כמה שאפשר מעבר לצידי המקלדת.  

היזהרו מפרופילים מזויפים

עם כל האכיפה הנוקשה הקיימת באתרים – תמיד קיימת סבירות לפרופילים מזויפים. לכן, לא משנה כמה הצד השני משדר את מה שאתם מחפשים, ונראה אמיתי, נסו לאמת אותו עד כמה שאפשר. שאלו שאלות שונות ובדקו שהתשובות הגיוניות ואינן מעלות חשד, או אפילו הציעו לעלות לשיחת וידאו לפני מפגש על מנת להכיר מעט יותר ולראות את האדם מאחורי הפרופיל. במקביל, אל תיעלבו אם ירצו לאמת מולכם פרטים, בסוף הכל נעשה מתוך מטרה משותפת לבנות אמון הדדי בין שניכם.

ניתוח

אנחנו מנתחים

הערכה

אנחנו מעריכים

מבקרים

אנחנו מבקרים

דילוג לתוכן