אתרי הכרויות לצעירים מומלצים

הדור המבוגר יותר יגיד שהצעירים של היום לא מתייחסים לשום דבר ברצינות. אמנם זה נכון שפחות בני 20 מאי פעם יוצאים לדייטים מתוך מחשבה על נישואים, אבל זה לא אומר שהם לא לוקחים את עולם ההכרויות ברצינות.

אבל היום, למרות שיש מלא אפליקציות ואתרי הכרויות, זה נראה שיש קצת בלאגן לגבי איזו אפליקציה הכי כדאית לצעירים.

רוב בני ה-20 לא נכנסים לאפליקציות כדי למצוא איזה גרוש/ה בני 50 שמחפשים לפתוח בפרק ב' בחייהם. אז איפה נמצאים כל הצעירים השווים? קבלו כמה מהאפליקציות והאתרים הכי טובים להיכרויות לגילאי ה-20.

השוואת אתרי הכרויות לצעירים

zbeng -הכרויות זבנג
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.8
 • אתר הכרויות לאנשים המחפשים קשר קליל, אינטימי ולא מחייב
 • מפגשים מזדמנים ודיסקרטיים
 • מגוון רחב של משתמשות מכל הארץ
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.9
 • מיועד לאנשים המחפשים קשר רציני או קליל ולא מחייב 
 • אלגוריתם מפוקח ומשוכלל המאפשר סביבה בטוחה ונעימה
 • אתר הכרויות המעניק לנשים את האפשרות לעשות את הצעד הראשון
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.1
 • אתר להכרויות לחוויות מרגשות, סטוצים וקשרים לטווח קצר
 • צ׳אט לייב עם גולשים זמינים באתר 
 • משחק התאמות על פי תמונת פרופיל
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.3
 • מעל כחצי מיליון משתמשים רשומים באתר
 • תמונות עוברות בדיקה ידנית של צוות האתר על מנת לוודא את אמיתות הפרופיל  
 • "משחק התאמות" המאפשר למצוא התאמות רלוונטיות בקלות
אמינות

בין אם אתם מחפשים קשר רציני או רוצים ליהנות מסטוצים, חוויות מזדמנות ופשוט לעשות כיף, הנה כמה טיפים שיעלו את הסיכויים שלכם לשחק את המשחק הכי טוב שאפשר.

מה הופך את האתרים האלה לטובים ביותר לבני 20?

 • שפע של רווקים ורווקות בשנות ה-20 ובשנות ה-30 המוקדמות לחייהם – באפליקציות ובאתרים שאנחנו ממליצים לכם עליהם תוכלו לסנן בקלות את טווח הגילאים שאתם מעוניינים בו ובכך כבר לצמצם את תוצאות החיפוש לאלו שיש יותר סיכוי שרלוונטיים עבורכם. בנוסף, תוכלו לאפשר לאנשים לפנות אליכם רק אם הם בטווח הגילאים שהזנתם.
 • פלטפורמות ידידותיות ומתקדמות טכנולוגית – למרות שאנחנו לא חושבים שלכל אתר שמבקרים בו חייבת להיות אפליקציה ייעודית לשימוש, אתר הכרויות בהחלט צריך להיות ידידותי למכשירים ניידים. אנשים בגילאי ה-20 בדרך כלל נמצאים בחזית הטכנולוגיה, מה שאומר שהם ירצו את היכולת להכיר וליצור התאמות עם אנשים גם כשהם בתנועה מחוץ לבית.
 • חיבור למדיות החברתיות – צעירים עובדים קשה מאוד בשביל לפתח נוכחות ברשת (Instagram Facebook, TikTok וכו') והם רוצים את האפשרות לחבר את פרופיל ההכרויות שלהם למדיה החברתית שלהם. עם זאת, ישנם גם אחרים שאינם רוצים לערבב את חיי הדייטינג שלהם עם הפעילות שלהם ברשתות החברתיות. בכל מקרה, אתרי ההכרויות המובילים לצעירים מעניקים לכם את הגמישות לבחור.
 • תמחור נוח / שירות חינמי – אתם לא אמורים לשלם דמי משתמש יקרים! במיוחד אם אתם בתחילת שנות ה-20 שלכם. קחו בחשבון ששימוש באתרי הכרויות עם אפשרות למנוי בתשלום בדרך כלל יספקו איכות משתמשים, שירות, וממשק משתמש טובים יותר, אבל אתם בהחלט יכולים להפיק תועלת גם מהשירותים החינמיים. מה שכן, אלו מכם שמעוניינים להעלות את רמת החשיפה שלכם על פני פרופילים אחרים, ולבלוט בין כל ים המשתמשים באתרי ההכרויות לצעירים, זה סיפור אחר ויכול להיות שיהיה לכם בהחלט שווה לשלם כמה שקלים בשביל לקבל יותר חשיפה.

האתגרים בהכרויות לצעירים

 • האתגר הכי גדול ללא ספק הוא שבגיל הזה כל אחד מחפש משהו אחר. אם בני ה30 ומעלה מחפשים מערכת יחסים רצינית ולהתמסד, או שמחשפים סטוצים מזדמנים, בעשור של בני ה20 זה הרבה יותר מורכב. הרבה לא רוצים לצאת לדייטים בכלל ופשוט ליהנות. אחרים רוצים לצאת לדייטים ולהיכנס למערכת יחסים אבל מצד שני לא רואים את עצמם מתחתנים בקרוב ולא חושבים כל כך רחוק, ויש את אלו שכבר בגיל הזה מחפשים את האחד/ת שלהם.

 

 • חוסר ניסיון – זה הגיוני שלצעירים יהיה פחות ניסיון מאשר למבוגרים, זה הזמן לצבור חוויות ולהתנסות. אבל זה מאלץ לבוא עם יותר סבלנות והכלה כלפי כל אלו שמרגישים בלחץ מהסיטואציה או חוסר נוחות, ולהתמודד עם המון חוסר ביטחון של המשתמשים השונים שיכול לבוא לידי ביטוי בכל מיני דרכים: ביישנות, התנשאות, תקשורת בוטה והרבה סינונים.

 

 • בגיל הזה הרוב לא בוגרים כל כך ומתקשרים בצורה ילדותית או לא מכבדת, וזה הורס את חוויית השימוש באפליקציות. אין יותר מידי מה לעשות עם זה, פשוט תתעלמו ממי שלא ברמה שלכם ותמשיכו הלאה, הם לא שווים את הזמן והמצברוח שלכם.

הגישות השונות להכרויות בשנות ה-20

קודם כל, כדי למצוא את עצמכם בעולם ההכרויות אתם צריכים להבין מול עצמכם מה אתם מעוניינים למצוא.

יכול להיות שאתם מעוניינים למצוא כל מיני דברים וזה בסדר, אתם לא חייבים להתביית רק על משהו אחד, אבל ההבנה הזאת מול עצמכם תעזור לכם לבוא בגישה מדוייקת יותר ולמצוא בקלות יותר את מה שאתם מחפשים.

כמובן שיש את אלו שנמצאים באפליקציות בגיל הזה למטרת התנסות וכיף בלבד. זה הגיל שבו אנחנו הכי סקרנים ורוצים לגלות כמה שיותר דברים חדשים, ועל הדרך להבין מה עושה לנו טוב, מה אנחנו אוהבים ומה פחות. אם לא נתנסה עכשיו אז מתי?

לכן, מי מבניכם שלא מעוניין בסטוצים, אין לכם מה לכעוס או להיפגע אם לא מעוניינים לצאת איתכם, כמעט תמיד בגיל הזה זה לא באמת אישי או בגלל שלא מעוניינים לצאת איתכם באופן ספציפי כמו שהסיבה שאנשים נכנסו לאפליקציות האלה מראש זה בשביל לספק את היצר הסקרן שלהם או כי הם מעוניינים בסגנון חיים קליל ולא מחייב כרגע.

לאלו שמחפשים להתאהב – אתם לא לבד. יש המון רווקים בגיל הזה שמעוניינים להיכנס למערכת יחסים ממושכת.

כמה ממושכת? כל אחד והשאיפות שלו וגם כאן יש את אלו שמה שחשוב להם הוא שיהיה להם טוב נכון לאותו רגע באותה מערכת יחסים, ומה יקרה בעוד שנה שנתיים זה מעבר לאופק בשבילם.

טבעי שאנשים ירצו לצבור ניסיון במערכות יחסים שונות לפני שיבחרו להתמסד ולהתחתן. יחד עם זאת, הרבה מאוד מהאנשים שמתחתנים בגילאי ה-30 שלהם, מתחתנים אחרי שהיו שנים ארוכות באותו קשר ובפועל הכירו בתחילת שנות ה-20 שלהם.

בדרך כלל, אנשים בשנות ה-20 המוקדמות לחייהם מחפשים הכרויות מזדמנות יותר, אבל האם זה אומר שאי אפשר למצוא משהו רציני? ממש לא.

כיצד לעלות את אחוזי ההצלחה שלכם באתרי הכרויות לצעירים

 • תהיו ברורים לגבי מה שאתם מחפשים – במיוחד בגיל הזה שכל אחד מחפש משהו אחר, זה הכרחי שתגידו כבר על ההתחלה בצורה אלגנטית ונחמדה מה אתם מעוניינים ליצור עם הצד השני. גם אם אתם מחפשים סטוץ, זה לא מעיד עליכם שום דבר שלילי וזה בסדר לרצות להנות בלי להתחייב לשום דבר – ותקשורת פתוחה וברורה תמנע מכם ומהצד השני להיפגע ותעשה את החיים קלים יותר לשניכם.

 

 • גלו פתיחות לסוגים שונים של אנשים – יש שפע של אנשים בחוץ אז למה לצמצם את העניין שלכם לטיפוס ספציפי? זה הזמן שלכם להרחיב אופקים ולהיחשף לסוגים שונים של אנשים. יש מצב גדול שתגלו שהם מעניינים הרבה יותר ממה שחשבתם. חבל לפספס מישהו מדהים בגלל משהו אחד, בכולנו יש פאקים, תזרמו.

 

 • תהיו נחמדים ומכבדים – הצ'ט והפרופיל שלכם הוא הרושם הראשוני שאתם יוצרים. שימו לב שאתם לא ציניים מידי, ולא תוקפניים או ישירים מידי. הפלרטוט שלכם אמור להיות מושך ולא מרתיע. גם אם אתם מרגישים לחוצים או שקצת אדישים כלפיכם, תמיד שמרו על קלאס ורמה גבוהה. ולבנים שקוראים כאן – אין משהו שיותר מדליק בנות מאשר שמתייחסים אליהן יפה. אל תחפיצו ואל תוציאו את התסכול שלכם עליהן, זה לא יעזור לכם להשיג את מה שאתם רוצים.
ניתוח

אנחנו מנתחים

הערכה

אנחנו מעריכים

מבקרים

אנחנו מבקרים

דילוג לתוכן