שאלות היכרות לשאול באפליקציית היכרויות כדי להתחיל שיחות טובות

בין אם אתה רוצה לנסות למצוא את הנפש התאומה שלך דרך העולם הוירטואלי (על ידי ניסיון של כמה רעיונות היכרויות וירטואליים ייחודיים), או פשוט להתעמק ברעיון בשביל הכיף, היכרויות מקוונות יכולות להיות מהנות, מרגשות ומסקרנות.

כאשר אתה סוף סוף משתלב עם מישהו, ועצם המחשבה לפגוש אותו באופן אישי נותן לך פרפרים, אנו מציעים להחזיק את הסוסים שלך ולהכיר אותם קצת באופן וירטואלי. אכפת לנו מהלב שלך, באמת! מצא להלן כמה שאלות מבוא לשאול באפליקציית היכרויות כדי להכיר את האדם האחר טוב יותר ולקחת דברים קדימה.

שאלות לשאול באפליקציית היכרויות

1. מה גרם לך להחליק ימינה בפרופיל שלי?

אחת השאלות הראשונות שיש לשאול באפליקציית היכרויות יכולה להיות – מה גרם לאדם השני להתעניין בך? זה יעזור לך לשפוט את הגישה, המחשבות, והכי חשוב, הכוונות של האדם עבורך. התשובה לא יכולה להיות כללית וחופרת לעומק כבר מההתחלה, ועוזרת לך להתחיל דברים בקנה מידה רגשי עמוק יותר. אחרי הכל, לא תמיד מדובר בתמונת הפרופיל הגונה/אטרקטיבית/לוהטת, ובוודאי לא אמורה להיות זאת אם אתם מחפשים מערכת יחסים ארוכת טווח.

2. איך נראה יום בחייו של (שם)?

במקום שאלת אורח חיים ספציפית יותר כמו "האם אתה ינשוף לילה או קם מוקדם?", בקשו מהאדם הזה להכיר יותר את השגרה הכללית שלהם. תוכלו לדעת אם הם פריקים של חדר כושר, פריק מסודר או חולי בריאות או אם הם עושים מדיטציה, לוקחים קצת פסק זמן לחברים שלהם, ואיך נראית שעות העבודה/הפנאי הרגילות שלהם. בסך הכל, זהו שובר קרח נהדר ושאלה מעולה להכיר את חיי היומיום של מישהו והאם הם יכולים להתאים לשלך או לא.

3. יש לך חיות מחמד? או רוצה להחזיק אחד כזה בעתיד?

אתה אדם חתול/כלב והאדם הזה ששידכת איתו לא אוהב אחד, שובר עסקות, נכון? הידיעה אם לאדם השני כבר יש חיית מחמד, ואם בעתיד, הוא מתכנן להחזיק אחת, מגלה עליו המון. עבור אנשים רבים, חיות מחמד הן כמו משפחה, ולכן חשוב להם לדעת שבן הזוג הפוטנציאלי שלהם מרגיש את אותה חמלה ורגשות כלפי בני זוגם הפרוותיים. ודמיינו את השיחות המעניינות והמהנות שזה יכול לעורר אם שניכם קשורים באותה מידה עם חיות המחמד שלכם ולא יכולים לחכות לעוד בעתיד.

4. האם אתה אוהב את העבודה שלך?

לא לכולם יש מזל מספיק לעשות עבודה שהם נלהבים ממנה לחלוטין. אם כי, כשמדובר בשאלות לשאול באפליקציית היכרויות, זו יכולה לעורר שיחות על התשוקות שלך ומה אתה עושה בנפרד כדי לרדוף אחריהן. גם אם אינך רודף אחריהם כעבודתך (עדיין!), עדיין יש תקווה בעתיד. זו בהחלט שאלה מצוינת כדי לראות אם תחומי העניין שלך בקריירה משלימים היטב.

5. מה הרושם הראשוני שלך מאנשים?

הם אומרים "רושם ראשוני הוא הרושם האחרון". השאלה הזו לא רק נותנת לך מושג מה אנשים אחרים חושבים על בן/בת הזוג העתידי האפשרי שלך, אלא גם נותנת לך מושג אם הם מספיק מודעים לעצמם כדי לתת לך תשובה לשאלה הזו. אתה יכול גם לשאול אותם מה חוג החברים שלהם חושב עליהם. תן להם לשמוע את הצד שלך בסיפור, זה יכול לעזור לשניכם ללמוד אחד על השני.

6. איך נראה סוף השבוע הטיפוסי שלך?

האם אתה מתכוון לבלות את סופי השבוע שלך במסיבות ולהשתכר?, להתעצל על הספה ולצפות בנטפליקס? או לחקור הרפתקה מטורפת באזור הסמוך? – תרצה לדעת! זו אחת השאלות הפשוטות אך המסקרנות לשאול באפליקציית היכרויות וזו שחושפת גם הרבה מהאישיות של האדם האחר, העדפותיו וכיצד הוא מעדיף להירגע אחרי שבוע ארוך. אולי הם יגידו משהו שאתה מתלהב ממנו באותה מידה והיית מוצא מישהו ליהנות מעניין משותף, בהינתן שהכל הולך כשורה!

7. איפה אתם מתכננים את הטיול הבא שלכם?

שאלה נורמלית הקשורה לתוכניות העתידיות הכלליות שלו מבלי להיות חטטנית או ישירה מדי. אפשר גם לשאול איפה היה הטיול האחרון ומהו מקום החלומות שלהם לבקר בו. אם אתה מסוג האנשים שרעיונות נסיעות משותפים חשובים להם מאוד (כי בוא נודה שזה לוקח זמן, כסף, ואין טעם אם לא תחזור בתחושת נינוחות), זה יעזור לך להבין אם אתה נמצאים במסלול הנכון. זה גם פותח את הדלתות לשיתוף סיפורים, לספר פחדים ולעשות בדיחות. בנוסף, עבור אלה עם סיפורים הרפתקניים, זה יכול להיות הזמן להשוויץ.

8. מתי הסתיימה מערכת היחסים האחרונה שלך?

ניצוץ שיחות על העבר יכול לגרום לך להתחבר ברמה עמוקה יותר. השאלות הכלליות שיש לשאול באפליקציית היכרויות יכולות להתחיל להרגיש מעט סטגנציה לאחר זמן מה. לזרוק שאלה רגשית וגם חשובה ששניכם תדעו תזרוק כדור עקום לשיחה כללית. 

כמו כן, אם מערכת היחסים האחרונה לא הסתיימה כל כך מזמן, זה נותן לך מושג לגבי הקצב הבא (אולי איתך) יעבור. עצה: לא לכולם נוח לדבר על הפרטים של אהוביהם הרשמיים בגלוי עם התאמה מקוונת. עדיף לגשת לנושא זה באמפתיה ומתוך כוונה ברורה.

9. מהם כמה פריטים ברשימת הדליים שלך?

לכל אחד יש רשימת דליים. כל אחד. זו כנראה אחת השאלות הטובות ביותר לשאול באפליקציית היכרויות מקוונת. אני מכיר מכר ששאל מישהו בטינדר מה היה ברשימת הדליים שלו והוא אמר לקפוץ דרך כפרים בשוויץ. המזל היה לטובתם ושנתיים לאחר מכן, שניהם טיילו בכפרים בשוויץ בירח הדבש שלהם. גם אם השידוך הזה הוא לא "באושר ועושר", ישנה אפשרות שזה יתחיל כמה שיחות מרתק ועניין או שניים לדבר עליהם.

10. מה המטרה שלך ל-5 השנים הבאות?

זו אולי נראית כמו שאלה שיש לשאול בראיון, אבל היא באמת חושפת טונות לגבי היכן אדם רואה את עצמו בעוד 5 שנים והאם אתה מתאים לחייו. נניח, למשל, השידוך שלך מתכנן להתחיל חיים במדינה אחרת או רוצה לשקול אפשרות, ואין לך שום תוכניות לעבור ואתה מרוצה מהמקום שבו אתה נמצא, זה יכול להיות שובר עסקה למי שמחפש מערכת יחסים ארוכת טווח. חוץ מזה, השאלה יכולה גם לחשוף הרבה במונחים של תוכניות הקריירה העתידיות שלהם, הצמיחה האישית, ומתי הם רוצים בסופו של דבר להתיישב (ע"ע להתחתן ולהביא ילדים).

שאלות מקוונות מצחיקות לשאול

1. אם היית בוחר להיות גיבור על, מי היית?

הוספת כמה שאלות מהנות לתמהיל מקלה על מצב הרוח וכולנו יודעים שההומור הוא דרך מצוינת להתחבר לכל אחד, שלא לדבר על שותף פוטנציאלי. כולם אוהבים את עולם הפנטזיה וגדלו כשהם צופים בגיבור העל האהוב עליהם. 

זה יכול להתחיל שיחה מאוד מעניינת במיוחד אם האדם שאתה מדבר איתו הוא מעריץ של Marvel/DC. מי יודע אולי אפילו תגלו גיבור על שאפילו לא היה לכם מושג לגביו! בנוסף, ערב סרטי פנטזיה לדייט ראשון הוא תמיד מיוחד. תלוי איך מתנהלת השיחה, אתה יכול לקבוע דייט ראשון מרתק עם השידוך הטוב הזה.

2. מה דעתך על אננס על פיצה?

מנה שנויה במחלוקת שאולי הרסה לחלק את הפיצה, והפכה את המנה האהובה האוניברסלית לטובה יותר עבור אחרים. זה בטוח לומר שאננס על פיצה חילק את העולם כמו שום נושא אחר. לא פלא שזו יכולה להיות שאלה מהנה במיוחד לשאול באפליקציית היכרויות. או שהם יאהבו את זה ואתם תתרגשו לנהל מערכת יחסים שבה שניכם יכולים לטרוף את פריט המזון. או שתרחיש שובר העסקות מתרחש (רק בצחוק) שבו אחד מכם אוהב את זה והשני לא. עם זאת, זה יכול לעורר שיחה טובה הקשורה להעדפות הקולינריות שלך ואולי, דייט רומנטי באופק.

3. שאל כמה שאלות "האם אתה מעדיף".

האם אתה מעדיף להיות עשיר בטירוף או מאוהב עמוקות? האם אתה מעדיף לדלג על פיצה או סקס למשך שנה? האם אתה מעדיף לקחת חופשה אחת שנמשכת 4 שבועות או 4 חופשות שנמשכות שבוע? האם אתה מעדיף להיות האדם הכי מצחיק בחדר או הכי אינטליגנטי? האפשרויות הן אינסופיות והשיחה יכולה לנווט לכיוון פלרטטני או כיף. 

אם יש דבר אחד שהשאלות האלה עושות, זה חושף את הטעמים, הנטייה, הערכים והאופי של אדם מבלי להיות פולשני מדי. בפעם הבאה שהשיחה נראית קצת מביכה, פשוט התחל את השרשורים האלה של "האם אתה מעדיף" שבהם כל אחד מכם יכול לשאול שאלות את השני לפי תור.

4. מה הדבר היחיד שכולם שונאים אבל אתה אוהב?

השאלה הזו היא שאלה מעניינת ואומרת לך מה מייחד את האדם הזה וגם חושפת את המוזרויות שלו. לגלות את הדבר היחיד שהוא אוהב והעולם לא גם יכול להגיד לך את עמדתם כלפי עניינים מסוימים, כישורי ההיגיון שלהם, ועד כמה הוא מקבל ביקורת, למקרה שאתה דעתן בכיוון אחר ממה שהם נוטים אליו. האדם האחר יכול גם להפנות את אור הזרקורים אליך, אז היו מוכנים להיפתח לאחר שתסיים לשאול.

שאלות פלרטטניות להיכרויות מקוונות

1. מה אתם מעדיפים: חיבוק או איפור איטי?

סקס והתקרבות הם חלק נורמלי מכל מערכת יחסים. בנוסף, התאמה במרחב הזה מגבירה את ההרמוניה גם בהיבטים אחרים של מערכות יחסים. אם אתה והאדם שאיתו שידכת מתרגשים היטב, ורוצים לתבל קצת את העניינים, קבוצה של שאלות פלרטטניות יכולה להיות לגמרי הדרך לחפור עמוק יותר לתוך ההתאמה ההדדית שלכם. 

הראשון יכול להיות פשוט כמו לשאול אותם אם הם מעדיפים פגישת חיבוק או סשן איפור איטי. יש אנשים שמעדיפים או תלוי בתרחיש. זה יהיה נחמד לדעת מה השידוך הסביר שלך חושב על השניים והאם העדפות האינטימיות שלך מתאימות.

 

2. מה הרעיון שלך לחופשה רומנטית מושלמת?

אם לשאול על נשיקה או משהו אינטימי יותר מרגיש מביך, הכירו את ההעדפות המיניות שלהם על ידי שאלו אותם איך נראה חופשה רומנטית מושלמת. בעתיד יתבררו דברים אם חופשה זוגית תיראה כמו לשבת על החוף או לצאת לסיור הרפתקני ברחובות באלי! בנוסף, זה גם יכול לפתוח הרבה על האישיות של מישהו וחוויות נסיעות קודמות, ולכן, להרחיב את השיחה. 

אמנם ייתכן שההגדרה של רומנטיקה לא מתאימה לאותם קריטריונים עבור שני אנשים, אך אנו מציעים לחפש את המאמצים שאדם משקיע כדי לענות על השאלה ולחשוף את הפרטים. הקדשת זמן להגיב היא הסימן מספר אחד שהאדם השני מעוניין בו ואכפת לו ממך.

3. מה מדליק אותך באישה/גבר?

שאלה פלרטטנית נוספת שכדאי לשאול באפליקציית היכרויות היא מה מדליק את האדם האחר לגבי המין השני. שאלה זו גם נותנת לך תובנה לגבי מה השותף הפוטנציאלי מחפש במערכות יחסים עתידיות. עבור כל אדם, מה שמדליק אותו יכול להשתנות מאוד. 

חלקם היו נכנסים לאווירה לאחר שיחה טובה ולבבית, אחרים מרגישים את מצב הרוח להתפנק לאחר יציאה לדייט רומנטי, בעוד שעבור אחרים, לראות את בן הזוג שלהם גורם להם להרגיש מיוחדים יכול לעשות את העבודה. למרות שהתשובה לשאלה זו לא בהכרח חייבת להתאים, היא בהחלט נותנת לך מושג טוב לגבי ההעדפות החושניות של האדם האחר.

שאלות עמוקות להיכרויות באינטרנט

1. מה החרטה הכי גדולה שלך בחיים?

על ידי שיתוף חרטות, חוויות מבישות, או אפילו רגעים מביכים, פותחים פינה לפגיעות בזוגיות וכולנו יודעים עד כמה הפגיעות לקשר כמעט עם כל אחד חיונית. בנוסף, זה נותן לך מושג אם האדם השני מוכן להיפתח. אם התשובה חיובית, סביר להניח שהם יראו בך שותף בעתיד הקרוב כי אף אחד לא נפתח ללקוח פוטנציאלי מקוון אם הוא לא רציני לגביו.

2. באיזה תרחיש, אם בכלל, אתה חושב שזה בסדר לשקר לבן הזוג שלך?

זו יכולה להיות שאלה קשה עבור אנשים מסוימים כי אף אחד לא רוצה לשמוע שזה בסדר לשקר לבן הזוג שלו, אבל האמת היא שבמקרים מסוימים זה בסדר! אלה כוללים משיכה מעורפלת למישהו, ספקות חולפים לגבי מערכת היחסים, קניית תיק סופר יקר כשאתה מנסה לחסוך וכו'. זו בהחלט יכולה להיות שאלה מעניינת לשאול כי האפשרויות הן רבות וזה יעזור לבנות כמה טיט-א-טייט מעניין ביניכם.

3. איך ניגשים למודעות עצמית ולצמיחה אישית?

ישנן סיבות רבות לכך שמודעות עצמית וצמיחה אישית חשובות בטיפוח מערכות יחסים טובות יותר. מכיוון שאתה מבלה הכי הרבה זמן עם בן / בת הזוג שלך, הכרחי שהקשר יפיק את המרב מהשיטות האלה. לכל אחד יש דרך אחרת לתרגל את פעולת המודעות העצמית ובכך לקדם צמיחה אישית. חלקם מעדיפים מדיטציה, אחרים מעדיפים רישום יומן, חלקם מסתמכים על רישום התגובות הרגשיות שלהם, אחרים מנסים לקבל משוב מחברים ובני משפחה מהימנים, ואחרים מעדיפים שילוב של 2 עד 4 פעילויות. 

בכל מקרה, השאלות האלה שיש לשאול באפליקציית היכרויות רק עוזרות לך לדעת שהאדם עושה מאמץ לשפר את עצמו כפרט ולוקח אחריות על ההתנהגויות והמעשים שלו. בטווח הארוך, זה ישפיע הרבה יותר ממה שאי פעם יכולת לדמיין.

 

דילוג לתוכן