אתרי הכרויות שוגר דדי מומלצים

אם אי פעם רצית למצוא שוגר דדי משלך ולקבל מתנות, טיולים ומזומן בתמורה לזמן ולחברה שלך? הגעת למקום הנכון. במדריך הזה אנחנו הולכים לפרט בדיוק איך והיכן למצוא שוגר דדי, מה מצופה מהשוגר דדי ומהשוגר בייבי, ונוסיף כמה טיפים שיהפכו את כל חווית הדייט עם השוגר דדי להרבה יותר חלקה ונעימה.

לאלו מכן, הנשים היפות, שלא ממש מכירות את העולם הזה, אל דאגה. נעבור על כל מה שאתן צריכות לדעת כדי להבין את תהליך ההיכרות, איך למצוא השוגר דדי הטובים ביותר עבורך, ואיך להשיג חוויה מדהימה ובטוחה.

השוואת אתרי הכרויות שוגר דדי

ladiesfrist
מומלץ
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.9
 • מיועד לאנשים המחפשים קשר רציני או קליל ולא מחייב 
 • אלגוריתם מפוקח ומשוכלל המאפשר סביבה בטוחה ונעימה
 • אתר הכרויות המעניק לנשים את האפשרות לעשות את הצעד הראשון
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.3
 • מעל כחצי מיליון משתמשים רשומים באתר
 • תמונות עוברות בדיקה ידנית של צוות האתר על מנת לוודא את אמיתות הפרופיל  
 • "משחק התאמות" המאפשר למצוא התאמות רלוונטיות בקלות
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.1
 • אתר להכרויות לחוויות מרגשות, סטוצים וקשרים לטווח קצר
 • צ׳אט לייב עם גולשים זמינים באתר 
 • משחק התאמות על פי תמונת פרופיל
אמינות

איך למצוא שוגר דדי: המדריך המלא

 לאלו מכן שכבר מכירות את עולם השוגר דדי ומוכנות לצאת לדייטים, ריכזנו רשימה של אתרי ההכרויות מומלצים המקוונים המובילים עבור שוגר דדי ושוגר בייבי. כפי שנתאר בהמשך מדריך זה, זוהי הדרך הטובה והקלה ביותר למצוא שוגר דדיס איכותיים איכותיות במהירות.

כל אחד מהאתרים הללו יהיה מקום מושלם עבורכן להתחיל בחיפוש שלכן. אלו האתרים הטובים והבולטים ביותר ברשת שבהם נמצאים הגברים הכי אמידים, מכובדים וסקסיים, שמחפשים שוגר בייביס כמוכן.

איך עובדת מערכת יחסים עם שוגר דדי?

קודם כל, עלינו לוודא שאת מבינה היטב מה כרוך ביחסים עם שוגר דדי. יש הרבה ספקולציות על כל התהליך. מה מצפים ממני? האם זה נחשב זנות? אני צריכה לשכב עם החבר'ה האלה? האם זה בטוח? מה החברים והמשפחה שלי יחשבו?

כל אלו שאלות מצוינות. נתחיל מהתחלה. שוגר דדי הוא אדם מבוגר עשיר המעניק מתנות לאישה צעירה בתמורה לחברתה. במילים אחרות, תבלי זמן ותחלקי חוויות עם גברים מבוגרים עשירים, ובתמורה, הם יתייחסו אליך כמו נסיכה.

זה סידור פשוט שלמעשה משקף איך הרבה מערכות יחסים נראות בימינו. מה ששונה בדייטים עם שוגר דדי זה שהעמימות מבוטלת. במקום להעמיד פנים ולרקוד סביב מה שאנחנו רוצות, סוג זה של הכרויות דוחף אתכם להיות פתוחים לגבי מה בדיוק אתם מחפשים. התוצאה הסופית היא מערכת יחסים הדדית בה שני הצדדים נהנים.

הגברים העשירים שרוצים את החברה של בחורות צעירות ויפות כמוך יוצאים שמחים. ואת שמחה כי את זוכה ליהנות מאורח חיים מפואר ויוקרתי שבדרך כלל לא היית יכולה ללא מאמץ.

זה מעלה שלוש שאלות חשובות:

מה שוגר בייבי צריכה לעשות?

את לא צריכה לעשות שום דבר שאת לא רוצה. לא משנה מה, אף פעם לא מצפים ממך, לא ידרשו או יכריחו אותך לעשות משהו שלא נוח לך איתו ושאת לא מעוניינת לעשות. אין חריג לכך. את חופשייה לעשות כל מה שאת רוצה עם השוגר דדי שלך.

הרעיון הוא כזה – את נותנת מהזמן שלך ומעניקה לשוגר דדי שלך חברה. זה אומר שאת עשויה למצוא קשר רגשי (וזה בסדר), כנראה שיהיה לך כיף, וסביר להניח שתזכו לחוות דברים שלעולם לא היית חווה אחרת.

בואי נדבר על כמה פרטים בסיסיים שיסייעו לך ליצור חווית דייט מוצלחת:

 • את צריכה לבלות עם השוגר דדי שלך.
 • את צריכה להתייחס לשוגר דדי שלך בכבוד.
 • את צריכה לוודא שהוא נהנה מהזמן שהוא מבלה איתך.
 • את צריכה לוודא שאת ברורה עם השוגר דדי שלך לגבי הציפיות, הרצונות והצרכים של שניכם.

אלו הדברים היחידים שנדרשים ממך לחווית דייט מוצלחת עם שוגר דדי. שימי לב שהדברים האלה אינם נדרשים ממך בהכרח לא משנה מה. זכרי, את לא נדרשת לעשות כלום שאת לא רוצה. אלה נדרשים רק אם את רוצה שהקשר יעבוד טוב וימשיך.

כל מה שמחוץ לרשימה הזו יעמוד לדיון בינך לבין האדם שאת יוצאת איתו. העצה שלנו היא להתקדם ככל האפשר עם השוגר דדיס הפוטנציאליים שלך.

האם אני חייבת לקיים יחסי מין עם השוגר דדי שלי?

התשובה היא שהכל תלוי בך, במה שאת רוצה, ובמה השוגר דדי שלך מחפש. רבים מהגברים שתפגשי בנישת ההכרויות הזו יחפשו מידה מסוימת של אינטימיות עם השוגר בייבי שלהם. עם זאת, הרבה פעמים זה לא קשור למין כפי שאת עשויה לחשוב.

הרבה מהגברים האלה מחפשים חוויה מסוג מערכת יחסים. הם לא רק רוצים את חברתך, אלא הם רוצים להרגיש רצויים, שאת רוצה לבלות איתם. אך יש גם הרבה גברים, שזה מגיע לידי ביטוי באמצעות סקס.

אם את מרגישה מחוברת לשוגר דדי שלך ובאמת רוצה לקיים איתו יחסי מין, לכי על זה! אין בזה שום דבר רע. אנחנו כנראה יכולים לנחש שזה יגרום להם לרצות להמשיך את הקשר למרות שזה לא אמור להיות המניע שלך. אם לא בא לך לקיים איתם יחסי מין, גם זה בסדר.

רק וודאי שהוא מודע לכך ושאת ברורה לגבי זה מהיום הראשון. הדבר הגרוע ביותר שאת יכולה לעשות בסוג כזה של יחסי היכרויות (או כל סוג אחר לצורך העניין) הוא להיות לא ברורה לגבי הכוונות שלך ולהוליך מישהו שולל.

מה אקבל מהשוגר דדי שלי?

לאיזה סוג של דברים את יכולה לצפות או לקבל? התשובה הקצרה היא שזה ישתנה מגבר לגבר והכל תלוי במשא ומתן שתנהלי עם השוגר דדי שלך. זו הסיבה שתקשורת היא כל כך חשובה לפני שאתם מתחילים את מערכת היחסים שלכם.

הרבה אתרים למציאת שוגר דדי עושים עבודה נהדרת על ידי פירוט מה תקבלי וכמה בהתאם לקטגוריות שונות. כשאת מחפשת גבר לדייט באתרים אלה, את יכולה לבחור את הקטגוריה הרצויה, וכך גם השוגר דדיס. לאחר מכן האתר מבצע עבורך התאמה עם גברים שתואמים את מה שאת מחפשת.

יש גם אפשרות להשאיר אופציה פתוחה למשא ומתן אם את לא בטוחה מה את מחפשת או אם זה תלוי מי הבחור שאת משוחחת איתו. בסופו של דבר, הכל יסתכם במי הבחור שאת יוצאת איתו ומה מסתדר לשניכם. 

בנוגע לסוגי הדברים שתוכלי לקבל, הנה רשימה של כמה מהדברים שראינו ששוגר דדיס עושים או נותנים לשוגר בייבי שלהם:

מתנות – בגדים, נעליים, ארנקים, תכשיטים, מכוניות, בתים (אנחנו לא צוחקים), חיות מחמד, יין, איפור

כסף – מזומן, מזומן, ועוד מזומן

תשלום חשבונות – שכר דירה, שירותים, כרטיסי אשראי, הלוואות לסטודנטים, חשבונות סלולרי

טיולים – חופשות, סיורים

ארוחות – מסעדות מפוארות

זו רק דוגמה לכמה מהדברים שראינו באתרי הכרויות. שוב, הכל מסתכם במשא ומתן שאת מנהלת עם הדייט הפוטנציאלי שלך.

אם תגרמי לו להיות מרוצה מחברתך, הוא ירצה לשמח אותך עם אורח החיים שאת רוצה ואינך יכולה להרשות לעצמך. השוגר דדיס האלה אוהבים לחלוק את ההצלחות שלהם עם אנשים שמוכנים להשקיע את הזמן כדי לשמח אותם.

טיפים למציאת שוגר דדי מהר יותר

בשלב זה, את כנראה נלהבת להתחיל ולנסות למצוא שוגר דדי לחלוק איתך את ההצלחות שלו. כדי לעזור לך, ריכזנו כמה טיפים כדי למצוא את האדם הזה מהר יותר. למרות שמהירות עשויה להיות חשובה, חשוב גם שתמצאי את הבחור הנכון.

אמנם קבלת מתנות ודברים בחינם זה מדהים, אבל זה מדהים רק אם זה לא בא על חשבון האושר שלך. טיפים אלה יעזרו להבטיח שתהיה לך חווית הכרויות מדהימה עם שוגר דדי הטוב ביותר עבורך תוך זמן קצר!

השתמשי באינטרנט

האינטרנט הוא דבר יפה במיוחד אם את מחפשת למצוא מישהו מיוחד. למצוא שוגר דדי בעולם האמיתי מבלי להשתמש באינטרנט זה בערך כמו לנסות למצוא מחט בערימת שחת מפלצתית.

למרבה הצער, אנחנו לא חיים בעולם שבו אנשים מוכנים להצהיר על כוונותיהם האמיתיות, אלא אם כן זה מגיע בצורה של אתרי הכרויות מקוונים.

הביני מה את רוצה

את צריכה לדעת מה את רוצה לפני שאת יוצאת לדרך. את צריכה לדעת מה מתאים לך לעשות, כמה זמן את מוכנה להתחייב ואיזה סוג של אורח חיים תרצי בתמורה למחויבות שלך. את צריכה לדעת אם מתאים לך לטייל עם השוגר דדי, אם את מעוניינת אולי באינטימיות איתו, ואיזה סוג של גברים את מחפשת.

זכרי, שוגר דדיס מגיעים בכל הצורות והגדלים. חלקם מבוגרים וחלקם צעירים יותר. חלקם נראים טוב, וחלקם מצטיינים בקטגוריית האישיות. חלקם נותנים יותר, וחלקם ירצו יותר בתמורה. קחי לך קצת זמן להבין מה את מחפשת. זה יגרום לכל התהליך לעבור הרבה יותר חלק מהיום הראשון.

הזהרי ממטרידנים ומטורפים

זה בכל זאת עולם הדייטים. בכל ערימה יש כמה תפוחים רקובים. את צריכה להשתמש באינטואיציה, באינטליגנציה ובחכמת הרחוב שלך כדי לוודא שלא תגיעי למצב מביך או מתפשר.

סמכי על תחושת הבטן שלך והקשיבי לכל עצה שאת מקבלת מחבריך. את התפוחים הרקובים אמור להיות די קל לזהות ממרחק של קילומטר כל עוד את לא מרשה לעצמך להסתנוור מהכסף או מהמתנות.

כאשר את מתחילה לקבל התאמות אישיות לדייטים פוטנציאלים, וודאי שאת נוקטת באמצעי בטיחות בסיסיים. ספרי לחברים לאן את הולכת ועם מי את הולכת. הודיעי להם מתי את צריכה לחזור.

תהיי ברורה לגבי הכוונות שלך

כמו שהדגשנו קודם, כשאת מתחילה מערכת יחסים חדשה עם שוגר דדי חדש, את צריכה להיות ברורה לגבי הכוונות שלך, את צריכה לתקשר. וודאי שהם יודעים ומבינים מה את מחפשת ועם מה את מרגישה בנוח. כל תמנעי טעויות ואי נעימויות.

בואי נצא לדרך

יש לך את כל הכלים עכשיו כדי להחליט אם דייט עם שוגר דדי הוא בשבילך או לא. לימדנו אותך איך מערכות היחסים עובדות, מה מצופה משני הצדדים, והכי חשוב איך את יכולה למצוא את השוגר דדי המתאים ביותר עבורך במהירות. אם את מוכנה לצאת לדרך, בדקי כמה מאתרי ההכרויות שהמלצנו עליהם כאן במאמר.

דילוג לתוכן