אתרי הכרויות מומלצים לבני 40 פלוס

גם בגיל 40 פלוס ניתן למצוא את האהבה מעבר לפינה, ברחוב, בפאב או דרך חברים של חברים, אבל לפעמים קל יותר ופחות מאיים לפגוש אנשים דרך אתרי הכרויות. יש נחמה בידיעה שהאנשים שנמצאים בפלטפורמות השונות להכרויות מחפשים קשר רומנטי כמוכם וששניכם באותה הסירה.

השוואת אתרים ואפליקציות מומלצות לגילאי ה-40 פלוס

zbeng -הכרויות זבנג
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.8
 • אתר הכרויות לאנשים המחפשים קשר קליל, אינטימי ולא מחייב
 • מפגשים מזדמנים ודיסקרטיים
 • מגוון רחב של משתמשות מכל הארץ
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.9
 • מיועד לאנשים המחפשים קשר רציני או קליל ולא מחייב 
 • אלגוריתם מפוקח ומשוכלל המאפשר סביבה בטוחה ונעימה
 • אתר הכרויות המעניק לנשים את האפשרות לעשות את הצעד הראשון
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.3
 • מעל כחצי מיליון משתמשים רשומים באתר
 • תמונות עוברות בדיקה ידנית של צוות האתר על מנת לוודא את אמיתות הפרופיל  
 • "משחק התאמות" המאפשר למצוא התאמות רלוונטיות בקלות
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.1
 • אתר להכרויות לחוויות מרגשות, סטוצים וקשרים לטווח קצר
 • צ׳אט לייב עם גולשים זמינים באתר 
 • משחק התאמות על פי תמונת פרופיל
אמינות
מומלץ
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 8.1
 • אתר הכרויות המיועד לגברים שנמשכים לגברים
 • סקרים מפורטים המסייעים במציאת התאמה עם גברים שחולקים את הערכים שלכם
 • מנוע חיפוש מתקדם המאפשר לסנן לפי מטרה, מראה חיצוני, תחומי עניין, ניידות ועוד.
אמינות
מומלץ
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 8.0
 • אתר הכרויות המיועד לאנשים בגילאי 50+
 • מנוע חיפוש מתקדם המאפשר סינון לפי מצב משפחתי, השכלה, ילדים, מגורים ועוד.
 • תמונות עוברות בדיקה ידנית של צוות האתר על מנת לוודא את אמיתות הפרופיל  
אמינות

להיות בעולם ההכרויות כשאתם בני 40 ומעלה יכול להרגיש לא נוח. בשונה מכשהייתם בשנות ה-20 או ה-30 לחייכם, אי אפשר להניח בגיל הזה שכולם רווקים או בפרק הראשון של חייהם, וזה יוצר תחושה כאילו כבר אין הרבה דגים בים, או שהשוק הולך ומצטמצם, אבל זה ממש לא מדוייק. נכון להיום, הסטטיסטיקה אומרת שמעל 50% מהזוגות הנשואים בישראל מתגרשים, כך שמאגר ההכרויות אינו קטן כפי שאתם עשויים לחשוב.

יש נטייה לחשוב שאנשים גרושים הם פרטנרים פחות טובים, שהם נושאים איזשהו מטען רגשי כבד ולא רצוי. זו תפיסה שגויוה ומוטעית – כמעט כולנו עברנו מערכות יחסים שלא צלחו, וחלקנו היינו במערכות יחסים ממש רציניות והיינו טוטאליים למערכת היחסים הזו, ובכל זאת היא הסתיימה. ההבדל בין רווקים בני 40 פלוס, לבין גרושים בני אותו גיל הוא שהרווקים לא עברו דרך החופה, אבל הרוב המוחלט מגיע עם ניסיון ועבר עשיר בעולם האהבה.

איך להתחיל לצאת שוב בגיל 40

כולם משתמשים באתרי הכרויות, בכל הגילאים, זה רגיל לחלוטין והעובדה שיש לכם חשבונות באתרים כאלה זה לא הופך אתכם לשונים חברתית בכלל.

כמו בכל התמודדות בחיים, להכיר את האדם הנכון עבורכם דורש זמן וסבלנות. הרבה מאוד מהאנשים שנמצאים באתרי ההיכרויות מעוניינים באינטראקציות מיניות ופחות במערכות יחסים רומנטיות מחייבות.

אנחנו לא יודעים מה אתם מעוניינים למצוא, אבל אם התשובה היא מערכת יחסים לטווח ארוך, אנחנו ממליצים לכם להיות ישירים ולציין את העובדה הזו כבר מההתחלה כדי לחסוך זמן ואנרגיה על אנשים לא רלוונטיים.

אתגרים שצפוי לחוות בעולם ההכרויות מעל גיל 40

אתגר שעלול להיות לבני 40+ בעולם ההכרויות הוא לאלו אשר פותחים פרק ב' בחייהם והם מגיעים לקשר הבא כאשר יש משפחה או ילדים בתמונה, ואז הזמינות שלהם לעולם הדייטים היא נמוכה יותר לעומת רווקים או גרושים ללא ילדים.

ואם גם לצד השני יש ילדים או משפחה בתמונה, זה הופך את הסיפור ללא פשוט ופחות נגיש. 

אתגר אחר יכול להיות אזור המגורים שלכם, שעשוי להוות יתרון אך גם עלול להוות קושי, והאמת היא שזה יכול להיות בין אם אתם גרים בפריפריה ובין אם אתם גרים במרכז ת"א.

מה הכוונה? מי שגר בפריפריה הוא מרוחק יותר ויהיה לו קשה יותר למצוא התאמות פוטנציאליות. ומי שגר במרכז ת"א אמנם מוקף יותר אנשים – משמע סבירות גבוהה יותר למצוא התאמות, אבל זה לא ממש מדוייק, משום שסצינת ההכרויות התל אביבית היא בדגש על הרפתקאות מיניות, התנסויות והחלפת פרטנרים לעתים קרובות, אז מי שמעוניין במערכת יחסים ארוכה עלול למצוא את עצמו די לבד בתוך כל ה"שפע" שהעיר מציעה.

לכן, בין אם אתם גרים בפריפריה ובין אם אתם גרים במרכז, אנחנו ממליצים לכם לא להתעקש לצמצם את החיפוש באתרי ההכרויות לאיזור המגורים שלכם בלבד, אלא להרחיב אותו על מנת להעלות את הסיכויים שלכם למצוא מישהו שמעוניין בקשר לטווח ארוך שמוצא חן בעיניכם.

והאתגר הכי גדול שבני 40+ ניצבים מולו כשזה מגיע לעולם ההכרויות הוא ההתמודדות שלכם מול עצמכם. בגיל הזה אנשים נוטים להאמין שאם עד עכשיו לא הגיע האחד או האחת שלהם אז אולי הם לא ראויים לאהבה.

אחרים מרגישים שנכשלו, משום שציפו שבגיל הזה הם יהיו במקום אחר מבחינת עולם האהבה שלהם והקמת המשפחה. אחרים מגיעים עם מטענים שהם סוחבים מהעבר או ממערכות יחסים שהיו בהן והסתיימו לא טוב.

או אנשים שעברו גירושים בעצמם ומרגישים שאם הם לא צלחו את אותה מערכת יחסים, אז הם לא יצליחו להחזיק מעמד בשום מערכת יחסים אחרת.

בשביל ליצור זוגיות טובה ונעימה צריך להגיע ממקום של אהבה ושלווה. קשה מאוד להתחיל מערכת יחסים חדשה ממקום נקי כשאנחנו סוחבים כתמים מהעבר.

כמובן שנסיבות החיים לפעמים אינן פשוטות ושהרבה מאיתנו חווינו הרבה מאוד תסכול וקושי במהלך חיינו, וקשה מאוד להשתחרר מזה כל דייט מחדש ולבוא "נקי" כל פעם, אבל אם אתם מעוניינים ביצירת מערכת יחסים נעימה ואוהבת זו האנרגיה שאתם צריכים להביא מהצד שלכם.

עם כמה שזה קשה ליישום, אולי יקל עליכם לשמור בראשכם את הידיעה שלא פגשתם את אותו דייט מעולם ואין סיבה להגיע עם דעות קדומות מבלי שניתן לצד השני הזדמנות להציג את עצמו כמו שצריך.

טיפים להצלחה בעולם ההכרויות לבני 40+

1.  אל תתעקשו על טיפוס מסוים – באתרי ההכרויות השונים אתם תמצאו אנשים מגוונים, ומנגנוני חיפוש שונים. אל תסננו יותר מידי, יכול להיות שעד עכשיו חיפשתם את סוג הבנאדם שלא באמת נכון בשבילכם, ולכן טרם נכנסתם למערכת היחסים האידיאלית עבורכם.

נסו להיפגש עם כמה שיותר סוגים של אנשים, ולגוון עד כמה שאתם מסוגלים. אולי אפילו תגלו דברים חדשים על עצמכם ותזכו להכיר את עצמם טוב יותר, גם לגבי מי הטיפוס הנכון עבורכם לצאת איתו.

2.  אתם בוודאי מכירים את האמרה של אלברט איינשטיין שאומרת שטירוף זה לעשות את אותו הדבר שוב ושוב ולצפות לתוצאה שונה. אנחנו ממליצים לכם לנתח את ההתנהלות העצמית שלכם ולנסות למצוא איזושהי התנהגות שחוזרת על עצמה מצדכם שמעכבת אתכם מלהגיע לתוצאה שאתם רוצים. נסו להבין איזו התנהגות קבועה קיימת אצלכם שלא משרתת אתכם, אם יש כזו, ועבדו על לשנות אותה.

3. אל תיתנו להיסטוריה להכתיב לכם את העתיד. נכון שעברתם את מה שעברתם, ובגיל שלכם אנחנו בטוחים שיש לכם כמה סיפורים מעניינים מאוד לספר לנו בהקשר הזה, אבל כל עוד אתם מעוניינים ליצור את העתיד, אסור לכם להסתכל יותר מידי על העבר.

צאו לדרך והירשמו לאתרים המומלצים להכרויות לבני 40+. צרו פרופיל ברמה גבוהה – הן בתמונות והן במידע שאתם רושמים על עצמכם. אל תהססו לפנות בצ'אט ולשלוח הודעות לאנשים שמוצאים חן בעיניכם, ואל תפסלו מראש, יכול להיות שתופתעו.

ההתרשמות מאדם במפגש פנים מול פנים תמיד תהיה טובה יותר מאשר דרך התמונות שפרסם על עצמו או דרך התכתבות איתו. לכן, אם אתם לא בטוחים אם הבנאדם שעומד מולכם מוצא חן בעיניכם או לא, פתחו את הראש וקבעו איתו לדייט, יכול להיות שתופתעו ותראו שהוא אכן ראוי עבורכם.

ניתוח

אנחנו מנתחים

הערכה

אנחנו מעריכים

מבקרים

אנחנו מבקרים

דילוג לתוכן