אומנות הפיתוי – טיפים וטריקים להצלחה עם נשים

כישורי פיתוי לא סתם נקראים אמנות, זו אמנות שדורשת רמה מסוימת של מיומנות כדי לשלוט בה.

בין אם אתם מחפשים להתחיל מערכת יחסים חדשה עם מישהו/י שמשך/ה את עיניכם או להצית מחדש את הניצוץ בקשר קיים, ישנם כמה מרכיבים מרכזיים חיוניים בתהליך, ושליטה בעקרונות הפיתוי יכולה לשפר מאוד את סיכויי ההצלחה שלכם.

במאמר זה, הבאנו לכם כמה טיפים וטריקים שבהם תוכלו להשתמש כדי לשפר את כישורי הפיתוי שלכם ולהיות אטרקטיביים יותר עבור המין השני.

אומנות הפיתוי - כיצד להצליח יותר עם נשים

רושם ראשוני


הרושם הראשוני הוא גורם מכריע באמנות הפיתוי. הוא נותן את הטון לכל האינטראקציה לאחר מכן ויכול להשפיע מאוד על התפיסה של האדם שנמצא מולכם עליכם. המראה שלכם יכול להביע הרבה על האישיות שלכם ועל רמת הביטחון העצמי שלכם.

כדי ליצור רושם ראשוני חיובי, הקפידו להתלבש היטב, לשמור על הרגלי טיפוח טובים וליצור קשר עין. בנוסף, חשוב לשדר ביטחון ורוגע בשפת הגוף שלכם. כך תוכלו ליצור תחושת נינוחות בשיחה ולגרום לצד השני להרגיש שאין לחץ.

בחנו את הקהל שלכם

צעד חשוב בתהליך הפיתוי כדי לדעת איך לגרום לבחורה לרדוף אחריך, הוא לבחון ולהבין מי האדם שאתם מנסים למשוך. זה מאפשר לכם להתאים את הגישה שכדאי לגשת אליו/אליה וליצור חיבור אמיתי.

קחו את הזמן לחקור את בחירות הלבוש, את תחומי העניין, הערכים והמטרות שלהם כדי לקבל הבנה עמוקה יותר של מי הם ומה הם מחפשים במערכת יחסים.

מידע זה יכול לעזור להנחות את האינטראקציות והשיחות שלכם, ולאפשר לכם ליצור איתם קשר משמעותי יותר. בנוסף, שימו לב לאישיות ולסגנון התקשורת שלהם, זה יכול לעזור לכם להתאים את ההתנהגות שלכם בהתאם ולשפר את סיכויי ההצלחה שלכם גם באתרי היכרויות.

שימו לב לרמזים לא מילוליים

תקשורת לא מילולית יכולה לספק לנו המון מידע והיא חיונית באמנות הפיתוי. כשמדובר בתקשורת לא מילולית, חשוב לא רק לשים לב לשפת הגוף שלכם, כגון יציבה, והבעות פנים, אלא גם להיות מודעים לתקשורת הלא מילולית של האדם שאתם מנסים למשוך.

על ידי התבוננות בשפת הגוף ובצורת הביטוי שלהם, אתם יכולים לקבל תובנות חשובות לגבי צורה החשיבה, הרגשות והמניעים שלהם. אם אתם מחפשים רק דרך איך לגרום לבחורה לשכב איתך יש מאמרים מנוספים בנושא.

לאחר מכן תוכלו להשתמש במידע הזה כדי להתאים את הגישה שלכם כאשר אתם פונים אליהם או כאשר אתם כבר בשיחה עם מישהו/י ולהבטיח שהמסר שלכם יתקבל בצורה מתאימה.

לדוגמה, אם אתם שמים לב שהאדם שאתם מנסים למשוך נוטה כלפיכם ויוצר קשר עין ישיר, זה עשוי להעיד על כך שהוא מעוניין ופתוח לאינטראקציה נוספת. מצד שני, אם הם נמנעים מקשר עין או משלבים את הזרועות, הדבר עשוי להעיד על אי נוחות או חוסר עניין.

רמזים הלא מילוליים יכולים לעזור לכם לנווט בשיחה ולהגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם בתהליך הפיתוי.

פנו אליהם בביטחון

ביטחון עצמי הוא אחת התכונות האטרקטיביות ביותר אצל אנשים, וזה גם אחד הגורמים החשובים ביותר בהצלחה עם נשים באמנות הפיתוי.

כאשר אתם ניגשים למישהו/י שאתם מעוניינים בו/ה, שדרו ביטחון (אך שימו לב לא עבור את הגבול). צרו קשר עין, חייכו ופנו אליהם בצורה חמימה וידידותית.

השתמשו במידע שאספתם בשלב ה״בחנו את הקהל״, והתחילו שיחה על ידי שאלות לגבי תחומי העניין והערכים שלהם למשל. הפגינו עניין אמיתי במה שיש להם לומר והקשיבו באופן פעיל לתגובותיהם.

מה לומר?

השאלה מה לומר היא כנראה הנפוצה ביותר כשזה מגיע לאומנות הפיתוי. עם זאת, האמת היא שזו לא השאלה הנכונה. על פי המחקרים, כשמדובר בשפת גוף, למילים יש הכי פחות משמעות.

מה שחשוב יותר ממה שאנחנו אומרים זה איך אנחנו אומרים את זה, והגישה שבה אנחנו ניגשים לשיחה.

במילים אחרות, אותו "משפט פתיחה" עשוי לחולל פלאים עבור אדם אחד, אך לא לעבוד כלל עבור אחר. אנו נוטים לחשוב שהמשפט הראשון שאנו מעלים הוא החשוב ביותר ושהוא יקבע את הצלחת השיחה.

בעוד המשפט הראשון הוא חלק מהרושם הראשוני, ברוב המקרים, אנו נותנים לו חשיבות רבה מדי. אז, במה עלינו להתמקד כאשר אנו רוצים לפנות למישהו? להיות אותנטיים.

אם נתחיל במשפטים שאנחנו לא מתחברים אליהם, הם לא יישמעו טוב.

העניקו מחמאה על משהו שמשך לכם את העין. במקום להשתמש במשפט גנרי כמו "את חמודה", נסו משהו ספציפי יותר כמו "אני אוהב את הסטייל שלך" או "החיוך שלך מדבק".

התחילו את השיחה במשפט ששובר את הקרח. נסו לשלב הומור ולגרום לצד השני לצחוק, זה בהחלט עוזר לנו להתחיל שיחות בצורה רגועה יותר.

הראו עניין אמיתי

גילוי עניין אמיתי באדם האחר הוא גורם חשוב נוסף באמנות הפיתוי. שאלו שאלות על חייהם, תחומי העניין שלהם והתשוקות שלהם. הדגימו את הבנתכם לגבי נקודת המבט שלהם.

כך תוכלו להבין באמת את הצרכים, והרצונות שלהם, וזה יכול להיות מידע שימושי מאוד בתהליך הפיתוי. זה יגרום להם להרגיש מוערכים ויגביר את רמת המשיכה שלהם כלפיכם.

כאשר אתם מראים שאתם מתעניינים במה שיש להם לומר, ולא רק באיך ליצור מתח מיני, אתם בונים קרבה עם האדם האחר וגורמים להם להרגיש שקשובים להם. 

תהיו עצמכם

אותנטיות זו אולי הנקודה החשובה ביותר. חשוב שתהיו עצמכם ותראו את האישיות האמיתית שלכם, במקום לנסות להיות מישהו שאתם לא. כך תוכלו לבנות קשר עם האדם שאתם מנסים למשוך שמבוסס על כבוד הדדי ואמון.

חיבור מסוג זה הוא הרבה יותר משמעותי ויש לו סיכוי גדול יותר להוביל לקשר מוצלח. בנוסף, כשאתם עצמכם, אתם מסוגלים למשוך את האדם הנכון לחייכם, מישהו שמעריך את מי שאתם באמת.

חשוב לזכור שהניסיון להיות מישהו שאתם לא, יכול לרוב להוביל לתקוות שווא ואכזבה. כאשר אתם שמים את עצמכם על השולחן, בלי מסכות, אתם יכולים ליצור קשר רגשי טוב יותר.

שתפו סיפורים אישיים, בדיחות או רגעים המעוררים תגובה רגשית כדי לבנות אמון ולהפגין את הפגיעות שלכם. זה יעזור להעמיק את הקשר הרגשי ולקרב ביניכם.

דילוג לתוכן