דייטבוק – סקירה מלאה

detabook

קהל יעד: אנשים המחפשים אהבה, זוגיות ארוכת טווח וקשר רציני

אתר ההיכרויות דייטבוק הוא אתר ותיק הפונה לגברים ונשים המעוניינים למצוא קשר רציני וזוגיות ממושכת. 

באופן כללי, חווית השימוש פשוטה וברורה. עוד לפני ההרשמה, תוכלו לצפות בפרופילים של משתמשים מחוברים, משתמשים חדשים באתר, והצעות של משתמשים לדייטים. ההרשמה לאתר מהירה וחינמית. על מנת להתחיל לתקשר עם משתמשים אחרים תצטרכו לבצע אימות טלפוני על ידי קוד ביטחון שתקבלו ב-SMS לנייד מהאתר. זהו כמובן הליך פשוט שצוות דורש על מנת למנוע הונאות ומציין כי אין לו קשר לאנונימיות החשבון שלכם.

באפשרותכם להירשם באופן דיסקרטי, ולפתוח את האפשרות לשתף תמונות ולהתכתב בצ׳אט וידאו עבור משתמשים ספציפיים. כמו כן, קיימת אפשרות להוסיף פרטי התקשרות אשר לא יוצגו באתר אבל תוכלו לאפשר גישה למשתמשים ספציפיים לצפות בהם.

ביקורת אתר היכרויות דייטבוק - יתרונות מול חסרונות, פיצ'רים מיוחדים ועוד

באתר תוכלו למצוא אלפים רבים של משתמשים, ובכל יום מתחברים אלפי משתמשים לאתר. פרופיל המשתמש מורכב משלוש קטגוריות: קצת עליי, מה מעניין אותי, ומה עושה לי את זה. על מנת להקל על מילוי תוכן הפרופיל, האתר העניק אפשרות לבחירת מילים מתוך מאגר מילים כך שמשתמשים יכולים לסמן מילים שהם מרגישים שמתארות אותם על פי שלוש הקטגוריות. משתמשים גם יכולים להוסיף מידע על עצמם במילים שלהם.

מבדיקה שעשינו, נראה שרוב המשתמשים באתר דייטבוק מעדיפים להיעזר במאגר המילים המוכנות מאשר לכתוב על עצמם במילים שלהם, אבל מגוון האפשרויות הוא רב מאוד וכנראה שהמשתמשים מרגישים שזה מתאר אותם במידה מספקת. אתם בעצם יכולים להשתמש בעובדה זו כיתרון. אנשים שכן רושמים על עצמם בפרופיל ומוסיפים תוכן מעניין נוסף למעשה יבלטו יותר באתר. סביר להניח שאנשים יתעכבו יותר על הפרופיל שלכם.

פיצ׳רים מיוחדים:

יתרונות מול חסרונות

יתרונות

חסרונות

העקרונות המובילים של דייטבוק:

יש לציין כי התאכזבנו מעט ממאגר המילים שהאתר מספק. תחת קטגורית ״מה מעניין אותי בחיים״ למשל, תוכלו למצוא מילים כלליות מאוד כמו ״שוקולד״, ״רשתות חברתיות״ ו״נטפליקס״ שאינם בהכרח מייצגים את מה שמעניין הרבה מהפרופילים שבחרו לסמן את האופציות הללו אבל מפאת מאגר המילים המצומצם וחוסר האפשרות לכתוב טקסט חופשי, נאלצו לבחור במילים רנדומליות רק כדי למלא את הפרופיל שלהם. 

עוד בפרופילי המשתמשים תוכלו למצוא מספר צפיות, כמות האנשים שהוסיפו אותו למועדפים וגם דירוג פרופיל אשר מטרתו לתת אינדיקציה על רמת האמינות של המשתמש ולמנוע הונאות. על פי צוות האתר, הדירוג נקבע על פי פרמטרים שונים אשר את רובם הם אינם חושפים, אך הם מציינים כי חלק מהגורמים המשפיעים על המספר הזה הוא ביצוע אימות של הדוא״ל שלכם, ביצוע אימות בסמס וכן גם רכישת מנוי.

מנגנון החיפוש באתר מספק סינון בסיסי על פי מראה חיצוני, תחומי עניין, גיל ואזור מגורים. אנו מוצאים זאת כחיסרון מכיוון שבפועל יוצגו הרבה יותר פרופילים בתוצאות החיפוש ותאלצו לעבור על פני דפים רבים עם משתמשים שלא בהכרח רלוונטים (גם אם הם עונים על קריטריון כללי שסימנתם בסינון).

בנוסף, בתחתית האתר קיים אזור עם מאמרים שימושיים בנושאים שונים הקשורים לעולם ההיכרויות אשר יעניקו לכם טיפים להעלאת סיכויי ההצלחה שלכם בכל הקשור להיכרויות אונליין, טיפים לדייט מוצלח ויצירת חיבור, רעיונות לנושאי שיחה ועוד.

נכון שההרשמה לאתר היא חינמית, אך קיימת אפשרות לרכישת מנוי, לאנשים המעוניינים לקחת את מסע ההיכרויות שלהם באתר צעד אחד קדימה. מנוי באתר ההיכרויות דייטבוק מאפשר לכם גישה לתכונות בסיסיות כמו שליחת הודעות חופשית ללא הגבלה, וגם מתקדמות יותר כמו קיום שיחות וידאו עם משתמשים, חשיפה גדולה יותר באתר, פתיחת אפשרות ה׳הצעות לעכשיו׳ אשר מציגה הצעות למפגש/שיחה ממשתמשים מחוברים ועוד.

אפשרות המנוי בתשלום ככל הנראה מספקת איזשהו מדד לרצינות ואיכות משתמשים גבוהה יותר. זהו מעין מסנן נוסף של האתר אשר מסייע במניעת פרופילים מזוייפים ומציג את האנשים שהשקיעו סכום סמלי על מנת ליהנות מחווית שימוש מלאה באתר ואשר מחוייבים לתהליך מציאת האהבה שלהם.

קיימים 3 מסלולי תשלום למנוי:

99₪ לחודש – עבור חודש יחיד

79₪ לחודש – בהתחייבות ל-3 חודשים

59₪ לחודש – בהתחייבות למנוי שנתי (המסלול הכי משתלם)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן