עומדים לצאת לדייט מספר שני? הנה כמה טיפים לדייט שני שאושר על ידי מומחה

יש לקוות שהדייט השני שלך מרגיש פחות מלחיץ מהראשון: כבר נפגשתם באופן אישי, וביססתם רמת נוחות מסוימת. אין יותר לחץ לעשות רושם ראשוני טוב. ובכל זאת, אתה רוצה להתבסס על המומנטום של תאריך מספר אחת – וכמובן, ליהנות ולראות אם באמת יש שם קשר! כאן, מומחים חולקים את הטיפים שלהם כדי לוודא שתאריך מספר שתיים יעבור בצורה חלקה.

שמור על הדייט השני שלך פעיל, אבל אל תאבד את המבנה

להיפגש לקפה או למשקה הוא רעיון טוב לדייט ראשון מכיוון שהוא מובנה: יש את ההתחלה הייעודית (הזמנת לאטה) והסיום (לסיים אותו). תאריכים מסוג זה מספקים גם יציאה קלה אם אתה לא מוציא אותו. עם זאת, הטריק לדייט שני, מסביר מטפל, הוא להשתחרר מהאווירה הדומה לראיונות שנוצרת לפעמים כשאנחנו יושבים מול שולחן מול מישהו חדש.

זה נהדר לקבל הזדמנות לראות איך הדייט שלך מתקשר עם אנשים מלבד הבריסטה שלך, אומר רייט, וממליץ על דייט שני פעיל יותר כמו ללכת לגן בוטני, למוזיאון, ליקב, לערב טריוויה או לטיול. אל תפחד לתת לדייט השני שלך כמה פרמטרים על ידי אמירת משהו כמו, "אני פנוי מ-13:00 לטיול בפארק, מה איתך?"

היכנס לסקרנות כדי להניע את השיחה

עד שהגעת לדייט מספר שתיים, כנראה שמיצית הרבה מהשאלות הסטנדרטיות ההיכרות. במקום לנסות להרוס את המוח שלך אם כבר שאלת את הדייט שלך כמה אחים יש להם או לא, רייט ממליץ להישען על מה שאתה באמת סקרן לגביו. לדוגמה, אם אתה מעוניין ביחסים שלהם עם הוריהם, שאל אותם כיצד הם חוגגים חגים במשפחתם. אתה יכול גם לנווט את השיחה על ידי קפיצה עם מה שאתה רוצה שידעו עליך. אל תחכה שהם ישאלו; אם אתה באמת נלהב להתנדב עם קבוצות עזרה הדדית בשכונה שלך, ספר להם – ואז הפוך את זה לשאלה על הגורמים שאכפת להם מהם.

אולי בדייט הראשון שוחחת על איזה סוג של מערכות יחסים שניכם מחפשים. כעת, אולי תשקול לשאול את הדייט שלך אם הם אי פעם רצו לגור במקום אחר, או באיזו עיר הם עשויים לרצות להתיישב. שיחות על מטרות ותוכניות חיים עשויות להרגיש טבעיות יותר בדייט שני, ויכולות לעזור לקבוע אם זה מישהו שאתה רוצה להמשיך לראות או לא.

הישען אל כל שתיקות מביכות

באותה מידה, תאריך מספר שתיים עשוי לכלול עוד הפוגות בזמן שאתה מטריף את המוח שלך ותוהה אם דיברת על הסרט האהוב עליך בפעם הראשונה שנפגשת. למרות שזה מפתה לנסות ולמלא כל פער בשיחה, אתה יכול לחתוך לעצמך קצת על ידי הכרה מוחלטת בהם. נסה לעשות בדיחה על כמה אתה אוהב שתיקות מביכות.

דרך נוספת להילחם בהפוגה בשיחה היא לבוא מוכן עם שאלה אחת מחוץ לשדה השמאלי שאתה בטוח שלא עלתה כבר, כמו, "מה הייתה החופשה המשפחתית האהובה עליך בתור ילד?" עצם הידיעה שיש לך את זה כגיבוי יכולה לעזור להקל על העצבים שאתה עשוי להרגיש.

אל תפחדו לדבר על אינטימיות פיזית, אבל התעלמו מהציפיות

סביר להניח שהאינטימיות תעלה בדייט שני מכיוון שאתם מרגישים יותר נוח אחד עם השני. אבל ללא קשר למידת הפיזי שאתה מקווה לקבל, אנו ממליצים לפתוח דיאלוג על הסכמה בכל שלב בדרך. אתה יכול לוודא שכולם נמצאים על הסיפון על ידי שאלת דברים כמו אם נוח להם להחזיק ידיים לפני שאתה עושה זאת, או אם הם בסדר להידחק לאותו צד של תא. בקשה ישירה להסכמה בנסיבות אלה עשויה להיראות מעט נדושה, אבל זה באמת מועיל כדי להקל על אמון אחד עם השני, וזה מראה שאכפת לך מהנוחות של הדייט שלך.

אתה צריך לעסוק בכל פעילויות שבהן אתה משתתף, ולהשליך הצידה לוחות זמנים לגבי סוג האינטימיות שאמור להתרחש בכל תאריך נתון, כי זה פשוט לא משנה בטווח הארוך.

זה בסדר להיות קצת יותר פגיע

אוברסטריט מסבירה שבדייט ראשון אנחנו מרבים להציג את הגרסאות המלוטשות ביותר של עצמנו. ולמרות שאין בזה שום דבר רע, עד תאריך שני, אולי תרצה להתחיל להראות קצת יותר מהאני היומיומי שלך. אולי זה פשוט כמו ללבוש תלבושת נינוחה יותר. זה יכול גם אומר להוריד קצת את הפילטר; אתה יכול להתחיל בכך שלא להתגבר על חילוקי דעות שעולה בשיחה, ובמקום זאת לשתף את נקודת המבט שלך ולקיים דיון אמיתי.

פתיחת הדלת יכולה לגרום לך להרגיש פגיע, ואם זה המקרה שלך, אתה צריך להגיד לעצמך, 'אני רק אהיה אני. ואני מעדיף לדעת במוקדם מאשר במאוחר אם הם לא יכולים להתמודד עם זה שאני 100 אחוז אני עצמי. לא היית רוצה שהם יעשו את אותו הדבר בשבילך? אתה מצפה מהם להיות עצמם ולא לנסות להתנהג כמו מישהו שהם לא. אתה חייב להם לעשות את אותו הדבר.

החלק המרגש ביותר בדייט שני הוא ששניכם חיבבתם אחד את השני מספיק בפעם הראשונה שהגעתם לנקודה הזו. כל מה שאתה עושה עד כה עובד, אז הירגע ותהנה מזה!

 

דילוג לתוכן