אתרי הכרויות סקס (סטוצים) דיסקרטיים מומלצים

בואו נודה בזה, לפעמים אנשים רוצים סקס ללא רגשות או מערכת יחסים שמעורבת בכך, וזו הסיבה שהם מצטרפים לאתרי הכרויות סקס. זה תמיד היה חלק טבעי מהחיים, רק שהיום האינטרנט גרם לזה להיות פשוט יותר מתמיד. שלא כמו בר או מועדון, אתרי היכרויות חיוביים למין תמיד פתוחים ומלאים ברווקים ורווקות פעילים מינית. המקומות האלה הפכו פופולריים יותר ויותר עבור גברים ונשים שמחפשים לבלות בכיף.

כדי להקל מעט על החיפוש שלכם אחרי שותפ/ה, צוות המומחים שלנו יצר עבורכם רשימה של אתרי ההיכרויות סקס הטובים ביותר, כך שלא תצטרכו לבזבז את זמנכם על מתחזים והתאמות לא רלוונטיות.

השוואת אתרי הכרויות סקס

הכי טוב למטרת סקס

zbeng -הכרויות זבנג
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.9
 • הרשמה חינם!
 • מציאת התאמה במהירות ובפחות מ-24 שעות.
 • אתר היכרויות לאנשים המחפשים קשר קליל, אינטימי ולא מחייב
 • מפגשים מזדמנים ודיסקרטיים
 • מגוון רחב של משתמשות מכל הארץ
אמינות

הכי טוב לקשר דיסקרטי

מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.8
 • אתר להכרויות לחוויות מרגשות, סטוצים וקשרים לטווח קצר
 • צ׳אט לייב עם גולשים זמינים באתר 
 • משחק התאמות על פי תמונת פרופיל
אמינות

הכי טוב לקשר קליל

מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.2
 • הרשמה חינם!
 • אתר היכרויות לכל מטרה וסוג של קשר
 • אפשרות להוספת וידאו ופתיח קולי בפרופיל שיאפשרו לכם להציג את עצמכם
 • מנגנון פיקוח של אמיתות המשתמשים על מנת להבטיח אמינות ורצינות  
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.3
 • ממשק משתמש ידידותי ופשוט
 • אפשרות לראות אנשים שזמינים בסביבתכם
 • לשונית הצעות דייטים/שיחות ממשתמשים מחוברים
אמינות
מומלץ למציאת קשר רציני או קליל
 • מיועד לנשים וגברים המחפשים קשר רציני או קליל ולא מחייב
 • סינון מעמיק המיועד לשמור על איכות הקבוצה.
 • קבוצה מאובטחת ודיסקרטית.
 • כבוד הדדי מעל הכל.
 • הגרלת מנויים פירמיום לאתרי היכרויות פופולרים.
אמינות

טיפים למציאת אתר היכרויות הסקס המתאים עבורכם

אז מה בעצם הופך אפליקציית הכרויות סקס לאיכותית?

חשוב מאוד עבור כל משתמש פוטנציאלי לדעת מה דרוש בשביל להשיג את מה שאתם רוצים לפני יצירת פרופיל באפליקציית היכרויות מזדמנת. אתם יכולים לדלג על יצירת הפרופיל המעמיק ומילוי השאלון שאתרים בדרך כלל דורשים אם כל מה שאתם רוצים זה למצוא  סקס.

הרשמה לאתרי הכרויות סקס לגיטימיים כמו הרשימה שהבאנו כאן היא הדרך האמינה ביותר להימנע ממתחזים המחפשים ליצור קשרים ומערכות יחסים. בנוסף, הסיכוי שלכם לפגוש מישהו מיוחד באפליקציות ואתרי הכרויות מומלצים הפופולריות ביותר יהיה טוב יותר בגלל המספר העצום של אנשים שמשתמשים בהן.

זה תמיד יתרון שיש יותר מחזרים פוטנציאליים לבחירה. שימו לב לתחומי העניין וההעדפות המיוחדות שלכם, ובחרו אתרי היכרויות סקס המעודדים תקשורת פתוחה לגבי הצרכים וההעדפות. תחת ההעדפות, אתם יכולים להגדיר אם אתם מחפשים "קשר מזדמן" או "סקס". אתר היכרויות לסקס צריך לאפשר לכם ליצור קשר עם המשתמשים האחרים במהירות על ידי הפיכת פרטי הקשר שלהם לנגישים בקלות.

כיצד יוזמים חיבור באתרי היכרויות כאלה?

זה עשוי להיות קשה ליזום מפגש מיני באמצעות פלטפורמות היכרויות מקוונות מסורתיות. להתחיל עם מישהו/י זו הדרך היחידה לגלות אם מגלים בכם עניין. אתם יכולים לבדוק את השטח מבחינה מינית על ידי מחמאה צנועה לאדם שאתם שולחים לו הודעות.

גם אם הם טוענים שהם "פתוחים לכל דבר" בפרופיל ההיכרויות שלהם, זה לא אומר שהם יאהבו את המחמאה שלכם או את פרופיל ההיכרויות המקוון שלכם, זה קורה וזה בסדר.

אל תתייאשו! ישנן הזדמנויות רבות לנסות שוב ולשפר את כישוריכם בהפיכת פנטזיות מיניות למציאות באתרי היכרויות מזדמנים ובאפליקציות. אתם יכולים לאמוד את העניין של בן הזוג הפוטנציאלי שלכם במפגש מזדמן אפילו באתר הכרויות סקס חינמי על ידי ניתוב השיחה הראשונית למקום חיובי בכך שתהיו כנים לגבי מה שאתם רוצים.

למרות שעליכם להיות כנים, אתם לא צריכים להיות בוטים או גסים בדרך ההתנסחות שלכם. כמו כן, אל תיפגשו באופן פרטי עם מישהו שאתם לא מכירים עדיין. וודאו תמיד שהדייט הראשון מתרחש במקום ציבורי, וחכו עד שתוכלו לסמוך על מישהו לפני שאתם מזמינים אותו למכונית שלכם, שלא לדבר על הבית שלכם.

 1. היו בררנים לגבי האפליקציות שאתם מורידים: כשזה מגיע למציאת בן/בת זוג, היכרויות מקוונות אינן כמו משחקי קבלת החלטות אחרים שבהם אתם יכולים לבדוק את כל האפשרויות שלכם לפני שאתם לוקחים החלטה. יש אפליקציות שנוצרו כדי להפגיש אנשים עם תחומי עניין ספציפיים, כמו הכרויות לדתיים, הכרויות גייז או מאפיינים אחרים. עיינו ברשימה שלנו ובחרו אפליקציות לפי "העדפת הפרטנר האידיאלי" שלכם.

ב. היו כנים: יש סיכוי גבוה יותר שאנשים יתאהבו במישהו שחולק את הערכים וסגנון החיים שלהם כמו הרכב המשפחה, העדפות חיות מחמד, אמונות דתיות ונטייה מינית. אם תהיו כנים ופתוחים לגבי מי אתם ומה אתם רוצים, סביר להניח שכך תדעו לזהות את הפרטנר/ית המתאימ/ה כשתפגשו ותדברו עם מישהו שאיתו/ה דברים יכולים לעבוד.

 1. תמונת פרופיל: בחרו תמונה שמציגה את התכונות שאתם רוצים שאחרים יראו. תמונות צריכות להיות תיאור אמיתי של האני הפיזי שלכם, אבל אתם צריכים גם לאהוב אותן. הרושם הראשוני של אדם מכם יכול להיות מושפע מאוד מהתמונות שלכם, גם אם הוא מעולם לא ראה אתכם באופן אישי.
 1. גשו ישר לעניין: אל תבזבזו זמן בהסחות דעת, וודאו שאתם מדגישים את הנקודות הייחודיות שלכם בפרופיל שלכם. אף אחד לא יקרא פרופיל ארוך שלא לצורך. שלבו כמה מהתכונות שלכם כמו גם את העדפותיכם לשותף/ה בהתחלה. באופן כללי, אנשים מוקסמים יותר מדמויות מסקרנות. זכרו, לעולם אל תהיו גסי רוח עם משתמשים אחרים.
 1. שמרו על ראש פתוח: אל תבטלו מישהו בגלל שהוא משתתף או לא משתתף בפעילות שאתם לא עושים או לא אוהבים. היו קשובים ככל האפשר לאפשרות שאולי תלמדו משהו חדש ממישהו שאתם פוגשים באינטרנט.
 1. נסו לשמור על שיחות (יחסית) קצרות וספציפיות: אי אפשר ללמוד הכל על אדם או מערכת יחסים באמצעות תקשורת דיגיטלית. אתם יכולים לשאול שאלות לגבי פרטים ספציפיים בפרופיל של אדם, כגון תחומי עניין והעדפות. לדברי מומחים, על המשתמשים להגביל את השיחות באינטרנט ללא יותר מ-14 ימים לפני פגישה.
 1. תהנו: השימוש באפליקציית היכרויות צריך להיות קליל. לא צריך להיות מעורב מאבק. אם זה הופך להיות מייגע, אתם לא נהנים, או שאתם מרגישים נורא עם עצמכם, תפסיקו עם מה שאתם עושים ועשו משהו אחר.

היתרונות של אתרי הכרויות סקס

 1. מציאת אנשים עם תחומי עניין דומים

  שוק ההיכרויות המקוון יקרוס ללא אתרי היכרויות סקס לגיטימיים. אנשים רבים מעדיפים קינקיות על צורות קונבנציונליות יותר של ביטוי מיני וכמו כן פנטזיות סקס כמו סאדו. זה עשוי להיות מאתגר למצוא העדפות מיניות במועדונים, בברים או בכל מקום אחר. אפליקציות היכרויות לסקס מספקות מרחב מסביר פנים ובטוח לאנשים שמעדיפים שותף ספציפי לסקס כדי להביע את רצונותיהם.

  התפרקות קלה

  אנשים יכולים לקבל הפסקה מהמונוטוניות של חיי היומיום בסטוצים. לדוגמה, נשים המחפשות פרטנרים מיניים אינן צריכות לדאוג שהקולות השמרנים יותר של החברה יגרמו להן להתבייש. אנשים שמתקשים להכיר אנשים חדשים בברים או במסגרות ציבוריות אחרות ימצאו מקלט באתרי היכרויות סקס לגיטימיים. עם כל כך הרבה נוכלויות בעולם כיום, אתרים אלה מספקים אלטרנטיבה בטוחה יותר למציאת שותף לסקס. כמו אתרי הכרויות סוינגרס

  אתרי היכרויות סקס חינמיים לעומת בתשלום

  האינטרנט עזר לאינספור גברים ונשים למצוא שותפים לסקס. דייטים מקוונים שואפים לבחור את אפליקציית ההיכרויות הטובה ביותר בהתחשב בתכונות והבחירות הזמינות. בעת בחירת אתר הכרויות יש לקחת בחשבון גם את נושא העלות. יש אנשים שיעדיפו לא להוציא כסף על היכרויות מקוונות ובמקום זאת להצטרף לאתר חינמי. אחרים, לעומת זאת, מוכנים לשלם כדי להבטיח את האבטחה והיעילות שלהם.

  חשוב לציין שגם אתר הכרויות סקס בתשלום וגם כזה בחינם יכולים להיות יעילים. הדיוק והספציפיות של האתרים האלה הם שקריטיים. בואו נפרט את ההבדלים בין אתרי היכרויות בתשלום לאתרי היכרויות בחינם.

  אתרי היכרויות סקס חינמיים

  אתם יכולים למצוא אתר היכרויות בחינם עם חדרי צ'אט, לוחות הודעות ותכונות חברתיות אחרות. אולי יהיה לכם מזל ותפגשו בחורה יפה או גבר חתיך. איכות הקהל, לעומת זאת, בדרך כלל נמוכה בכל אתר היכרויות חינמי. גם אם האתר אמין, סביר להניח שתתקלו ברמאים ו"מוזרים" רבים. היזהרו מפלטפורמות הונאה העלולות לחשוף את המחשב שלכם לסיכוני אבטחה, ואשר אינן מגנות על האנונימיות שלכם בזמן שאתם מחוברים.

  אתרי היכרויות סקס בתשלום

  אפילו לאתרי היכרויות בתשלום יש גרסאות חינמיות, כלומר, כמה תכונות שהן בחינם לשימוש. ההרשמה ויצירת הפרופיל הם בדרך כלל בחינם באתרי היכרויות בתשלום. יתרה מכך, השירותים הנחוצים ביותר כוללים בדרך כלל כמה אמצעי תקשורת חינמיים שיכולים להספיק למטרות בדיקה. כשאתם נרשמים לשירות היכרויות סקס, אתם מקבלים גישה לכל מה שיש לשירות להציע. זכרו שאתרי היכרויות רבים בתשלום מפרסמים את עצמם כאתרים חינמיים.

  מומלץ לברר מה אתם באמת מקבלים בגרסה החינמית של האתרים הללו ולאילו תכונות אתם יכולים לקבל גישה לאחר רכישת תוכנית מנוי בכל אתר, כך תוכלו בקלות למצוא את האתר המתאים עבורכם. לאתרי היכרויות סקס הטובים ביותר יש בדרך כלל מגוון אפשרויות למנוי בנקודות מחיר ומשכי זמן שונים, כמו גם תקופת ניסיון חינם, קופונים להנחה ודילים אחרים כדי להבטיח שהשירותים שלהם יהיה נגישים עבור כל סוגי המשתמשים הפוטנציאליים.

סיכום

השימוש באפליקציות ואתרי אינטרנט להיכרויות סקס זו דרך נפלאה לפגוש אנשים שחולקים העדפות וצרכים כמו שלכם, כגון מפגשים מיניים מזדמנים ללילה אחד. תוכלו לקבל גישה למגוון רחב של שותפים פוטנציאליים וסיכוי טוב יותר לפגוש בן/בת זוג כדי לחלוק את החלומות הפרועים ביותר שלכם.

מכיוון שיש מגוון כה רחב של אפשרויות לבחירה, זה יכול להיות לא פשוט להחליט איזו אפליקציית היכרויות היא הטובה ביותר עבורכם. השתמשו במאמר זה ובדקו את התכונות של כל אתר על מנת להבין איזה מהשירותים הוא המתאים ביותר על מנת לענות על הצרכים האישיים שלכם. בהצלחה!

ניתוח

אנחנו מנתחים

הערכה

אנחנו מעריכים

מבקרים

אנחנו מבקרים

דילוג לתוכן