סימנים של מזלות – מי מתאים לכם?

זה לא פשוט לפתח שיחה עם בחור כשאת לא יודעת עליו הרבה. גם לטובים ביותר קורה שהשיחה מתחילה לקרטע אחרי שלב ההצגה העצמית, ובלב רועד נאבקים למצוא את המילים. עבור הביישניות בינינו זה יכול להיות מצב מביך אבל אל דאגה! הכנו בשבילך רשימה של נושאי שיחה שאפשר פשוט לפתח כמעט בכל סיטואציה כך שתוכלי לשבור את הקרח ולהכיר את הבחור טוב יותר.

תכונות וסימנים של מזלות - כל מה שאתם צריכים לדעת

יסודות המזלות

כל אחד מסימני המזלות נשלט על ידי יסוד: אש, אדמה, אוויר או מים. ארבעת האלמנטים הללו עוזרים לתאר את סוגי האישיות הייחודיים הקשורים למזלות האסטרולוגיים.

כל אחד מהאלמנטים מאופיין בחוזקות ובנטיות שונות אשר להן השפעה עמוקה על תכונות אופי בסיסיות, רגשות, התנהגות וצורת חשיבה.

מזלות מים לרוב נתפסים כביישנים, שמורים ורגישים, אך גם אינטואיטיביים ומתואמים לרגשותיהם. יש להם אמפתיה טבעית, עם יכולת להתחבר לרגשות של אנשים סביבם. 

מזלות אש ידועים בתשוקה, יצירתיות, תחרותיות והשראה. חסרי פחד ואוהבים לקחת סיכונים. אף אחד לא יכול לשלוט בהם.

מזלות האדמה נחשבים שמרניים, ריאליסטיים ומחוברים לקרקע. סבלנות היא מה שמקדם אותם בחיים, מכיוון שהם מבינים את החשיבות של בניית מטרות אישיות או מקצועיות לאורך זמן. 

מזלות האוויר נחשבים כרציונליים, חברתיים ואינטלקטואליים. בני מזלות האוויר זה הם ידידותיים, תקשורתיים ואנליטיים באופן טבעי. הסקרנות שלהם לא יודעת שובע ורבים מהם ממשיכים ללמוד עצמאית הרבה אחרי שסיימו לימודים פורמליים.

סימני גלגל המזלות - תכונות:

טלה

(21 במרץ – 19 באפריל)

יסוד: אש

כוכב הלכת השולט: מאדים

נועזים, יזמים ואמיצים, בני מזל טלה הם מנהיגי גלגל המזלות. הם חסרי מעצורים והרפתקנים ואינם מפחדים לצאת לטריטוריה לא ידועה שבה אחרים כנראה לא יוכלו ללכת.

מזל טלה הוא אנרגטי ותוקפני, מלא בהתלהבות מהחיים. הם ניתנים להצתה במהירות והכעס עשוי להשתלט עליהם, אבל הם גם יודעים לצחוק ולהמשיך הלאה. אנשים אלה נוטים להיות שאפתניים, פעילים וישרים, להוטים להתנסות וליהנות מכל האפשרויות שהחיים עשויים להעניק להם.

מזל טלה עצמאי ונהנה לחלוק את אישיותו החמה עם העולם.

מזל שור

(20 באפריל – 20 במאי)

יסוד: אדמה

כוכב הלכת השולט: ונוס

חושניים, נחושים ונאמנים, בני מזל שור מעריכים ביטחון ויציבות מעל הכול. הם נהנים מהדברים העדינים יותר בחיים ונמשכים לחקר החושים באופן מלא.

הם נמשכים ליופי ולהנאה ומשקיעים את כל כולם לחלוטין במה שהם מאמינים בו. אנשים אלה עובדים קשה במיוחד ואוהבים לנקוט בגישה מעשית לחיים.

לעתים קרובות זה מוביל אותם להיות מצוינים עם כסף ולמשוך אותו אליהם כמו מגנט ברגע שהם ממקדים את כישוריהם. ההתמדה הזו מחלחלת לכל תחום בחייהם – שכן הם גם רומנטיקנים שמחפשים אהבה ארוכת טווח ומערכות יחסים נעימות.

מזל שור לא מתמודד טוב עם שינויים, מה שעלול לגרום לבני המזל להיות מאוד עקשנים ויהיה קשה להסיט אותם מנקודות המבט שלהם. עם זאת, בסופו של דבר, הם אנשים חמים, עדינים ואמינים במיוחד.

מזל תאומים

(21 במאי – 20 ביוני)

יסוד: אוויר

כוכב שולט: מרקורי

מהירי תפיסה, נרגשים וחקרנים, בני מזל תאומים סקרנים לגבי הכול. הם רואים את העולם בצורה אינטלקטואלית ביותר, מוכנים ללמוד על הכול ועל כולם. כמאסטרים לתקשורת, הם מודעים לאומנות הפיתוי והם מוכשרים בהיותם גמישים וחדים בחיבור עם אחרים.

כמיוצגים על ידי התאומים, ייתכן שיש להם שני צדדים באישיות שלהם, אם כי את אחד מהם הם מראים לעולם, ואת האחר הם לרוב מסתירים.

הם מעבדים דברים באמצעות השכל הישר, ולא כל כך באמצעות הרגשות שלהם.

מזל סרטן

(21 ביוני – 22 ביולי)

יסוד: מים

כוכב שולט: ירח

בני מזל סרטן הם רגישים ורגשיים, לעתים קרובות שמים את ליבם בכל דבר שהם מאמינים בו. עם זאת, כמיוצגים על ידי הסרטן, יש להם קליפה קשה לפיצוח לפני שתוכלו להגיע לצד הרך ביותר שלהם.

אנשים אלה גם נוטים להיות מפנקים במיוחד, ומעריכים מאוד את הבית והמשפחה. בניית בית יציב ובטוח חשובה להם, מכיוון שהם זקוקים לחום ואהבה כדי להטעין מצברים.

עם זאת, בני מזל סרטן ידועים גם כבעלי מצבי רוח משתנים במיוחד, מכיוון שהם מושפעים מאוד מהאנשים, האנרגיה והמצבים הסובבים אותם.

מזל אריה

(23 ביולי – 22 באוגוסט)

יסוד: אש

כוכב שולט: שמש

יצירתיים, נלהבים ודרמטיים, בני מזל אריה אוהבים לחיות את החיים במלואם. הם נוטים להיות בעלי ביטחון עצמי וזוהר מולדים המעניקים להם את היכולת לטעון את עצמם בקלות בסביבת אנשים ולהתבלט מעל כולם.

לעתים קרובות הם אוהבים לקבל הכרה על כל מה שהם מביאים לעולם, לפעמים עד כדי גאווה או יהירות. למרות זאת, בני מזל אריה נאמנים ביותר, רומנטיים ואמנותיים, ולהוטים לבטא את האש שבתוכם בצורה חיה.

בעלי לב גדול מאוד, הם יכולים גם להיות די נדיבים לאלה שלדעתם ראויים לחיבתם.

מזל בתולה

(23 באוגוסט – 22 בספטמבר)

יסוד: אדמה

כוכב שולט: מרקורי

מעשיים, חרוצים ואנליטיים, אנשי מזל בתולה מוכשרים מאוד בהערכת הפרטים של כל מצב ובמציאת פתרונות לבעיות. הם מאורגנים מטבעם ומעריכים עקביות, נאמנות ופרודוקטיביות.

הם משקיעים הרבה מאוד מעצמם ביעדים ובתוכניות שלהם, אבל יכולים להיות מאוד ביקורתיים אם דברים לא מתפתחים כפי שהם ציפו במקור. הפרפקציוניזם הזה הוא משהו שיכול לגדול לאובססיה.

עם זאת, בגלל העקשנות והאינטלקטואליות שלהם, הם בדרך כלל מסוגלים ליצור סדר בתוך הבלאגן.

לבסוף, בני מזל בתולה הם אנשים אדיבים, מבוססים ואמינים, שמחים לעזור לכל מי שהם אוהבים אשר זקוק לתמיכתם.

מזל מאזניים

(23 בספטמבר – 22 באוקטובר)

יסוד: אוויר

כוכב הלכת השולט: ונוס

מקסימים, חברותיים ודיפלומטים, בני מזל מאזניים מעריכים שלום ואיזון מעל הכול. הם שואפים להוגנות בחיים ובמערכות היחסים שלהם. יש להם גם נטייה טבעית להקיף את עצמם ביופי ויוקרה.

כמו כן, כרומנטיקנים נצחיים, הם משתוקקים למערכות יחסים ושותפויות אמיתיות ויצללו מיד לאיחוד כשימצאו מישהו שהם מעריצים עמוקות, והם יודעים איך להצליח עם נשים. עם זאת, זה יכול לפעמים להוביל אותם לתלות מסוימת.

בני מזל מאזניים מוכשרים בתקשורת, הם גם מנהלי משא ומתן מצוינים. הם נוטים לעבד את רגשותיהם באופן אינטלקטואלי אך הם גם אנשים רגישים מאוד. זה יכול לפעמים להוביל אותם לחוסר החלטיות, שכן הם עושים הכל כדי להימנע מעימות.

מזל עקרב

(23 באוקטובר – 21 בנובמבר)

יסוד: מים

כוכבי לכת שולטים: פלוטו ומאדים

עקרבים אינטנסיביים, נלהבים וערמומיים, הם מסוג האנשים של "הכול או כלום". יש להם יכולת טבעית להקסים אחרים, תוך שימוש במוח החד שלהם ובהילה המרהיבה שמקיפה אותם כדי לשלוט במצבים ובמערכות יחסים.

בני מזל עקרב הם רגשיים מאוד, הם משתוקקים לאינטימיות ולעומק פסיכולוגי. הם מנווטים את העולם כמו משחק כדי לנצח ולכבוש את כל מה שהם מכוונים אליו. עם איכויות שאי אפשר לעמוד בפניהן, בני מזל עקרב יכולים להיות די סודיים, מיניים ועדינים.

הם גם נוטים להיות מקובעים מאוד בדרכים שלהם – הם לא יעצרו עד שיקבלו את מבוקשם. הם אוהבים ויכוחים, לא מפחדים ממחלוקות, ולא נסוגים מוויכוח. הם גם שונאים אנשים שאינם אמיתיים, ומעריכים אותנטיות מאוד. 

מזל קשת

(22 בנובמבר – 21 בדצמבר)

יסוד: אש

כוכב הלכת השולט: צדק

הרפתקנים, ספונטניים ואופטימיים, בני מזל קשת משתוקקים לצמיחה מתמדת. הם מסרבים להיות כלואים ורעבים לכל מה שיש לחיים להציע להם.

הם נוטים להתנייד ממקום למקום, מחפשים רעיונות חדשים, מערכות יחסים וחוויות שילמדו אותם יותר על עצמם ועל העולם. אתרי היכרויות היא דרך פופולרית לחפש.

עם זאת, עם אופי כל כך אימפולסיבי וחסר מנוחה, הם עשויים לגלות שקשה להם להתמקד בדבר אחד או שהם חוששים ממחויבות או מאחריות. הם נולדו להיות חופשיים. לכן לא יוכלו להכיל שליטה נשית בכל מובן שהיא.

בני מזל קשת תמיד יגידו את האמת בפנים. בגלל זה, הם עלולים לפגוע ברגשותיהם של אחרים, או להיתפס כחסרי טקט או אמפתיה. אך לא כך הדבר. עם הדמיון המפותח שלהם, בני מזל קשת מיומנים בלשים את עצמם בנעליו של אדם אחר.

הם אנשי סוד וניתן לסמוך על בני מזל קשת בעיניים עצומות.

מזל גדי

(22 בדצמבר – 19 בינואר)

יסוד: אדמה

כוכב שולט: שבתאי

שאפתניים, מאופקים וסבלניים, בני מזל גדי רוצים לבנות חיים שיש להם בסיס איתן. זה לרוב מוביל אותם להיות חרוצים במיוחד, ממוקדים ביצירת קריירה והצלחה כלכלית.

עם זאת, באותה מידה הם מעריכים מערכות יחסים חזקות ארוכות טווח וחיי בית שמרגישים גם כמו הישגים אישיים. האנשים האלה ממושמעים ונחושים, אבל לפעמים עד כדי פגיעה בעצמם.

בגלל תחושת המעשיות שלהם, הם עשויים למעשה להיות פחות רגשיים מאחרים, ולא מוכנים להיות מוסחים על ידי רגשות כאשר קל יותר להתמודד עם עובדות.

עם זאת, למרות הכול, בני מזל גדי נוטים להיות בעלי חוש הומור מפותח אשר מסייע להם להתחבר טוב עם אנשים אחרים.

מזל דלי

(20 בינואר – 18 בפברואר)

יסוד: אוויר

כוכבי לכת שולטים: אורנוס ושבתאי

אינטלקטואלים, עצמאים ומהורהרים, בני מזל דלי מתמקדים לעתים קרובות מאוד באמונותיהם וברעיונותיהם. הם רעבים לידע כדי לבסס טוב יותר את התפיסה המוצקה שלהם לגבי אופן הפעולה של היקום והחברה סביבם.

בני מזל דלי הם חברתיים במיוחד. בני מזל דלי לא אוהבים תוויות, ועלולים להירתע מכל שם תואר שתעניקו להם, לעיתים גם משמות תואר חיוביים. הם אוהבים להציג את עצמם כייחודיים, משונים ויצירתיים.

בני מזל דלי דוגלים בצדק חברתי ובהפיכת העולם למקום טוב יותר, ורואים את עצמם רק כחוליה אחת בשרשרת אנושית אינסופית. אכפת להם מאוד מאיך אחרים מתייחסים אליהם.

מזל דגים

(19 בפברואר – 20 במרץ)

יסוד: מים

כוכבי לכת שולטים: נפטון וצדק

בעלי דמיון מפותח, אינטואיטיבים ורגשיים, דגים הם לרוב נשמות ותיקות. יש להם חיבור מולד לעולם המיסטי והרוחני, לעתים קרובות נמשכים לחוויות רומנטיות, יצירתיות או מהפכים עמוקים.

הם רחמנים ורגישים במיוחד, ולעתים קרובות שמים את הצרכים של אחרים לפני עצמם. הם חברים מצוינים, נהנים מחיי חברה תוססים ומלאים בהרבה אנשים ייחודיים.

אמפתיים מאוד, דגים נוטים לקלוט את כל מה שסביבם, והם האנשים שכדאי לבקש מהם עצות כמעט בכל דבר. עם זאת, בגלל כמות המידע שהם מקבלים לפעמים, זה יכול לגרום להם להיות מוצפים או להיות מושפעים מהאנרגיה של אנשים אחרים.

דילוג לתוכן