שליטה נשית – מה זה? והאם זה טוב עבורך

בדרך כלל כשאנשים חושבים על דומיננטיות, הם חושבים שזה תפקיד של הגבר. אבל זה יכול להיות ממש סקסי לשנות את הנרטיב, ולתת את עמדת הכוח לאישה במערכת היחסים המינית.

מ היא שליטה נשית - הסבר מסודר ומפורט

מה זה דומינטריקס?

דומינטריקס היא אישה הנוטלת על עצמה עמדת כוח ושולטת פיזית ו/או פסיכולוגית בבן/בת זוגה, הידוע/ה בדרך כלל בתוך קהילת ה-BDSM כ"כנוע/ה" או "סאב".

השליטה יכולה לבוא לידי ביטוי בעת מגע מיני, אבל גם שליטה מנטלית באמצעות מילים, השפלה, שעבוד, או מעשים בחיי היומיום (מה שנקרא גם אורח חיים דומינטרי).

בטיחות קודמת לכול

לפני שאתם צוללים לעולם הרחב של משחקי תפקידים ב-BDSM, אתם צריכים לדעת כמה דברים. קודם כל, בטיחות היא הדבר החשוב ביותר במשחקי שליטה.

אם אינכם בטוחים כיצד לעשות משהו בבטחה, תוכלו למצוא מדריכים מפורטים באינטרנט, סרטוני YouTube וספרים שילמדו אתכם, או התייעצו עם מדריך למיניות או מוכר/ת בחנות סקס.

Safe Words – בנוסף, עליכם להגדיר דרך להפסיק או לעצור את המשחק אם אתם צריכים הפסקה. השיטה הנפוצה ביותר היא להשתמש ב״מילה בטוחה״ או ביטוי מוסכם כלשהו.

כאשר משתמשים במילה הזו, זה אומר לבן/בת הזוג שלכם שזה יותר מדי בשבילכם או שיש צורך לעצור את האקט מסיבה אחרת.

הסכמה – כמו בכל חוויה מינית, הסכמה היא חובה כשמדובר ב-BDSM. פעילות מינית או משחקי תפקידים ב-BDSM חייבת להתקיים בהסכמה מלאה של שני הצדדים. אפשר למצוא שותף באתרי היכרויות.

אם בן/ת זוגכם אינם מסכימים לפעילות מינית, כבדו זאת. הפרטים של כל פעילוית מינית תמיד נידונים לפני האינטראקציה המינית, כך ששני הצדדים ירגישו בנוח. תוכלו למצוא כאן טיפים נוספים על איך לגרום לבחורה לשכב איתך.

טיפים למשחקי שליטה

  1. דברו על זה קודם. לפני שאתם נכנסים לכל סוג של משחק BDSM, דברו עם בן/ת הזוג שלכם על הרצונות, הפנטזיות והגבולות הרגשיים, והפיזיים שלכם. בשיחה הזו, אתם יכולים לקבוע מילים בטוחות – כמו למשל "צהוב" ו"אדום" בסגנון רמזור – ולהסכים על סימונים לא מילוליים שיעזרו לכם להנחות אחד את השני בזמן האקט מבלי להפר את ההסכמה.
  1. שימו לב לשפת הגוף. במשחקי שליטה, בן/ת הזוג שלכם סומכים עליכם בביטחונם ובהנאה שלהם. כבדו את התפקיד שלכם במשחק על ידי התבוננות בתגובות ובסימונים של בן/בת הזוג שלכם, ותגיבו בהתאם.
  1. ערכו רשימה של דברים שאתם מרגישים בנוח איתם ודברים שלא. דרך יעילה לשפר את חיי המין שלכם היא כתיבה על דף מה אתם והשותף/ה שלכם רוצים לנסות, כולל את הגבולות שלהם ומה הכי רחוק שאתם מוכנים ללכת עם כל רעיון.

רעיונות מסוימים עשויים לכלול משחקי תפקידים, הקנטות, או דחיית אורגזמה. אם אתם והשותף/ה שלכם מעוניינים לחקור לעומק את עולם ה-BDSM, ולהתנסות בפטישים מיוחדים אבל אתם לא בדיוק בטוחים מה בא לכם, חשבו ביחד מה תרצו ליצור בחוויה.

  1. היכנסו לדמות. תחפושות הן דרך מצוינת להיכנס לדמות הדום-סאב שלכם. בדרך כלל הדומינטריקס תרצה לבחור משהו שגורם לה להרגיש עוצמתית, בין אם זה מחוך ומכנסיים מעור, הלבשה תחתונה עם רצועות או חליפת עסקים. אולי היא תרצה לבחור שם ותואר דומינטרי (כמו ״אלה״, ״מלכה״, ״מנהלת״ או ״גברתי״) כדי להדגיש עוד יותר את הסמכות והשליטה שלה.
  1. הסירו ציפיות מהסקס. במקום להתמקד במין ואגינלי ובאורגזמה, צרו מרחב בטוח למשחק, פתיחות ושחרור. פנו מקום לחקירה וגילוי של תחושות והתנסויות חדשות.
  1. למדו כיצד להשתמש באביזרים. אם אתם ובן/ת זוגכם מעוניינים במשחק הלקאות או קשירות, אתם יכולים לשלב צעצועי מין ואביזרים כמו מקל הצלפה, שוט או אזיקים המעניקים ריגוש נוסף לאקט מבלי לגרום לכאב עצים מדי או לנזק רציני. לפני הוספת אביזרים, ודאו שאתם יודעים בדיוק כיצד להשתמש בהם. התחילו עם אפשרויות פשוטות יותר כמו כיסויי עיניים, אזיקים והפלקות.
  1. חיבור רגשי לאחר המשחק. זהו הזמן שלאחר הסקס או ה"משחק" שבו אתם ובן/ת זוגכם יכולים להביע הערכה זה לזה. לאחר כל חווית BDSM, מומלץ להקדיש זמן לפעולות המביעות אהבה בעדינות כמו חיבוקים, כרבול, או שיחה אוהבת במיטה. שוחחו עם בן/ת הזוג שלכם על כל הרגשות שהחוויה העלתה, ודברו בגלוי על מה עבד או לא עבד עבור שניכם.

דוגמאות למשחקים בין דומינטריקס לסאב:

משחקי תפקידים ב-BDSM מאפשרים לכם להיכנס באופן זמני לנעליה של דמות אחרת ויכולים לתבל את חיי המין שלכם. כמו כן תוכלו לקבל גם רעיונות באתרים למבוגרים. הנה כמה רעיונות למשחקי תפקידים ב-BDSM שאתם יכולים לנסות:

משחק הלקאות

משחק הלקאות הוא צורה פופולרית של סיפוק מיני שבו הדומינטריקס מענישה את הכנוע שלה על ידי מכות פיזיות. האקט הזה יכול לכלול מעשים ארוטיים כמו מכות, סטירות, הפלקות, או הצלפות.

על מנת שהמשחק יתנהל בבטחה, הצדדים ישוחחו על סוגי המשחק שהם מסכימים להם, באילו חלקי גוף הם מסכימים להלקאות ואם יש להם חששות פיזיים או רפואיים שעלולים להפוך את המשחק למסוכן.

קשירות

במשחק קשירות הצד הכנוע מרוסן, כבול או קשור בהסכמה על ידי הדומינטריקס שלו כדי לחוות שליטה פיזית מלאה על ידי בת הזוג שלו. מגוון החפצים המשמשים באקט מסוג זה כוללים בין היתר אזיקים, שלשלאות, חבלים או חליפות לטקס.

השפלה

השפלה היא סוג של ענישה שדומינטריקס יכולה לתמרן איתה את הכנוע שלה, ובהתאם למה שסוכם בין הצדדים, זו יכולה להיות השפלה מילולית או פיזית.

חוויות השפלה יכולות להגיע בצורות שונות: הדומינטריקס יכולה להתייחס לבן זוג שלה כאל חיית מחמד, היא יכולה לקרוא לו בשמות מעליבים, להחפיץ אותו ולהתייחס אליו כאל חפץ או כמשרת שלה.

שליטה חושנית

עבור אלה שאוהבים את רעיון השליטה אבל רוצים לקחת את זה למקום פחות קיצוני, שליטה חושנית עשויה להיות משחק מעניין.

כפי שהשם מרמז, משחק ה-BDSM הזה עוסק כולו בחושים, במיוחד בחוש המישוש. יש כמעט אינסוף דרכים ליהנות מהמשחק. הנה כמה דוגמאות:

טמפרטורה – אתם יכולים לשחק עם טמפרטורה כמו למשל באמצעות טפטוף שעווה מנרות חמים או ליטוף האזורים הרגישים של בן/ת הזוג עם קוביות קרח.

מרקמים – אתם יכולים להעביר פריטים בעלי מרקם שונה על העור של בן/ת הזוג שלכם, כמו פריטים העשויים ממשי רך או דברים מחוספסים יותר כמו זיפי זקן או אפילו חפצים חדים.

הגבלות חושים – אתם יכולם להגביל או לחסום חלק מהחושים על ידי חוסם פה, כיסויי עיניים וכיסויי אוזניים.

עלילות קינקיות

רעננו ותבלו את משחקי התפקידים שלכם עם עלילות קינקיות המעצימות את השליטה הנשית. הבאנו לכם כאן רשימה קצרה של תפקידים שיעזרו לכם להכניס עניין נוסף למשחקים שלכם:

סוהרת ואסיר בכלא

חשפן ולקוחה

מלכה ומשרת

חוטפת וקורבן

רופאה ומטופל

קוסמת/מכשפה שמטילה כישוף על מישהו

מאלפת ששולטת בחיית פרא או בעל חיים

דיילת שמדריכה נוסע

חוקרת ועבריין

יריבים בהיאבקות

מדענית שעושה ניסויים אנושיים

צלמת מביימת דוגמן

קצינה וחייל

בוסית ועובד בחברה

שוטרת וגנב

ריהוט אנושי

הוספת תלבושות ואביזרים יכולה לשפר את החווית משחקי השליטה אף יותר. דברו בפתיחות עם בן/ת הזוג שלכם כדי תמיד להבטיח הסכמה, ולבחון אילו משחקים קינקים יכולים להתאים לשניכם.

דילוג לתוכן