אתרי הכרויות 30 פלוס מומלצים

קיימים לא מעט אתרים ואפליקציות הכרויות לבני 30 פלוס על מנת למצוא ולהכיר אנשים וזו ללא ספק אחת הדרכים המהירות והקלות ביותר.

בשעה של גלישה ודפדוף בין הפרופילים השונים תוכלו להיחשף לכמות משמעותית יותר גדולה של אנשים מאשר ללכת לפאב השכונתי הקרוב, או במפגש עם חברים של חברים.

בנוסף לזה, באתרים האיכותיים שהבאנו כאן תוכלו למצוא אנשים איכותיים ולסנן לפי ההעדפות שלכם, בין אם בעלי השכלה גבוהה, בעלי מקצוע מכובד, או ערכים משותפים כמו שלכם.

השוואת אתרי הכרויות לגילאי ה-30 פלוס

zbeng -הכרויות זבנג
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.8
 • אתר הכרויות לאנשים המחפשים קשר קליל, אינטימי ולא מחייב
 • מפגשים מזדמנים ודיסקרטיים
 • מגוון רחב של משתמשות מכל הארץ
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.9
 • מיועד לאנשים המחפשים קשר רציני או קליל ולא מחייב 
 • אלגוריתם מפוקח ומשוכלל המאפשר סביבה בטוחה ונעימה
 • אתר הכרויות המעניק לנשים את האפשרות לעשות את הצעד הראשון
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.3
 • מעל כחצי מיליון משתמשים רשומים באתר
 • תמונות עוברות בדיקה ידנית של צוות האתר על מנת לוודא את אמיתות הפרופיל  
 • "משחק התאמות" המאפשר למצוא התאמות רלוונטיות בקלות
אמינות
מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.1
 • אתר להכרויות לחוויות מרגשות, סטוצים וקשרים לטווח קצר
 • צ׳אט לייב עם גולשים זמינים באתר 
 • משחק התאמות על פי תמונת פרופיל
אמינות

מזל טוב, העשור של גיל ה-20 נמצא מאחוריכם, עשור שבו ביליתם, נהניתם מבלי לחשוב על העתיד יותר מידי והקמת בית ומשפחה היו נראים לכם רחוקים ולא רלוונטיים. סביר להניח שעד עכשיו עברתם תהליך מול עצמכם, למדתם להכיר את עצמכם לעומק, לשפר את החלקים הטעונים שיפור בעצמכם, לחזק ולהעמיק את האהבה שלכם כלפי עצמכם, ולהביא את עצמכם למקום שלם ובוגר יותר.

עכשיו אתם בגיל בו העקרונות והערכים שלכם מגובשים יותר, עברתם מערכת יחסים רצינית אחת או שתיים שעזרו לכם להבין מה עושה לכם טוב, צברתם ניסיון ויכול להיות שמשהו בכם מתחיל למצות את התשוקה הסקרנית שמעוניינת לטעום מהלא מוכר, ומחליפה אותה התשוקה לאהבה עמוקה ושותפות חזקה. אם משהו בכם מעוניין להתבסס ולהתמסד זה טבעי. אם אתם אחרי השלב של הלימודים עשוי לעניין אתכם אתרים להכרויות אקדמאים.

בעבר היה לחץ להתמסד עוד בגילאי ה-20, אבל היום שנות ה-30 נחשבות לגיל המתאים ביותר ליצירת מערכת יחסים רצינית – כך שאתם בתחנה המושלמת בחייכם לפגוש את הנפש התאומה שלכם.

אם עד עכשיו לא פתחתם פרופיל באתר או אפליקציית הכרויות, הגיע הזמן

היום אדם בלי חשבון באפליקציות או אתרי הכרויות זה כמו מישהו שלא יהיה לו משתמש באינסטגרם או בפייסבוק – לכולם יש, בצדק, יש ערך עצום בלהשתלב בסצינת ההכרויות אונליין. הכל מתוחכם יותר, נגיש יותר ומהיר יותר.

אז בין אם זה היה עניין של עיקרון או שבמקרה עד עכשיו לא יצא לכם ליצור חשבון, זה הזמן ליצור אחד. במיוחד בשביל זה יצרנו לכם כאן רשימה של אתרים מומלצים שמספקים קהל משתמשים גדול ואיכותי יותר, ושיש בהם אלמנטים שלדעתנו גורמים להם להתעלות על אתרים אחרים.

אתגרים שאתם צפויים לחוות בהכרויות בגיל 30 +

אתגר שעלול להיות לבני 30+ בעולם ההכרויות הוא לאלו שכאמור מעוניינים למצוא את הנפש התאומה שלהם, משימה המאתגרת בפני עצמה, ומוצאים את עצמם מוקפים במשתמשים המעוניינים באינטראקציות קצרות טווח.

לעתים, אנשים כאלו ינהלו שיח קצר מאוד והתקשורת שלהם תהיה מאוד ישירה ולפעמים גם לא ממש מכבדת. זה עלול להביא לתחושת תסכול, אבל יש דרכים לצלוח את האתגר הזה.

אחת מהדרכים היא באמצעות הרשמה לאתרים בהם יש קהל גדול יותר של משתמשים המעוניינים למצוא אהבה וקשר רציני. בנוסף, ברוב האתרים היום יש אפשרות לציין בפרופיל לאיזו מטרה אתם באתר ומה אתם מחפשים, וזה אמור לסנן פניות לא רלוונטיות. 

האתגר הנוסף הוא הפילטרים – כנראה שבעקבות המדיות החברתיות, כמו אינסטגרם, טיקטוק ופייסבוק, העלאת תמונות עם פילטרים הפכה להיות נורמה, וזה גורם ללא מעט אנשים בני 30 ומטה להשתמש בפילטרים שגורמים להם להיראות משמעותית יותר טוב מאשר במציאות.

לכן, אם אתם מעוניינים לחסוך זמן יקר אנחנו ממליצים לכם לנהל שיחת וידאו, אפילו קצרה, לפני שאתם קובעים את הדייט הראשון פנים מול פנים.

אתגר נוסף עלול לצוץ אצל אלו שהתמסדו בגיל מוקדם ומוצאים את עצמם פותחים פרק ב' בשלב יחסית מוקדם בחייהם. בשביל ליצור זוגיות טובה ונעימה צריך להגיע ממקום של אהבה ושלווה.

קשה מאוד להתחיל מערכת יחסים חדשה ממקום נקי כשאנחנו סוחבים כתמים מהעבר. כמובן שנסיבות החיים לפעמים אינן פשוטות ושהרבה מאיתנו חווינו הרבה מאוד תסכול וקושי במהלך חיינו, וקשה מאוד להשתחרר מזה כל דייט מחדש ולבוא "נקי" כל פעם, אבל אם אתם מעוניינים ביצירת מערכת יחסים נעימה ואוהבת זו האנרגיה שאתם צריכים להביא מהצד שלכם.

עם כמה שזה קשה ליישום, אולי יקל עליכם לשמור בראשכם את הידיעה שלא פגשתם את אותו דייט מעולם ואין סיבה להגיע עם דעות קדומות מבלי שניתן לצד השני הזדמנות להציג את עצמו כמו שצריך.

טיפים להצלחה בעולם ההכרויות לבני 30+

אל תתעקשו על טיפוס מסוים – באתרי ההכרויות השונים אתם תמצאו אנשים מגוונים, ומנגנוני חיפוש שונים. אל תסננו יותר מידי, יכול להיות שאתם מרגישים שיש לכם טעם ספציפי או שאתם יודעים מה אתם מחפשים, אבל כמו שאומרים – אנחנו יוצרים תוכניות ואלוהים צוחק.

אז נסו להיפגש עם כמה שיותר סוגים של אנשים, לגוון עד כמה שאתם מסוגלים. אולי אפילו תגלו דברים חדשים על עצמכם ותזכו להכיר את עצמם טוב יותר, גם לגבי מי הטיפוס הנכון עבורכם לצאת איתו.

אל תפסלו מהר מידי, ואל תמהרו לשפוט. היכולת שלנו לקלוט את הצד השני דרך צ'אט אונליין או לפי איך שהוא כתב על עצמו בפרופיל האישי שלו היא מוגבלת.

הרבה אנשים מעלים תמונות לא כל כך מוצלחות לאתרים כי הם לא יודעים להצטלם, או שאם היו מציגים את עצמם פנים מול פנים הם היו עושים עבודה הרבה יותר טובה מאשר בכתב באתר אינטרנטי.

מצד שני, אם אתם מרגישים שמצאתם את הנפש התאומה שלכם רק מהתכתבות או על פי הפרופיל "המושלם" שלהם, עוד לפני שנפגשתם לדייט ראשון – זכרו שקרוב לוודאי שזו אשליה ולא מעבר לפנטזיה שיצרתם לעצמכם בראש.

חכו למפגש פנים מול פנים ובחנו אז איך אתם מרגישים כלפי הבן אדם. הרבה פעמים בחיים האמיתיים תחוו את האנשים אחרת מאשר אונליין, לאו דווקא לשלילה או לחיוב, פשוט אחרת.

סבלנות, זה יגיע. סבלנות זה לא משהו שמאפיין את בני הגיל שלכם, אבל בתחום ההיכרויות כמו בהרבה תחומים אחרים בחיים חייבים המון סבלנות.

רוב הסיכויים שיפנו אליכם הרבה אנשים ושתצאו ללא מעט דייטים עד שתמצאו את האחד או האחת שלכם. אל תתייאשו, ככל שתצאו ליותר דייטים תצברו יותר ניסיון ותגיעו מוכנים יותר לקראת הדייט שאתם מצפים לו כל כך.

צאו לדרך והירשמו לאתרים המומלצים להיכרויות לבני 30+. השקיעו מחשבה בפרופיל שלכם והשתדלו לכתוב כמה שיותר דברים שמתארים אתכם בצורה כנה ואותנטית. אל תשכחו שהרבה אנשים בגילאי ה-30+ מיצו את שלב המשחקים והם מחפשים משהו אמיתי ורציני.

זכרו לשמור על ראש פתוח. ההתרשמות מאדם במפגש פנים מול פנים תמיד תהיה טובה יותר מאשר דרך התמונות שפרסם על עצמו או דרך התכתבות איתו. לכן, אם אתם לא בטוחים אם הבנאדם שעומד מאחורי המקלדת מוצא חן בעיניכם או לא, קבעו איתו לדייט, יכול להיות שתופתעו.

ניתוח

אנחנו מנתחים

הערכה

אנחנו מעריכים

מבקרים

אנחנו מבקרים

דילוג לתוכן